Jump to content

KK Partizan 2022/23 - It's coming home!


fillam

Recommended Posts

2 hours ago, KockoOblo said:

I ove godine slabo igramo rukomet.

 

Ona dva cirkusanta i Nedović nas ne bi dobili ni  da se utakmica igra do Ilindana.

 

Osim što su vas dobili već 4 puta ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Zaslužena pobeda Cigana, muška utakmica, suđenje vrlo korektno, detalje van košarke ne bih komentarisao, ne vredi ih komentarisati

 

Utakmici smo izgubili zbog izgubljenih lopti, par promašaja i par gluposti naših centara, pre svega. Takođe, i Vildoza je pogodio kad im je trebalo i to je to. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Verovatno rekordan broj gluposti centara ove sezone, a na početku iste je bilo svačega. Ima i do odbrane protivnika, pritiska, atmosfere, ovo ono, ali baš skandalozne faulove su pravili i jedan i drugi. Ja ne bih preterano isticao Vildozu, iako je bocnuo onu lilardovsku, Nedović je vezao pet minuta gde nismo mogli da ga uhvatimo, u kombinaciji sa time da nismo mogli ništa ni da pogodimo, tu nam je utakmica iscurela.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma idi, tri puta mu ispada lopta u izglednoj situaciji, nakon skoka je spušta u ruke Kampacu, kad je dobije u reketu nema svest o tome gde su čuvari i saigrači, čeka sekund-dva i uglavnom bira pogrešno rešenje. Da ga nisam gledao cele sezone pitao bih se šta radi tu.

 

A Smajli koji napravi četiri faula za mislim manje od deset minuta na terenu je posebna priča.

Link to comment
Share on other sites

I dalje tvrdim da imaju najbolji bekovski trio u celoj Evropi. Nedovica niko od nasih ne moze da isprati u odbrani, slicno i sa Tangosima. Dovoljno je da makar dvojica imaju vece, a mi izgubimo onoliko lopti...

 

Ja i dalje ne mogu da verujem sta Lesor radi. Da je crtani lik, bio bi onaj kome zapale rep cim primi loptu u reketu.

Link to comment
Share on other sites

Neverovatna mržna koja je prisutna među navijačima dugi niz godina, a na forumu od poslednjeg ligaškog ABA derbija i plejof serije protiv Reala.

Virtuelno targetiranje trenera i igrača prevazilazi svaku granicu dobrog ukusa.

A vidim da je trenutno Ledej na tapetu zbog načina zagrevanja još od svoje 13. godine..

Lepo sam preskočio sinoć paradu besa i vandalizma, a to ću učiniti i sutra.

Vraćam se na Ledeja i njegove provokacije praznoj sali i poseban pozdrav za ove što prenose svakakve gluposti sa društvenih mreža.601044792797312a5da8631bbc1b73bc.gif

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedina svetla tacka je sto se posle onakvog pocetka nije zavrsilo nekim incidentom. Toliko me utakmica umorila da sam je gledao sa 50% paznje, mogu misliti kako je igracima.

 

Nego, fascinantno je da posle cirka 6 utakmica protiv istog protivnika, i dalje ne znamo sta da radimo kad krene jaca odbrana.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Marvin said:

Jedina svetla tacka je sto se posle onakvog pocetka nije zavrsilo nekim incidentom.

 

Kako se nije završilo incidentom? Pa jedino još nismo videli da navijači biju igrače protivničkog tima, sve ostalo smo videli.

 

43 minutes ago, Alex_Serbia said:

I dalje tvrdim da imaju najbolji bekovski trio u celoj Evropi

 

Imamo tri najbolja beka evrope, još dva tri igrača i još 5-6 antitalenata koji neutrališu ovu trojicu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

da, nisam se precizno izrazio. Incident je postojao na samom pocetku, ali se na kraju ipak utakmica zavrsila na terenu bez tuce, napada na igrace itd. Tako da sam samo relativno srecan sto nije bilo kao u Atini

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Marvin said:

i dalje ne znamo sta da radimo kad krene jaca odbrana

 

Nema šta da se radi, pošto nije u pitanju vrsta odbrane koja pripada ovom sportu. U zadnjih desatak godina ne postoji ekipa u ABA koja je uspela da se prilagodi. Isto je bilo i na nekim utakmicama u EL. Jedini koji treba da se prilagode takvoj vrsti odbrane su sudije. Igrači nisu kroz čitave karijere nikada pripremani za tako nešto. Ko iole prati košarku, neće ni u jednoj evropskoj ligi naći klub koji odbranu igra kao CZV. Naša jedina šansa je peta utakmica.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, KockoOblo said:

 

Nema šta da se radi, pošto nije u pitanju vrsta odbrane koja pripada ovom sportu. U zadnjih desatak godina ne postoji ekipa u ABA koja je uspela da se prilagodi. Isto je bilo i na nekim utakmicama u EL. Jedini koji treba da se prilagode takvoj vrsti odbrane su sudije. Igrači nisu kroz čitave karijere nikada pripremani za tako nešto. Ko iole prati košarku, neće ni u jednoj evropskoj ligi naći klub koji odbranu igra kao CZV. Naša jedina šansa je peta utakmica.

 

Postoji jedan čovek koji može da pomogne... Release Giannis.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Cooper said:

Iskreno mi nije jasno kako su posle ovoga i igrali...

4e9bb8b386e9175a76e15070d406f2eb.gif

Najbolje je kad se ovakvi likovi ne zadrže na kevtanju nego zaista ulete u teren pa brzinski shvate koliko su se zajebali. Kao onaj u Morači ili onaj što je napao Dmitrovića.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...