Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Nije dobijeno nikad manje para vec je jedan deo otisao u fabriku metalnih proizvoda. Nije nego. 

 

Pripremni je period i fdlio je kljakavi Nedovic koji sigurno nece dobiti 3.3m za tri godine, ipak kum nije dugme.

 

Jedan mec nisam pogledao, niti zelim i meni je sve jasno ove sezone. Covic je kosarkaski Ivica Dacic. 

 

Obicna, ali jedna od mnogobrojnih stetocina koja dobija vec 30g lovu da se useres ni za sta.

 

Da ne idem na nesretne trenere, upravu i ostale koji tu rade. 

 

Da budem iskren, navijaci kkcz i ne zasluzuju bolje. Lepo je bilo Dulou i Covicu dok im je drzava sjebavale i tog jednog protivnika.

 

Privatizacija, Peja i Sedlacek.Napraviti prvo halu za potrebe prvog tima. 

 

Neke legende zavrse pod Akropoljem, a neki na zadnjoj stanici 55-ice.

 

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Nije dobijeno nikad manje para vec je jedan deo otisao u fabriku metalnih proizvoda. Nije nego. 

 

Pripremni je period i fdlio je kljakavi Nedovic koji sigurno nece dobiti 3.3m za tri godine, ipak kum nije dugme.

 

Jedan mec nisam pogledao, niti zelim i meni je sve jasno ove sezone. Covic je kosarkaski Ivica Dacic. 

 

Obicna, ali jedna od mnogobrojnih stetocina koja dobija vec 30g lovu da se useres ni za sta.

 

Da ne idem na nesretne trenere, upravu i ostale koji tu rade. 

 

Da budem iskren, navijaci kkcz i ne zasluzuju bolje. Lepo je bilo Dulou i Covicu dok im je drzava sjebavale i tog jednog protivnika.

 

Privatizacija, Peja i Sedlacek.Napraviti prvo halu za potrebe prvog tima. 

 

Neke legende zavrse pod Akropoljem, a neki na zadnjoj stanici 55-ice.

 

 

E samo si nam ti falio

  • Like 13
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Borca said:

 

Nije da me interesuje ko i gde ga spominje ali bi bas tesko bilo naci jos neko ime koje se vodi kao kosarkaski trener, a da se duze vremena nije bavio tim poslom od Antonica.

Od drugara info da ce da pojaca strucni stab (navodno vide da je ovo jako slabo)

On je valjda sada koordinator mladjih selekcija

Svakako kao pomocni bi vise koristio od postojecih 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jedna stvar je bar ista kao ranije - prime talenat dobija priliku na 30sec do kraja na -30

1 minute ago, srlepajce said:

Od drugara info da ce da pojaca strucni stab (navodno vide da je ovo jako slabo)

On je valjda sada koordinator mladjih selekcija

Svakako kao pomocni bi vise koristio od postojecih 

mozda moze terza da im pozajmi vujadinku savic?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ispašće da sam opet Džonijev advokat...

Sve ovo stoji i to Ivanović generalno radi, ali ovo svakako nije dobar primer jer je Lazić imao otvoren šut, gde se čuvar nije potrudio ni da podigne ruku, a to po defaultu ne može da bude uvaljivanje lopte. 

 

Slažem se da Ivanović nema EL kvalitet, ali se ne sećam mnogo sezona i gde nam je drugi/treći plej bio EL igrač. Obično je to EK kvalitet. 

Branko Lazic nije pogodio sut na  ovim utakmicama na pripremama,s razlogom je sam na sutu,pleju je zadatak da donosi dobre odluke.

Zasto bi dodao Branku u ovoj formi?Pritom je morao da uzme ishitren sut jer je Ivanovic potrosio vreme.

Ako je covek u takvoj formi suta na pleju je da to prepozna,preskoci ga,sta god.

Veruj mi,ovo je isto kao da je bacio alley up Kuzmicu.

Lose donosenje odluka.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Branko Lazic nije pogodio sut na  ovim utakmicama na pripremama,s razlogom je sam na sutu,pleju je zadatak da donosi dobre odluke.

Zasto bi dodao Branku u ovoj formi?Pritom je morao da uzme ishitren sut jer je Ivanovic potrosio vreme.

Ako je covek u takvoj formi suta na pleju je da to prepozna,preskoci ga,sta god.

Veruj mi,ovo je isto kao da je bacio alley up Kuzmicu.

Lose donosenje odluka.

Jbg, a možemo i prosto da gledamo...bek bio sam na šutu i dobio loptu. Pripreme su, valjda nećemo preskakati otvorenog igrača. 

