Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ja bih da se mi maksimalno pošibamo za prvi trofej u sezoni. Trofeji su ono zbog čega se igra košarka, i što ostaje upisano u istoriji kluba, a i ne mislim da postoji bolji boost  za samopouzdanje i hemiju od pehara. 🙂

 

Ako ne uspijemo u toj namjeri, onda možemo da se vratimo na priču najnebitnijeg derbija u sezoni. 😁

 

Naravno, zdravlje učesnika je uvijek i u svakom meču na prvom mjestu.

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dzep said:

Iskreno mislim da su komšije blagi favoriti zbog faktora Kampaco

 

kaže se faktura kampaco & želim vam da izgubite pre svega jer ste najobičnije jinx-babe, koje ne mogu da prihvate egal tekmu, jer, uau, doš'o kampaco, mi mamo samo puntera, exuma, ledaya, lessorta, nunnalyja i one domaće nemače pojma. najbolje i da se ne pojavite opet, ionako mi se u 9 spava.

28 minutes ago, Alex_Serbia said:

Nek nam je sa srecom veceras, drugari! 🖤🤍

 

odnosno, sa nesrećom 😐

Edited by uini
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, uini said:

 

kaže se faktura kampaco & želim vam da izgubite pre svega jer ste najobičnije jinx-babe, koje ne mogu da prihvate egal tekmu, jer, uau, doš'o kampaco, mi mamo samo puntera, exuma, ledaya, lessorta, nunnalyja i one domaće nemače pojma. najbolje i da se ne pojavite opet, ionako mi se u 9 spava.

 

odnosno, sa nesrećom 😐

 

Jesu te to poslali da nam pumpaš samopouzdanje vinipu

Link to comment
Share on other sites

17 minuta dobre košarke ne bi bilo dovoljno ni protiv mnogo manje kvalitetnog protivnika. Čestitati protivniku i pokušati što prije se regenerisati za mnogo bitne mečeve koji dolaze. 

 

Za derbi će svakako biti još prilika ove sezone, imamo i rezervu u Janisu i Jamu, pa ćemo vidjeti za šta će to biti dovoljno.

Link to comment
Share on other sites

Nema se sta puno komentarisati ova utakmica. Imali smo potpunu kontrolu 18 minuta. Onda smo "im otvorili kapiju" da se spuste na 10 bez ikakvog otpora. Drugo poluvreme je bilo sve kontra. Nacini na koje smo cinili prekrsaje i koji igraci... Pokazna vezba sta kratka rotacija cini od tima.

 

Ako pobedimo Fener i Albu, ovo ce se brzo zaboraviti. Al nadam se da nece ostaviti posledice za te utakmice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko se nije povredio, samo da se atmosfera u ekipi ne poremeti i ja sam prezadovoljan. Igraci imaju 7 dana da se spreme za istinski bitan mec. 

Jedva cekam da ponovo "pobegnemo" iz KLS, ovo je stvarno uzasno za gledati, mada ni u ABA nece biti bolje. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...