Jump to content

Strana reprezentativna kosarka


Recommended Posts

Zsto ne pratite predkvalifikacione olimpijske turnire. Ima dosta zvucnih imena koja ucestvuju. Za Bosnu je debitovao Garza, dosta je ubrazo kretanje otkako je u NBA ligi, na koledzu se kretao kao puz.

Edited by Miki8
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad je Ljubiša Preletačević hteo da učestvuje na nekim izborima i kad je došao da podnese zahtev tamo su mu rekli ne može lista da se zove po imaginarnom liku.

Morali su brzo da nađu nekog ko će da promeni ime. E ja znam lika koga su brzo našli

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

Dobri Nemci, nema šale sa njima. 
Mi nikad nismo imali u sezoni 7 igrača u NBA i ne samo mi...ali i da jesmo nikad ni petoricu ne bi okupili u repku.

Edit:
Francuska je do sada imala 42, Srbija 30, Hrvatska 23 i Španija 20 NBA igrača...to su cifre za Evropske zemlje. Rekorderi su Kanadjani sa 60.

Nemce kao i u većini timskih sportova jednostavno ne možeš dobiti na foru ili pregaziti na startu i onda samo privesti susret kraju. Mora protiv njih da se taljiga do zadnje sekunde.
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kenozoik said:

Odlična. Da ne znaš, mislio bi neki semiš minimum. Toliko je borbeno.

 

Da , utakmica baš kao da je polufinale SP, Kanađani dobiše na kraju poenom razlike ali Nemci baš dobar utisak ostavljaju, još igrali bez Schroedera poslednjih 5 minuta reg dela i ceo produžetak , morao napolje zbog 5 PF

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, McLeod said:

Jebeno bi nama bilo za medalju i da smo u punom sastavu, objektivno.

Subjektivno.

Samo, jbg. imamo Karija za selektora. Da je on to što je nekada bio, šetali  bismo do medalje u punom sastavu.

Ni zlato ne bi bilo daleko..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kenozoik said:

Subjektivno.

Samo, jbg. imamo Karija za selektora. Da je on to što je nekada bio, šetali  bismo do medalje u punom sastavu.

Ni zlato ne bi bilo daleko..

 

Sa ovim zrebom i ovako i onako imamo sansu za polufinale, a posle ko zna. Ali ovo su jako kvalitetne ekipe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, McLeod said:

 

Sa ovim zrebom i ovako i onako imamo sansu za polufinale, a posle ko zna. Ali ovo su jako kvalitetne ekipe.

Ne sporim. Nemci su me veoma prijatno iznenadili i prošle godine. Odličan basket na individualni kvalitet koji imaju u par igrača. 

Kanadjani su odlični mada verujem da ih ovakve , na broju, svi gledamo prvi put.

 

Medjutim.. da smo u punom sastavu (!! , ne pamtim kada se to desilo zadnji put), sa 2001 Karijem..Ni jedan tim  sa ovog MB ne bi trebalo da nam bude preveliki problem, osim, naravno USA i možda Fra ( zbog snage i atletike) .

 

Nevezano za žreb.

Link to comment
Share on other sites

Lopta kod ovih brzih pasova amera po spoljnoj liniji ide tako snažno da bi je Boriša primio licem.
Juče dvadesetogodišnji ruki Dimeca volinu u zagradjivanju tresnuo o parket ko džak cementa.

Pitanje je da li će španci moći da guraju u ovom tempu i u zadnjem frtalju.
Očigledno je ko može.








Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...