Time neću da branim Ivanovića i lošu organizaciju, koja je svakako problem, već kažem da je Lazić dobio sasvim dobru loptu i otvorenu poziciju i da je za debelu tablu isključivi krivac. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

ne znam, za hollanda se pominjala neka ozbiljna cifra od-do, plus su tu petrusev i ilic kao jos uvek prime talenti, plus ne verujem da mitrovic igra za istu kintu kao prosle godine, tj bar se nadam, posto je imao super sezonu @pavijan2

Ozbiljna cifra za Holanda mi je SF.

Ilić nema više od DeDe prošle sezone.

Petruševa servisira Miško,ima otvoren ugovor.

Dobrić, Ivanović i Mitrović imaju rastući ugovor, Lazić i Kuzmić padajući.

Sve je to tu negde.

Stručni štab besplatan.

- Vlado, jel ti voliš Zvezdu, košarku, našu decu?

- Volim!

-Jel bi mogao ti da vodiš Zvezdu?

- Pa... ,ne znam, mo.... bih.

-Šta ne znaš? Naravno da možeš! Nego, jel tražiš ti neke pare za to?

- Naravno da ne tražim, ne pada mi na pamet!

-To je najvažnije. Potpiše ovde. Čestitam! Ti si Vlado novi trener Zvezde!

 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Jel Laza imao najveću minutažu kod nas?

Ne znam sta bih ti rekao,Holandove greske jesu redovno za klupiranje,one greske u odbrani ne mogu da se trpe makar i branko polomio tablu jednom po utakmici.

Nismo kupili drugog beka.

Ja mislim da je Ivanovicu spasenje a i nama da igra na 2,taman je mogao dosta tu dok nije bilo Nede.Ne znam sta ga mucimo da pokusava da igra pleja i prenosi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, srlepajce said:

Od drugara info da ce da pojaca strucni stab (navodno vide da je ovo jako slabo)

On je valjda sada koordinator mladjih selekcija

Svakako kao pomocni bi vise koristio od postojecih 

 

Opet lecimo posledicu a ne uzrok... Bukvalno bih dao dve i tri sezone da znam da ce nakon njih neko da mucne glavom i stvarno uvidi gde su greske napravljene i da ih analizira. 

 

Ovo je potpuni haos i nesto sto su i ljudi sa strane kao mi koji nemaju uvid u poslovanje kluba mogli da predvide. Dovodis trenera pocetnika (da pocetnika za ovaj nivo) i umesto da on krene da rilja od prvog dana i da svakodnevno pravi i gradi tim, on ide kao selektor dva meseca na prvenstvo (ovo ne kritikujem zato sto je selektor), pojacanja mu dovodi predsednik, Holand izjavljuje nisam se cuo sa trenerom do sada WTF 🙃 i u strucni stab mu dovodis jos veca dva pocetnika od njega. Danas TO kamera na nasoj klupi Jovanovic crta 4 lika stoje iznad njega, dvoje prvi piut vidim, Simon gled au publiku, Jorovic kao da je neki drugi sport u pitanju. 

I sve smo ovo vec videli i ovu sumu i ovu reku i ove ljude i ove dogadjaje... 

 

 

Sto se samih utakmica tice, pripremne jesu za mesanje karata i probavanje nekih varijanti pa samim tim na utakmicama protiv Monaka, Jeniseja i Lokomotive su se videle neke akcije (od kojih vecina za Dobrica al ajde) i nije to bilo tako lose da kazem neki gornji EC donji EL dom... ovo danas je bila prva utakmica sa bas jakim protivnikom koji nas je postavio bas tamo gde trenutno jesmo. Samo dno EL. 

Ne samo da nemamo isprofilisanih 12, nego nemamo ni prvu petorku kojom cemo pocinjati meceve, dal igramo sa dva pleja il sa jednim, ako je sa jednim koji je to, od 10 centara spali smo na Luku i Hasana dva undersized centra, Lazic stvarno igra mnogo vise nego sto treba... 

 

Opet sva nadanja je da ce se nekako situacija popraviti dolaskom Nedovica koji jeste sam krem de la krem napada u El, ali i danas bi sa njim umesto 40 poginuli sa 20 razlike... 

 

I da se vratim na sam pocetak, pored trenera koji verujem da radi najbolje sto moze sigurno on covek ne zeli da gubimo jednostavno njegov limit je ovo trenutno, najveci problem je Nebojsa Covic i njegove svojeglave odluke i ego koji svakodnevno potpiruju dupeuvlakaci oko njega od kojih niti jedan uveren sam ne sme da mu kaze da ne radi to sto radi iz inata i tako zakopava i klub i sebe. Das treneru pocetniku tim i nabijes mu imperativ da je Zvezda uvek u vrhu, dovedes mu 8 igraca on se za dolazak pita koliko i ja, i strucni stab koji na klupi ima 3 utakmice ukupno i onda se pitas sta moze da podje po zlu... ajmo Antonica kao pomocnika on ce da izvadi stvar... 

