Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Horor. Exum za 10 dana skida longetu pa tek krece terapiju...

Aleksa u najboljem slucaju jos mesec ipo, pa dok uhvati formu.

Smajli kontam protiv Splita (pa dok uhvati formu).

Balsa - tuga

Znaci protiv Makabija sa jednim plejom i jednim centrom...

 

Edited by jedibojan
Link to comment
Share on other sites

Mislim da realno nemate razlog za ovoliki pesimizam. Ko god da igra svakako ćete biti konkurentni jer vam je igra stabilna od početka sezone i uz malo sreće moglo je biti 4-2 ili čak 5-1 skor.

Naravno da bi bilo bolje da su svi spremni ali ni tada ne biste bili favoriti u gostima Olimpijakosu. 

Tako da, samo hrabro.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Sam B said:

Mislim da realno nemate razlog za ovoliki pesimizam. Ko god da igra svakako ćete biti konkurentni jer vam je igra stabilna od početka sezone i uz malo sreće moglo je biti 4-2 ili čak 5-1 skor.

Naravno da bi bilo bolje da su svi spremni ali ni tada ne biste bili favoriti u gostima Olimpijakosu. 

Tako da, samo hrabro.

Ma kontam da su tekmu sa Oly-jem svi vec otpisali (osim trenera i igraca, nadam se), ali bi bilo jako bitno da se pokupi Makabi kod kuce pred gostovanja Realu i Barsi. A tu tekmu cemo igrati sa Madarom na 1 i 3 unutrasnja od kojih je jedan Tristan

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Sa makar Egzumom u timu, svakako da bih se nadao dobroj tekmi, ovako nema šanse, ali ok, nije ni bitno. Da se pošibamo pa kako prodje, ništa im neću zameriti.

 

Posle ovoga sledi 8 dana pauze do Makabija i nadam se da će se tu desiti neke dobre stvari.

 

 

Upravo, izginemo danas (energetski), upišemo bodove, onda sasvim dovoljno vremena za odmor a nadamo se i za neki povratak povrijeđenih, i spremni smo za Izraelce. Win win situacija da tako kažem. 😁

 

PS. Karte kupljene, još samo da se dolazak ne izjalovi. 🙏 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...