Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

6 minutes ago, John Terry said:

 

To ti je vise leskovacki sleng. Ja sam Nislija, u Nisu se najpravilnije prica od svih gradova na jugu, doduse i dalje daleko od pravilnog 😄 

 

Možda je baš nišlijski pravilno...

Ja sam šumadinac, alien u Beograd.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nikola333 said:

Jedno pitanje uzeo sam nivo 400 bocno sever 412 kad gledam mapu arene stoji da je to istok... ima li nekog pojasnjenja? Ili je to samo ulaz sever 400.. NIkad nisam isao na ova mesta

Ulaz ti je sever, nivo 400 a kad se popneš gore videćeš obeleženo ulaz za sektor koji imaš.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, goofy said:

 

Možda je baš nišlijski pravilno...

Ja sam šumadinac, alien u Beograd.

 

Pa bas mi zena pricala, dok je studirala u KG da oni tamo misle da su oni najpravilniji. U principu znas kako se kaze da je Vuk iz Nisa videli bismo ko je u pravu. 🙂 

7 minutes ago, Kronostime said:

U koju si ma`lu, ovaj opstinu?

:classic_biggrin:

 

U Durlan, to ti je Nislijski Zemun 🙂 tu su najopakiji momci, a Grobari slabo zalaze, odma ih porucamo.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

 

Pa bas mi zena pricala, dok je studirala u KG da oni tamo misle da su oni najpravilniji. U principu znas kako se kaze da je Vuk iz Nisa videli bismo ko je u pravu. 🙂 

Lele, bate, al` ga ti najeba u startu.... :classic_biggrin:

5 minutes ago, John Terry said:

 

Pa bas mi zena pricala, dok je studirala u KG da oni tamo misle da su oni najpravilniji. U principu znas kako se kaze da je Vuk iz Nisa videli bismo ko je u pravu. 🙂 

 

U Durlan, to ti je Nislijski Zemun 🙂 tu su najopakiji momci, a Grobari slabo zalaze, odma ih porucamo.

Braca Durlantule, Constantin + moja braca od striceva sto zive tamo....   - zajebana ekipa.

Cek, bre, cora - cija ti bese?

:default_coffee:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

nekad prodje to na mail al te ne odvede do placanja .. ja sam milion puta pokusao i dobio sam jedan mail od ticketlinea.. obicno ga iskuliram pa pokusam ponovo 

9 minutes ago, goofy said:

@RodaBVB

legla sva lova na tvoj lični račun?

😄

bitno je da su karte na mom mailu 🙂 gde je lova ne zanima me 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Gb92 said:

nekad prodje to na mail al te ne odvede do placanja .. ja sam milion puta pokusao i dobio sam jedan mail od ticketlinea.. obicno ga iskuliram pa pokusam ponovo 

bitno je da su karte na mom mailu 🙂 gde je lova ne zanima me 😄

:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ChrisJudd said:

Ovaj moj, što je od ranog jutra čekao kod Arene, izvisio. Za nauk svima da nema smisla ići fizički po kartu. 

Ovaj, ko je izvisio: mladji, stariji, vrsnjak...?

 

Kolega, kosarka je stvar preciznog izjasnjavanja i akcija.

ZOC.

:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Bivši fudbaler Partizana Aleksandar Mitrović jedan je od najvećih donatora u akciji KK Partizan "Jedan Partizan imamo".

Na listi uplaćenih donacija navodi se da je centarfor londonskog Fulama uplatio crno-belima 662.155 dinara, odnosno 5.000 funti.

Među većim donatorima je i bivši košarkaš Partizana Aleksandar Pavlović sa 350.000 dinara

 

Edited by goofy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...