 

 

Da sada ne ulazim u samu problematiku utakmica i taktike ima ovde mnogo strucnijih od mene... ali da nas je Oli spustio dobrano jeste. 

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh, trening utakmice su da se vidi ko sta moze, a ko sta ne moze.

Nije problem da se izgubi, problem je kada se dignu ruke u drugom poluvremenu

I ceka se da prodje utakmica, a onda bude -39.

Adams mi sad vec deluje upitno, ali da vidimo jos malo  da li moze.

Rekoh da imamo problem na poziciji 4.

Lazic nam je problem, jer mora da igra, a u ovom sistemu ne moze.

Odbrana povremeno i lici na nesto, ali samo sa Lazarevicem i Markovicem.

Problem koji se vuce vec na svim utakmicama je skok, kako u odbrani, tako i u napadu.

To se ispravlja, ali mi se cini da nemamo igrace za to. Najbolji skakaci su Holand i Lazarevic.

Sta moze da se ispravi? Trenutno nista. Po meni su Ivanovic i Lazic visak.

Umesto njih Saba zi Bejkon, pa da poginemo uz prasak.

Nemamo luksuz da nam petorka izgleda Markovic, Lazic, Dobric(u danasnjem modu), Lazarevic i Mitrovic.

Tesi me da nismo ulozili u tim 15 miliona, pa da se raspadnemo protiv EK Zenita.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Jbg, a možemo i prosto da gledamo...bek bio sam na šutu i dobio loptu. Pripreme su, valjda nećemo preskakati otvorenog igrača. 

Time neću da branim Ivanovića i lošu organizaciju, koja je svakako problem, već kažem da je Lazić dobio sasvim dobru loptu i otvorenu poziciju i da je za debelu tablu isključivi krivac. 

Ja sam ti dao primer sa Kuzmicem,jeste Brankov posao kao bek da sutira ali ne sutira i sta sad treba da igramo na to?

Eo Markovic je plej,ocemo neke izolacije za njega sledeci mec ko sto igra Dzejms?

Kljuc u kosarci je donosenja odluka,koriscenje resursa na pravi nacin,ovo to nije,ovo je suprotno od toga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ja sam ti dao primer sa Kuzmicem,jeste Brankov posao kao bek da sutira ali ne sutira i sta sad treba da igramo na to?

Eo Markovic je plej,ocemo neke izolacije za njega sledeci mec ko sto igra Dzejms?

Kljuc u kosarci je donosenja odluka,koriscenje resursa na pravi nacin,ovo to nije,ovo je suprotno od toga.

To "Lazić ne šutira i treba ga preskakati" je samo tvoje mišljenje, a ne ono što je igračima sugerisao trener. Ne verujem da bi Lazića u tom trenutku preskočio ni bolji plej, jer...bio je u otvorenoj poziciji, na mestu sa kog kroz celu karijeru ima dobre procente. 

 

Da ne dužimo dalje, nije bitna priča uopšte, a nećemo se složiti svakako, pa bolje da batalimo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Adams I Nedovic da probijaju, pas za slobodnog u korneru nakon udvajanja, idu na ulaz, izmisljaju poene, Markovic da vrti pik, Ivanovic da probija, sutira iz pika ili da ide na pik, Dobric spot up sut, utrcavanje, povremeno ulaz. Lazio odbrana I Kamp u Korneru. Za Hollanda akcije za sut kao za Berona. Lazarevic Korner Kamp, utravanje ili igra na postu protiv slabijih. Ilic utrcavanje i Kamp na sutu za 3, screen. Bentil Kamp, utrcavanje, screen poneki pnr. Martin screen I pnr. Petrusev da siri igru, pnr I igra na postu. Mitrovic da kreira sa visoke pozicije I post igra. Kuzmic samo screen I eventualno zakucavanje kad je sam. 😁 Jbt samo treba igrati jednostavno u napadu. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Adams I Nedovic da probijaju, pas za slobodnog u korneru nakon udvajanja, idu na ulaz, izmisljaju poene, Markovic da vrti pik, Ivanovic da probija, sutira iz pika ili da ide na pik, Dobric spot up sut, utrcavanje, povremeno ulaz. Lazio odbrana I Kamp u Korneru. Za Hollanda akcije za sut kao za Berona. Lazarevic Korner Kamp, utravanje ili igra na postu protiv slabijih. Ilic utrcavanje i Kamp na sutu za 3, screen. Bentil Kamp, utrcavanje, screen poneki pnr. Martin screen I pnr. Petrusev da siri igru, pnr I igra na postu. Mitrovic da kreira sa visoke pozicije I post igra. Kuzmic samo screen I eventualno zakucavanje kad je sam. 😁 Jbt samo treba igrati jednostavno u napadu. 

Jovice, ti si??

  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...