Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

5 hours ago, Mairosu said:


znaš da volim kad elaboriraš. meni su svi isti bukvalno, pa me zanima što baš ova.

 

pojma nemam; u oktobru sam bio u srp(b)skoj kafani sa dragim ortakom, odakle relativno cesto pokupim inace dobru teletinu ispod sacha.

 

kazem konobaru, "danas vam je teletina izvrsno spremljena"

 

konobar "hvala, ista je, mozda vam je danas bas legla"

 

mozda je tako bilo i juce, bio sam generalno srecan sto sam zavrsio neki posao od mesecipo dana, pa mi je leglo 😕

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

@MairosuMoram samo jedan nitpick da bacim, mislim da Ejton ne moze ove sezone da bude trejdovan u Indijanu nikako, jer su mu oni bili ponudili ugovor koji je Finiks mecovao.

 

Mada mislim da bi oni bili dobri partneri za win-win trejd.


nisam znao da postoji ograničenje tog tipa, hvala.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@Sector

 

Negde na KKP lajvu si pomenuo komentatora. Meni je Marko Vlahović top, priželjkivao sam Srkija kao i većina pre nego što se saznalo da je prešao na Arenu. 
 

Umeo je baš lepo da se poveže sa atmosferom na domaćim utakmicama, vidi se da je grobarčina, protiv Efesa je najviše emocije uneo u prenos do sada i nekako je baš delovalo taman, spontano. Meni je baš čučnuo, a večeras mi je delovalo kao da se pribojava i ne bi da džinksne, generalno je na gostovanjima malo umereniji. 
 

Nisam objektivan ali trenutno mi najviše leži od SK ekipe - jedino bih voleo da malo češće (a to važi i za ostale komentatore) približava neke košarkaške stvari sa publikom, bilo da su u pitanju nazivi akcija, bilo da je neko umereno objašnjenje događaja za koji zna da šire mase verovatno ne poznaju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vlahović kao drugi čovek kad prenosi Partizanove utakmice u Areni i u gostima. 

Ili mu u Areni daju neki spid ili se pred gostovanje nakljuka bensedinima, za svaki slučaj (razumno) 

Slažem se što se tiče njega, baš prija da ga slušaš a bio sam prilično zabrinut što se tiče pozicije "partizanovog komentatora" kad je Srđan prešao na Arenu.

Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2023 at 9:33 AM, Shikamaru said:

Jel bi mogao neko da mi objasni zašto sluša/gleda podkast na YouTube umesto neke podkast platforme? 

Nije nikakva prozivka, samo me generalno zanima pošto je u principu u pitanju audio medijum

 

Ja npr. slabo slušam podkaste, a i kad slušam onda volim da pustim na yt. I to mi je čitava okupacija. Bukvalno kao da sam u studiju. Već kad bih pustio samo zvuk ne bih imao dovoljno koncentracije za podkast, pa bih se iznervirao i batalio. 

 

Eventualno kad vozim, onda samo slušam naravno. Ili tipa kad putujem (avion, bus, voz) i kad mi je to jedina zanimacija. 

 

Malo kasno odgovaram. 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Edin i Kole više ne prenose ABA ligu. Čekaju verovatno završnicu, mada pitanje i tada da li će prenositi. Ovaj jedan što prenosi Zvezdu, mislim da se zove Milan Cakić, se često čovek blamira. Više puta mu se desilo da na 3 sekundi do kraja tim koji vodi 2 razlike i ima bacanja, kaže posle prvog pogođenog bacanja da će igrač možda promašiti namerno drugo. Ne kapira ako pogodi da će tako biti 4 razlike i da je dovoljno samo se skloniti i ne praviti faul.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ti likovi se zovu valjda Caković i Karović. Meni nisu toliko loši ali nekada su baš cringe kad prenose Zvezdu, deluje mi da imaju malo poltronski stil komentarisanja.

 

Kad prenose NBA ili bilo koju utakmicu u kojoj ne igra Zvezda, nisu loši, najvažnije da nisu iritantni iako umeju da se izblamiraju, ovaj Caković pogotovo sa nepoznavanjem pravila. Zvezdu kad prenose navijački se ponašaju, samo što ne zapevaju.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

Meni su ok. Generalno svi greše jbg to je normalno, ne možemo da tražimo dlaku u jajetu.
Mene nervira neobjektivnost kod ovih mladih tj. komentarišu sudijske odluke a pritom nisu objektivni. I oni, i onaj Vlahović valjda što Partizan komentariše u EL. Edin i Kole izbegavaju komentar suđenja ali su i oni počeli sad u NBA ali ono je realno drastično i mora da se komentariše.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...