Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

12 minutes ago, СтелаРоса said:

Verovatno nepopularno misljenje ali necu se previse potresti ako ne dovedemo pleja visine 185cm

 

Larkin nema ni toliko. Mislim, visina je potpuno nebitna za igrače takvog ofanzivnog potencijala, pričam za Evropu ofc. 

 

Što se tiče Taylora, niko ne bi sjekao vene da dolazi na poziciju bek ap pleja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Drug Crni said:

Vidi..ja nisam hejter. Samo smatram da realno gledam stvari.

Takodje,imam svoj pogled na ceo prelazni rok (i ono sto ce on doneti). Kod mene ta kategorija "pruzimo podrsku treneru.." na mora automatski da bude legitimna..cak idem dotle da kazem da kod mene ne postoji. Jer,zasto davati podrsku necem za sta sam uveren da ce biti neuspesno?

Pored stvari koje sam spomenuo (upitno znanje,nedostatak iskustva na ovom nivou i autoriteta),meni taj Jovanovic ama bas nicim ne daje do znanja da moze da pobedi Zeljka u nekoj plejof seriji. Ne vidim takav kapacitet kod njega,a strucni stab (pomocnici) su tek nepoznanica. Simonovic mi intelektualno deluje nedorastao trenerskom pozivu npr. Ovo sto cu napisati ce verovatno biti predmet podmeha,ali ja recimo mislim da bi sa 1 Milanom Tomicem vec bilo drugacije. Tomic bi respektovao Zoca,ali ga u medjusobnom srazu ne bi zarezivao 5%..u to sam ubedjen..Tomic ima taj pomalo kurceviti stav,pozitivnu sportsku (trenersku) drskost i to bi preneo na igrace..bilo bi: Neka nas dobiju ako su bolji..mi cemo im pruziti zestoki otpor..ima da iskrvare dok dobiju seriju protiv nas.. Ovde pisem o stavu. Ja bih voleo da se varam,ali kod Jovanovica to ne vidim..pre ce biti skidanje gaca jos u svlacionici..

Nadam se da me (i ostali forumasi) razumes. Ne hejtujem avansno (ovakav moj stav nije to),ali ne dopada mi se prica oko trenera..mozda ni Radonjic ne bi uspeo da odbrani titule,ali Jovanovic me upravo uverava u to - da nece uspeti..stoga nema te vrste podrske kod mene..jbg..

Ono što ja mislim da će biti najveća prepreka, jeste to što nije bio u sitaciji da sprema utakmice u ritmu kakav je EL. Takvo iskustvo je mogao da donese samo neki trener koji je imao EL iskustvo, a zaista ne znam koliko je bilo realno da takvog nađemo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Nije bilo uopste realno. Jednog evroligasa zeli da vodi samo Vlado Jovanovic i niko drugi.

Pa evo, daj ime nekog EL trenera za kog posoji ikakva šansa da bi preuze Zvezdu. Morate shvatiti da je Zvezda specifično okruženje za rad, nije isto trenirati neku Valensiju, Unikahu, Zenit, Uniks i slične klubove.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

Covic je ovim potezima ne licno pojeo govna, vec nam ih licno servirao da ih mi jedemo i da mljackamo pride od zadovoljstva.

 

Prvo je oterao trenera koji je dokazao da moze da pobedjuje najvece trenere i na domacoj i na inostranoj sceni, i to na inostrano sa mnogo manjim budzetom.

 

Onda je doveo trenera koji nema nikakav autoritet i veoma male rezultate u klubovima koji nisu dorasli ni za sta vise osim pukog prezivljavanja u aba ligi.

 

Onda je poceo sam da dovodi igrace, neke sa nekom logikom, neke sa malo manje logike, a sinoc je presao svaku meru sa apsolutno nepotrebnim Bentilom. Neka covek pokaze da nisam u pravu, voleo bih da nisam.

 

I sta smo time postigli. Postigli smo da imamo reputaciju pijanih milionera, a zapravo imamo roster koji opet nece biti sposoban da u februaru konkurise za plejof evrolige. Da zaista dovedemo Sabaza, dosta bi pomoglo, ali sad to bas deluje daleko, iz ove perspektive. Sta vise, nisam ni siguran da je ikada neko ozbiljan objavljivao za Sabaza ili je to sve vreme bila dimna zavesa.

