Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

Ako smem da vam uletim na temu i pitam kako ste zadovoljni ucinkom Pantera za ove dve sezone? Znam da su mu pojedini navijaci zamerali neke promasene suteve u bitnim trenucima, kao i onaj potez protiv Reala, ali isto tako stoji i da je imao gomilu dobrih partija, resio neke odlucujuce utakmice u borbi za top8 ove sezone i pokidao majstoricu protiv Zvezde na kraju. 

 

Meni kao navijacu protivnickog kluba nije bilo lako gledati ga kada napada na nas kos, iako smo igrali odlicnu odbranu na njemu. Kada uzme dugu dvojku znam da nema sanse da promasi. Po meni je on trenutno jedan od najboljih napadaca u EL, a na svojoj poziciji verovatno i najbolji. Iako imate dosta dobrih igraca, rekao bih da je Panter tu bio glavni i najbolji (sto se videlo i protiv Reala kada je izostao).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neću da vam se mešam u posao samo bih da ukažem da preskačete ključne korake koji dovode do forumaškog sklapanja tima:

 

- Nema posebnog topika (ovo što pišete ovde je za banovanje, isti topik za proslavu titule i dovođenje igrača, sramota);

- Niko još nikome nije opsovao majku i 3 kolena jer hoće igrača X umesto igrača Y;

- Nemate razvijenu metodologiju kojom dovodite igrača koji je pre 3 dana potpisao ugovor sa drugim klubom ili predlažete igrača koji je otišao u Kinu po pare;

- Nemate osnovno uputstvo za prelazni rok

Spoiler

104993581_2690997771173692_8673957022703

- Nemate spisak od 52350 NBA igrača koji detaljno analizirate;

- Nemate insajdere koji ne mogu da pogode vazduh iz pištolja;

 

#Nismoisti :classic_sleep:

  • Like 6
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, СтелаРоса said:

Ako smem da vam uletim na temu i pitam kako ste zadovoljni ucinkom Pantera za ove dve sezone? Znam da su mu pojedini navijaci zamerali neke promasene suteve u bitnim trenucima, kao i onaj potez protiv Reala, ali isto tako stoji i da je imao gomilu dobrih partija, resio neke odlucujuce utakmice u borbi za top8 ove sezone i pokidao majstoricu protiv Zvezde na kraju. 

 

Meni kao navijacu protivnickog kluba nije bilo lako gledati ga kada napada na nas kos, iako smo igrali odlicnu odbranu na njemu. Kada uzme dugu dvojku znam da nema sanse da promasi. Po meni je on trenutno jedan od najboljih napadaca u EL, a na svojoj poziciji verovatno i najbolji. Iako imate dosta dobrih igraca, rekao bih da je Panter tu bio glavni i najbolji (sto se videlo i protiv Reala kada je izostao).

way-to-go-good-job.gif

 

8 minutes ago, NMX said:

Neću da vam se mešam u posao samo bih da ukažem da preskačete ključne korake koji dovode do forumaškog sklapanja tima:

 

- Nema posebnog topika (ovo što pišete ovde je za banovanje, isti topik za proslavu titule i dovođenje igrača, sramota);

- Niko još nikome nije opsovao majku i 3 kolena jer hoće igrača X umesto igrača Y;

- Nemate razvijenu metodologiju kojom dovodite igrača koji je pre 3 dana potpisao ugovor sa drugim klubom ili predlažete igrača koji je otišao u Kinu po pare;

- Nemate osnovno uputstvo za prelazni rok

  Reveal hidden contents

104993581_2690997771173692_8673957022703

- Nemate spisak od 52350 NBA igrača koji detaljno analizirate;

- Nemate insajdere koji ne mogu da pogode vazduh iz pištolja;

 

#Nismoisti :classic_sleep:

9bw2yAx.gif

 

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 40Wins said:

 

Nemamo lika koji ce od celog spiska da izdvoji Gejba Vinsenta, odmah posle zavrsenog PO NBA lige hahahaahha

 

zato imate lika koji smatra da exum, nunnally (i lučić) nisu potrebni, tako da je vreme da pogledate ta neka nba krila

 

tj warren, torrey craig (teško), cam reddish, yuta watanbe (bolji od lučića, mada se ponekad povredi), kessler edwards (da ga željko napravi u prvo krilo evrolige ..uzmi željko kesleredvardsaa), toscano anderson (da fritrou preuzme kop)..

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, goofy said:

tako da šta god da je Panter doneo, ono glavno je odneo, isključivi je krivac.

Preteruješ, preteruješ i još jednom, preteruješ. Postavićeš standard za preterivanje. Al' ono baš.

 

15 minutes ago, 40Wins said:

 

Nemamo lika koji ce od celog spiska da izdvoji Gejba Vinsenta, odmah posle zavrsenog PO NBA lige hahahaahha

Što sam morao ovo da saznam? :classic_biggrin:

 

32 minutes ago, СтелаРоса said:

Ako smem da vam uletim na temu i pitam kako ste zadovoljni ucinkom Pantera za ove dve sezone?

Veliki put je prešao tokom dve sezone, prilagodio se, izmenio igru, postao je koncentrisaniji, pravi mix timskog igrača i individualca ubice. Čak je u pojedinim periodima mečeva umeo i da zategne u odbrani, u njegovim okvirima, naravno. Uspostavljeno je potpuno međusobno poverenje pa mi se čini da je lakše dolazio do toga da se zapali a onda je to bilo baš ubitačno.

