Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, Mile1 said:

Rekli su vec za Shabazza da je on sada glavni favorit za tog prvog pleja. Iskopali su nesto o Henriju sto se ne dopada strucnom stabu i sada je on opcija broj 2.Sto se tice Zorana moracu da proverim

Ajoj koliko je samo duboka Nebojsina fioka kad ima i o Henriju podataka

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Johnny Štulić said:

Zoran Nikolic je imao strasnu ponudu Cedevite koju Buducnost nije mogla da izjednaci.

Daj da mi to pojacamo za Cedevitu i do on ode tamo. Ili ostane u Podgorici.  Bilo gde. Samo da ne zaluta do nas.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Rekli su vec za Shabazza da je on sada glavni favorit za tog prvog pleja. Iskopali su nesto o Henriju sto se ne dopada strucnom stabu i sada je on opcija broj 2.Sto se tice Zorana moracu da proverim

Au druže šta on ima u tim arhivama.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

bolje i Zoran Nikolić nego Raduljica a i jeftiniji je sigurno

😄 Nije sija nego vrat, bolja bukva nego bor. Raduljica je vise kosarke zaboravio nego sto je Zoki ikad znao. Ako nam je to izbor, ja bih radije Kuza gledao jos godinu dana.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

jedino prihvatam opciju da voli heroin ali je verovatnije da ne voli kasnjenje plate preko 30 dana 

Pa da li je heroin zabranjena supstanca u kosarci? Za vutru znam, ali heroin ne bi imalo smisla zabraniti jer se koriscenjem istoga ne ostvaruje nikakva prednost. Naprotiv.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

A sve de nadas oticice Gobeljic, oni ga stave za prvog beka.

Ode Srnic, oni ga vrate.

Oni koji vrede odu uvek.

Tako i Covic iritira godinama.

Taman se obradujes sto neces gledati olinjalog Simona, on izvuce kilavog Zokija.

A zna se da je los sa bacanja, da je slabe motorike, da ima ocajne faulove...pa ako njega nismo gledali, ne znam koga smo. Nek navlaci ko Mrkela i terza losu karmu slobodno...nek vrati i sinceka iz penzije, sta mu tesko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...