 

Da ne ispadne da kukam, necu da kukam, ali vise nisam siguran uopste sta je nas cilj. Da li da stvaramo tim koji ce biti konkurentan ili da mazemo oci auditorijumu satro velikim pojacanjima, usput ne pruzajuci ozbiljniji otpor Partizanu, kao po nekom planu. To tako izgleda, mozda se ja varam.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Green23 said:

Pa evo, daj ime nekog EL trenera za kog posoji ikakva šansa da bi preuze Zvezdu. Morate shvatiti da je Zvezda specifično okruženje za rad, nije isto trenirati neku Valensiju, Unikahu, Zenit, Uniks i slične klubove.

Brate uzaludno je, čovek je najopuštenije predlagao koledž trenera!!!!!

Šta dalje reći

Link to comment
Share on other sites

Džaba ljudi sve bez trenera i discipline. Nije tako davno bila Alimpije sezona, imali smo Rochetiea skoro u prajmu, genijalan napadač je bio pa i na EL nivou al slabo se to reflektovalo na rezultate. Skoro da je zaboravljeno koliko je on bio dobar individualno, jbga pamte se samo pobednici a tako i treba da bude.

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Džaba ljudi sve bez trenera i discipline. Nije tako davno bila Alimpije sezona, imali smo Rochetiea skoro u prajmu, genijalan napadač je bio pa i na EL nivou al slabo se to reflektovalo na rezultate. Skoro da je zaboravljeno koliko je on bio dobar individualno, jbga pamte se samo pobednici a tako i treba da bude.

Opet kada pogledaš, njega je jedna lopta delila od pete utakmice sa Budućnošću i verovatno titule i nove EL. Kako god da smo mi igrali, on je imao realno tim nivoa EC, a ne EL. Ovaj tim ne može da se poredi sa tim.

Link to comment
Share on other sites

Napravljena je neka pizdarija sa Radonjićem to je sigurno. Kao što sam pisao još pre mesec dana Čović će da na sitno pljucka i ovako ili onako pruža svoju verziju priče , a Ra na žalost neće da kaže otvoreno šta je problem kao što nije hteo ni prvi put. 

Očigledno je negde puklo, a sad gde to nećemo saznati.

 

Sa druge strane ja ostavljam mogućnost da je se Radonjić kada je čuo za ponudu PAO-a jednostavno predomislio u vezi ostanka.

Možda se kaje što nije otišao u Baskoniji pa neće da ponovi grešku, možda mu je preko glave svega ovog, pa on ove sezone ima više isključenja nego za celu karijeru. Klupa zvezde i partizana jede ljude. 

I Milojević je otišao iz FK maltene na vrhuncu, pa pročitajte šta se pisalo o tom Radonjiću na ovom istom forumu, treba sve to izdržati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Green23 said:

Opet kada pogledaš, njega je jedna lopta delila od pete utakmice sa Budućnošću i verovatno titule i nove EL. Kako god da smo mi igrali, on je imao realno tim nivoa EC, a ne EL. Ovaj tim ne može da se poredi sa tim.

rocesti, feldin, dobric/dangubic, antic/jankovic, lesor/omic

 

vs

 

cobbs/dzoni, kumara, holand/dobric, bentil/ilic, hasan/petrusev

 

uz averidzaru na pleju kakva nam izgleda ne gine, meni su to prilicno slicni sastavi po kvalitetu

ovaj trenutni jeste dublji, ali ne vidim znacajnu razliku u kvalitetu

prime roc je bolji trpac od kumare

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

rocesti, feldin, dobric/dangubic, antic/jankovic, lesor/omic

 

vs

 

cobbs/dzoni, kumara, holand/dobric, bentil/ilic, hasan/petrusev

 

uz averidzaru na pleju kakva nam izgleda ne gine, meni su to prilicno slicni sastavi po kvalitetu

ovaj trenutni jeste dublji, ali ne vidim znacajnu razliku u kvalitetu

prime roc je bolji trpac od kumare

 

🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

rocesti, feldin, dobric/dangubic, antic/jankovic, lesor/omic

 

vs

 

cobbs/dzoni, kumara, holand/dobric, bentil/ilic, hasan/petrusev

 

uz averidzaru na pleju kakva nam izgleda ne gine, meni su to prilicno slicni sastavi po kvalitetu

ovaj trenutni jeste dublji, ali ne vidim znacajnu razliku u kvalitetu

prime roc je bolji trpac od kumare

 

Pa gde su svi ti igrači završili posle Zvezde. Tek se posle videlo koja je promaja u glavi Janković recimo, Ročesti i Feldin su završili svoju EL karijeru te sezone, a Antić i karijeru. Dobrić sa dosta manje iskustva i upitnim šutem tada. Omiću vrhunac Olimpija, jedino je Lesor napredovao, ali je tada bio značajno lošiji igrač. Sada imaš Hasana, igrač koji je igrao u proseku 20 minuta na F4, Bentil sa ozbiljnom ulogom u Armaniju od kada je došao u drugom delu sezone, Petruševa koji je među najvećim potencijalima na centarskoj poziciji u EL. Holanda koji je finalista EC, i sa skroz ok sezonom iza sebe. I plej sigurno neće biti Kobs. Nedović je ipak klasa iznad Feldina.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Green23 said:

Opet kada pogledaš, njega je jedna lopta delila od pete utakmice sa Budućnošću i verovatno titule i nove EL. Kako god da smo mi igrali, on je imao realno tim nivoa EC, a ne EL. Ovaj tim ne može da se poredi sa tim.

 

Tacno ali pogledaj ekipu Buducnosti koja nas je tada pobedila. Bili smo igracki bar duplo jaci.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

racunam:

kumara = roc

holand = feldin

bentil = antic

petrusev = lesor

 

i ajde hasan > omic

 

naravno i gore, pod znak jednakosti ne mislim bukvalno, vec  tu negde

poenta, ne vidim da je ovaj roster sada, uz pleja averidzaru, znacajno bolji, od setite se gde smo bili 2017.

i naravno, pricam o nekoj teoretskoj vrednosti na papiru

kako ce coach vlada to da uklopi ostaje da vidimo

 

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

racunam:

kumara = roc

holand = feldin

bentil = antic

petrusev = lesor

i ajde hasan > omic

 

naravno i gore, pod znak jednakosti ne mislim bukvalno, vec  tu negde

poenta, ne vidim da je ovaj roster sada, uz pleja averidzaru znacajno bolji od setite se gde smo bili 2017.

 

Bentil je bolji od mr.propera, tu nema govora.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Chaos Is Me said:

Džaba ljudi sve bez trenera i discipline. Nije tako davno bila Alimpije sezona, imali smo Rochetiea skoro u prajmu, genijalan napadač je bio pa i na EL nivou al slabo se to reflektovalo na rezultate. Skoro da je zaboravljeno koliko je on bio dobar individualno, jbga pamte se samo pobednici a tako i treba da bude.

Zato smo preko njega primali duplo više nego što je davao.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Green23 said:

Pa gde su svi ti igrači završili posle Zvezde. Tek se posle videlo koja je promaja u glavi Janković recimo, Ročesti i Feldin su završili svoju EL karijeru te sezone, a Antić i karijeru.

pa onda hajde da poredimo gde ce holand, bentil, cobbs ili ko vec zavrsiti posle zvezde?

da li ce petrusev u narednih 4-5god napredovati vise ili manje od lesora?

 

u trenutnom rosteru tek treba da vidimo ko ce biti krava muzara, ko luda glava, a kome cemo naci nesto sto nam se nije svidelo

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

pa onda hajde da poredimo gde ce holand, bentil, cobbs ili ko vec zavrsiti posle zvezde?

da li ce petrusev u narednih 4-5god napredovati vise ili manje od lesora?

 

u trenutnom rosteru tek treba da vidimo ko ce biti krava muzara, ko luda glava, a kome cemo naci nesto sto nam se nije svidelo

Svima redom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...