Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 hours ago, Cooper said:

Nekoliko mojih centi što se tiče prelaznog roka.

Prvo, od kada se Željko vratio i kako su on i Zoki preuzeli dovođenje igrača procenat tačnih insajd informacija je manji od 10% i to jedino ako nešto procuri sa one druge strane, agenta ili igrača.

Takođe, bilo je i nekoliko logičnih pogodaka kao npr. Smajli i Naneli.

Redom dolaske Keve, Zeka, Kuruca, Mura, Jama, Janija, Dantea... niko nije spomenuo dan ranije.

Tako da pretpostavljam sve ovo što se pojavljuje, a to je jedva 2 do 3 igrača, predstavlja menadžersko nuđenje i dizanje cene.

Druga stvar je što sad već sa sigurnošću možemo reći da je plan da se vrate svi iz prethodne sezone, minus Janis i Tristan i dovedu odgovarajuće zamene na poziciji 3 i 4.

Treća stvar je što je i sam Željko nekoliko puta prethodnih meseci rekao, da je pravo čudo kako smo izvukli ovih 80 utakmica sa 12 igrača. Na nekoliko utakmica smo imali 11 igrača u protokolu. S toga očekujem par mladih zlatnih koka i više odmora za nosioce u ABA.

Četvrto se tiče rokova oko ostanka Dantea, Alekse, Džejmsa i Zeka. Deluje mi da im je svima dato dovoljno da razmisle i da nismo na tržištu dok oni ne odluče. Tu se samo nadam da neće odugovlačiti previše i da će biti fer prema klubu koliko je klub bio prema njima. A sama činjenica da je samo Matijas otišao posle ovakve sezone velike petorke uliva mi nadu da je komunikacija na vrhunskom nivou.

I peto, mislim da je ostanak Kevina malo više od ostanka jednog od najboljeg trpača EL. Kevin je neko ko je primer ostalim igračima kao profesionalac, kao kapiten, faktor stabilnosti i kontinuiteta. Mislim da dodaje 20% na odluke ostanka prošlogodišnjih startera i na dolaske novih igrača.

I šesto, faktor Željko. Mislim da od odlaska iz Panate nije bio na ovolikom nivou i da je mit o njemu kao treneru, takmičaru, genijalcu, ali i prijatelju na novom maksimumu.
 

 

Steta sto ne pises cesce na forumu...

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Citajuci ovaj Kupijev post gde izmedju ostalog nabraja imena igraca, prodje mi kroz glavu kako od Duletovog perioda bas nemamo srece sa igracima na poziciji 3.

U Duletovo vreme smo tu cesto pravili najvecu razliku u odnosu na protivnika, pre svega zbog Jana i Luce, ali od tada, skoro svakog igraca kojeg smo doveli se pokazao na kraju kao promasaj. Imena poput Pienarsa, Kuruksa, Zagora, Dangube, Pape... Iako je prethodnih godina Papa meni bio jedan od omiljenijih igraca u EL, ruku na srce nije ispunio ocekivanja. Uopste ne bih ulazio u razloge previse, u smislu da li je to do njega, do nacina na koji ga je Zeljko koristio, da li je zbog privikavanja na prvu sezonu u inostranstvu...realno gledano, nije ispunio ocekivanja.

I samo da dodam da Nanelija ne racunam u klasicne trojke, on mi je neki 2 na 3.

 

Just saying, mozda je ubod na toj poziciji ono malo sto nedostaje...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Klipan said:

Citajuci ovaj Kupijev post gde izmedju ostalog nabraja imena igraca, prodje mi kroz glavu kako od Duletovog perioda bas nemamo srece sa igracima na poziciji 3.

U Duletovo vreme smo tu cesto pravili najvecu razliku u odnosu na protivnika, pre svega zbog Jana i Luce, ali od tada, skoro svakog igraca kojeg smo doveli se pokazao na kraju kao promasaj. Imena poput Pienarsa, Kuruksa, Zagora, Dangube, Pape... Iako je prethodnih godina Papa meni bio jedan od omiljenijih igraca u EL, ruku na srce nije ispunio ocekivanja. Uopste ne bih ulazio u razloge previse, u smislu da li je to do njega, do nacina na koji ga je Zeljko koristio, da li je zbog privikavanja na prvu sezonu u inostranstvu...realno gledano, nije ispunio ocekivanja.

I samo da dodam da Nanelija ne racunam u klasicne trojke, on mi je neki 2 na 3.

 

Just saying, mozda je ubod na toj poziciji ono malo sto nedostaje...

Bio je TK, teško može bolje i ugodnije za oko od njega.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Ne sam Safete said:

Bio je TK, teško može bolje i ugodnije za oko od njega.

 

Slazem se, samo sto  na TK gledam isto kao i @Alex_Serbia, i potpuno se slazem sa njim u opisu obojice. Dodao bih i da je TK bio ozbiljna macka i u odbrani u odnosu na Nanelija i KP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvo 

Da cestitam nama titulu :18:

Nikako da banem na forum a sve hocu polako natenane da iscitam

Partija pantera :Hail:

Ja nisam verovao da cemo uspeti, hvala igracima i zeljku sto su me demantovali... hvala im na celoj sezoni, i pored mnogo nerviranja i cupanja zivaca uspeli su:

Top8 ✔️

Aba ✔️

I to svakako sezonu cini uspesno... plus sto nikako ne treba zaboraviti a to je poseta, pune arene i grobarija koja u velikom broju dolazi je izuzetno bitno iz vise razloga

 

Hvala i braci koja dolaze da pisu ovde i cine ovaj topik meni posebno drag, nadam se se da nas ceka jos jedna luda i nezaboravna sezona i ako moze uspesna... nadam se i da nas cekaju ok cene sezonskih (jbg ne mogu ja bez ovoga, znam ceka nas q al dobro) 

 

Ps o onoj dvostrukoj sramoti sa arenesport-a moram nesto reci, ne samo da nisu dali dodelu nego su pustili i ona dva (necu da napisem sta nisu oni vredni banovine) da tamo prosipaju svoje mudrosti... s druge strane bilo mi je i drago da slusam onu zalopojku ona dva (da ne kazem sta) u studiju... "placi, moli tu pomoci nema..."

Pss posebno mi je drago zbog titule i zbog onih izjava ivanovica krajnje nekoretnih 

 

U svakom slucaju titula titula slavice se titula... radujte se braco imate i cemu

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, fedor said:

Cigani kukaju na pleja od 36 godina, a nase ce mozda biti skoro godinu dana stariji...

 

Lako, daj teže, njih Žorž izlomi tamo.

SCEIAJHM2VC6HDDM7ICGM4LD3U.jpg?w=620

 

 

 

Inače, baš nešto razmišljam, ovaj kapitenov dvogodišnji potpis je baš dobar nagoveštaj da ćemo Željka gledati još neko vreme na klupi ☺️

Edited by fillam
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...