 

Jako mi je žao što je otišao jer mislim da bi bio samo bolji od jeseni jer se potpuno sastavio sa timom, klubom, Željkom i navijačima.

 

Za razliku od prve sezone, u drugoj su njegova individualna rešenja više bila u skladu sa ritmom utakmice, nije igrao autistično. Kada je delovalo da previše šutira to je pre bio signal da ostatak igre trokira, za razliku od prve sezone kada je umeo da to uradi zato što mu je tako došlo.

 

Bilo mi je mnogo drago što smo vas preživeli u g5 njegovom odličnom partijom jer se dešavalo da on igra simultanku a mi gubimo. Opet kažem, u drugoj sezoni ne zbog njegovih mušica.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Barkley#34 said:

Preteruješ, preteruješ i još jednom, preteruješ. Postavićeš standard za preterivanje. Al' ono baš.

 

To je samo moj stav, moje mišljenje. Nikog ne ubeđujem da sam u pravu.

Nemam poznati narativ "setite se gde smo bili", pa dobro je ovo.

Znam gde želim da budemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

SPORTAL JUTRO Ostoja Mijailović: KK Kamerun je osvojio ABA ligu, nećemo dovoditi domaće penzionere da bi nam sedeli na klupi /VIDEO/

 

https://sportal.blic.rs/kosarka/sportal-jutro-ostoja-mijailovic-kk-kamerun-je-osvojio-aba-ligu-necemo-dovoditi-domace-penzionere-da-bi-nam-sedeli-na-klupi-video/2023062709015438153

 

Ima par zanimljivosti, izmedju raznih tata izjava, pa ko voli... 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, goofy said:

 

To je samo moj stav, moje mišljenje. Nikog ne ubeđujem da sam u pravu.

Nemam poznati narativ "setite se gde smo bili", pa dobro je ovo.

Znam gde želim da budemo.

Nemam problem sa tvojim željama i stremljenjima, ukazujem na to da su ti relacije o donošenju i odnošenji debelo nerealne, do nivoa nepoštovanja prema Panteru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

zato imate lika koji smatra da exum, nunnally (i lučić) nisu potrebni, tako da je vreme da pogledate ta neka nba krila

 

tj warren, torrey craig (teško), cam reddish, yuta watanbe (bolji od lučića, mada se ponekad povredi), kessler edwards (da ga željko napravi u prvo krilo evrolige ..uzmi željko kesleredvardsaa), toscano anderson (da fritrou preuzme kop)..

 

Za Lucica ti je Realni vec objasnio na sta svako misli, a to je da je rizik dati novac za kapitena koji tesko moze da spoji vise od polovine utakmica.

Za Exuma je covek napisao da bi trazio ''drugi tip igraca'', sto opet mislim da je jasno da se ne misli na to da treba ici korak dalje od EL kontender igraca, vec u tom rangu pronaci coveka koji  je vise floor general ili slicno, a ne da se ide stepenik vise.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Gb92 said:

Nanelija kao backup opciju ne bih menjao nema sanse... bolji se ne moze naci

 

za moj ukus je nunnally odma' klasa ispod 1st tiera [clyburn-deck-kalinari-shields]

 

zato me i zanima ko je taj igrac koji njega menja, dal' kao starter ili kao backup [hue hue], nebitno, posto takvih nema sad plethora po evropi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Pozitivan je deo oko sezonskih.

15000 će se pustiti u prodaju i radi se na aplikaciji za preprodaju dnevne karte kada neko od sezonaca ne može da dođe.

 

Ovo bi bila super stvar. Benefit za sezonca bi mogao biti da dobije neki % te prodate karte u vidu kredita za kupovinu u shop-u, ili za sezonsku naredne sezone. 

 

21 minutes ago, Cooper said:

Koliko mi platite da pređem svih 645 strana i da napravim jedan mozaik hot tejkova, bold predikšna, esam vam rekao, će da vidimo... postova?

 

To se radi iz ljubavi, nisi valjda ovde za pare?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

Ako smem da vam uletim na temu i pitam kako ste zadovoljni ucinkom Pantera za ove dve sezone? Znam da su mu pojedini navijaci zamerali neke promasene suteve u bitnim trenucima, kao i onaj potez protiv Reala, ali isto tako stoji i da je imao gomilu dobrih partija, resio neke odlucujuce utakmice u borbi za top8 ove sezone i pokidao majstoricu protiv Zvezde na kraju. 

 

Meni kao navijacu protivnickog kluba nije bilo lako gledati ga kada napada na nas kos, iako smo igrali odlicnu odbranu na njemu. Kada uzme dugu dvojku znam da nema sanse da promasi. Po meni je on trenutno jedan od najboljih napadaca u EL, a na svojoj poziciji verovatno i najbolji. Iako imate dosta dobrih igraca, rekao bih da je Panter tu bio glavni i najbolji (sto se videlo i protiv Reala kada je izostao).

 

 

Moje viđenje je jako pozitivno. Ne zameram mu to protiv Reala koliko onih par utakmica u nizu kada smo preko njega primali trojke u poslednjim napadima i kada je delovao kao da ga boli ona stvar za sve.

 

 

Sto se tice ostatka sezone, da je na njegovom mestu bio neko drugi, nit bi bilo plej ofa, nit bi bilo ABA, iz mog ugla barem. Osecao sam se svaki put jako sigurno kada vidim loptu kod njega, a poludistanca sa onolikim lukom sam znao da svaka ulazi.

 

 

Posteno odradjeno sve, hvala kapitenu!

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...