Jump to content

Sportski komentatori, novinari i mediji


Recommended Posts

Kako to ja vidim - Edin i Milos pokusavaju da se obrate prilicno sirokoj publici, koji mozda ne dobacuju do podcast platformi. A gde ces stvar za siru masu od youtube-a. Pride, npr. Miloseve majice ranije su bile kao neki interesting moment, cisto vizuelni.

 

S druge strane, mozda ima i onih koji uzivaju da gledaju Edinova i Miloseva prekrasna lica i tela 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Shikamaru said:

Jel bi mogao neko da mi objasni zašto sluša/gleda podkast na YouTube umesto neke podkast platforme? 


hoću i ja ovo objašnjenje, meni nije jasno što bi me iko gledao, jedva me i žena izdrži.

3 hours ago, Geronimo said:

Pride, npr. Miloseve majice ranije su bile kao neki interesting moment, cisto vizuelni.


imam i novu rotaciju majci svako malo.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Geronimo said:

Kako to ja vidim - Edin i Milos pokusavaju da se obrate prilicno sirokoj publici, koji mozda ne dobacuju do podcast platformi. A gde ces stvar za siru masu od youtube-a. Pride, npr. Miloseve majice ranije su bile kao neki interesting moment, cisto vizuelni.

 

S druge strane, mozda ima i onih koji uzivaju da gledaju Edinova i Miloseva prekrasna lica i tela 😄

 

Sto bi @uini rekao lepi ljudi, skoro pa ko Frenki Ntilikina🙃

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Horium said:

 

Kosarkaski ne narocito kvalitetan, ali ipak zabavan podcast da ide u pozadini.

 

Narocito su zanimljivi osvrti na zivot u razlicitim (svaka od kojih je zanimljiva na svoj nacin) lokacijama.

Imaš neki link za ...

 

3c6eb90bd2a19fd7aa005bdcfb576ace.jpg

YT je bez veze :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvi su pajseri Kuzmanovic i Plavsic..sede u dvorani i na 20.minuta pre podbacivanja lopte komentarisu kako je Bentil potencijalno iznenadjenje za Real..da ima prostora za njegov sut..a lik ocito nece igrati..forumasi u dvorani su snimili da nije u sastavu,ali pajseri numeju..:frusty:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Plavsic i Kuzmic su retko iritantan tandem. Preterano pristrasni, uz cesto neverovatne komentare zbog kojih pomislis da nemaju elementarno poznavanje kosarke, sa gomilom valjda samo njima smesnih doskocica. Na sve to, bar sam ja stekao takav utisak, Plavsic bas degutantno ne podnosi i komentarise Holanda. Meni je ono sramotno kako koristi svaku priliku kada ga spomene da ga posteno opljune. Bez obzira na (ne)kvalitet partija koje ovaj pruza, nije posao komentatora da to komentarise na takav nacin.

 

Iskreno, divim se vama koji na sve to jos mozete i da ga slusate u nekom podcastu...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Klipan said:

Plavsic i Kuzmic su retko iritantan tandem. Preterano pristrasni, uz cesto neverovatne komentare zbog kojih pomislis da nemaju elementarno poznavanje kosarke, sa gomilom valjda samo njima smesnih doskocica. Na sve to, bar sam ja stekao takav utisak, Plavsic bas degutantno ne podnosi i komentarise Holanda. Meni je ono sramotno kako koristi svaku priliku kada ga spomene da ga posteno opljune. Bez obzira na (ne)kvalitet partija koje ovaj pruza, nije posao komentatora da to komentarise na takav nacin.

 

Iskreno, divim se vama koji na sve to jos mozete i da ga slusate u nekom podcastu...

Ja ga ne slusam jos od one epizode sa Lorencom u Zvezdi. Tad sam ga stavio na hejt listu.

 

A ja mogu njemu da porucim nek se on bavi necim drugim kao sto je on porucio devojci.

Edited by Don Dusko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...