Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 hour ago, leki bg said:

Bio vazan šraf? Bio alfa i omega koja ceka NBA angazman gde i pripada. Bilo bi sjajno da se 583 kombinacije izjalove i dodje u Zvezdu, ali pisac ovog texta na Maxbetu nema pojma o tome, jer je zaduzen za click baits. 

Nije Bacon uopste toliko nerealan. Mislim, moze da nadje bolji klub od Zvezde, ali nema on mesta u NBA, kao ni u najboljim EL timovima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Holand ovako na prvu deluje kao najwtf potpis, a i za sad mu je uloga kod coach Dovle totalno nedefinisana. Dobije po 6-7 minuta u oba poluvremena i za to vreme izdivlja neku svoju random kosarku na oba kraja parketa, naizgled totalno izolovano od ostatka ekipe.

 

Za Hasana verujem da ce biti okej, a umereni sam optimista glede Bentila i posebno Adamsa da bi mogli da isporuce ono sto se od njih ocekuje, pod uslovom da Bentil skapira da ne ume, a Adams da ume. 

 

Btw, protiv Lokomotive ipak od 18h, iako je klub pre sat vremena objavio da je u 19.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da imamo neke vece novce za jakog igraca imali bi sanse za Bejkona.Konkurencija verovatno nije velika,klubovi su sastavili ekipe,isplanirali sve,poceli vec da igraju a on je specifican igrac i karakter,naziva sebe KD-om EL....Mozda imamo sanse ali ako ga bukvalno samo jos PAO ceka,pa se u slucaju slicne plate zgadi na Radonjin sistem i dodje ovde na zeljenu ulogu.

Crna rupa momak u napadu,kad dobije loptu nema tu nazad,ali ruku na srce uglavnom on to i resi kako treba...

3 minutes ago, Čvarkov said:

Da li se Bejkon uklapa u Vladinu filozofiju igre i da li Nebojša ima pravi broj njegovog menadžera?

Ako bez sale pitas ovako na prvu da jako se uklapa.Zna bas svasta u napadu,jedan od jacoh iso igraca u EL, naravno ima i sut za tri.Moze da istrci kontru a moze i da je povuce,u odbrani moze isto svasta da preuzima sto se opet uklapa za Vladin sistem.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Del Piero said:

Nije Bacon uopste toliko nerealan. Mislim, moze da nadje bolji klub od Zvezde, ali nema on mesta u NBA, kao ni u najboljim EL timovima. 

11p per game u zadnjoj NBA sezoni.

Pre toga je i u Sarlotu imao ozbiljne minute, nije bio mahač peskira. Uz to je vrlo solidan defanzivac. Nemam dilemu da moze da nadje tamo tim da bude role player, ako ne nadje ili zeli da ima bitniju ulogu - onda EL bogatijii timovi, pa tek onda mi iz donjeg doma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, leki bg said:

11p per game u zadnjoj NBA sezoni.

Pre toga je i u Sarlotu imao ozbiljne minute, nije bio mahač peskira. Uz to je vrlo solidan defanzivac. Nemam dilemu da moze da nadje tamo tim da bude role player, ako ne nadje ili zeli da ima bitniju ulogu - onda EL bogatijii timovi, pa tek onda mi iz donjeg doma.

I nakon tih 11 ppg je dosao u Evropu. I u Monaku je igrao sasvim pristojno, pa nisu hteli da ga produze. Mislim da je njemu mesto u nekoj granicnoj playoff ekipi, a moze i da se vrati u SAD, pa da igra u G ligi i ceka neke mrvice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...