Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

18 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Bilo je bukvalno done deal, ali je Jokic odigrao kriminalno neku tekmu pa su odustali? Tako nesto

Da se Misko pitao,Nikola bi bez dileme presao u Barsu. Znam da je ljudima tesko da poveruju u pricu,ali Jokic je bukvalno izsabotirao taj transfer na nacin na koji si opisao. I on i braca mu su "ciljali" samo i iskljucivo NBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NikadProtivKaline said:

ja bih tebe zamolio da prestanes sa topika da teras ljudi koji se ne slazu sa tobom

Ja bi tebe zamolio da mi ne prepisujes reci koje nisam napisao.

 

Jasno sam ga dobronamerno zamolio da prestane ubija moral i veru u ljudima i da pusti ljude na miru da veruju u titulu.

 

Ako zna da ce Partizan osvojiti titulu dovoljno je da jednom napise svoje misljenje, ne da 5 puta to pise, pritom i poziva ljude da navijaju za druge klubove, mislim sve je to legitimno, samo kad god vidim takav slican komentar na ovoj temi od mene ce dobiti odgovor, bez vredjanja ili nekog teranja sa foruma jer su obe situacije za ban a kao sto vidis nisam bio banovan zbog toga nikada.

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Covic mora da se otvori za jos jednog jakog centra, dosta vise Kuzmica i rekreativaca.

Tu nam je velika sansa jer sam ubedjen da ce oni produziti Lesora uz Balsu i Smailagica to je dosta skromno i to bi potencijalno mogla da bude nasa sansa da ih prebijemo.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Pero said:

Samo dve zelje da zamene Kalnica:

 

Nidje veze ova dva igraca.Kalinic i Nunnally bukvalno ni jednu slicnost nemaju, ali je zato Ponitka moj "wet dream" vec par sezona (no homo), i bukvalno idealna zamena za Kalinu, elitni prasinar, koji radi od svega pomalo, iako nizi od Kaline, ali zato fantastican skakac za svoju visinu.Ipak mislim da on puca na ozbiljnije klubove od nas, a pitanje pod kojim uslovima ce ga Zenit pustiti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, 1945 said:

Ja bi tebe zamolio da mi ne prepisujes reci koje nisam napisao.

 

Jasno sam ga dobronamerno zamolio da prestane ubija moral i veru u ljudima i da pusti ljude na miru da veruju u titulu.

 

Ako zna da ce Partizan osvojiti titulu dovoljno je da jednom napise svoje misljenje, ne da 5 puta to pise, pritom i poziva ljude da navijaju za druge klubove, mislim sve je to legitimno, samo kad god vidim takav slican komentar na ovoj temi od mene ce dobiti odgovor, bez vredjanja ili nekog teranja sa foruma jer su obe situacije za ban a kao sto vidis nisam bio banovan zbog toga nikada.

cini mi se nisi bas najbolje shvatio poentu foruma

dakle, ovo je diskusioni forum

to sto si ti kreirao temu, ne daje ti za pravo da istu uredjujes i da ljudima dobronamerno savetujes sta treba a sta ne da pisu

ovaj forum ne sluzi za dizanje morala i vere ljudima, vec za diskusiju

 

sada lepo sam te zamolio, a sl. put kad krenes sa dobronamernim teranjem sa topika cu te reportovati

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Gudura said:

Nidje veze ova dva igraca.Kalinic i Nunnally bukvalno ni jednu slicnost nemaju, ali je zato Ponitka moj "wet dream" vec par sezona (no homo), i bukvalno idealna zamena za Kalinu, elitni prasinar, koji radi od svega pomalo, iako nizi od Kaline, ali zato fantastican skakac za svoju visinu.Ipak mislim da on puca na ozbiljnije klubove od nas, a pitanje pod kojim uslovima ce ga Zenit pustiti

Pa vec je napustio klub, Nanalija sam spomenuo zato sto je i on SF, nek dodje bilo ko od njih dvoje i da pevamo.

 

20220710_140025.jpg

Edited by Pero
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

cini mi se nisi bas najbolje shvatio poentu foruma

dakle, ovo je diskusioni forum

to sto si ti kreirao temu, ne daje ti za pravo da istu uredjujes i da ljudima dobronamerno savetujes sta treba a sta ne da pisu

ovaj forum ne sluzi za dizanje morala i vere ljudima, vec za diskusiju

 

sada lepo sam te zamolio, a sl. put kad krenes sa dobronamernim teranjem sa topika cu te reportovati

 

 

Riportuj odma, nema osnova za ban.

 

To sto on pise nije diskusija ako vec idemo toliko daleko. Da je napisao ja mislim da ce Partizan osvojiti titulu zbog toga i toga, sa tim nemam problem, ovako sam samo rekao da cu da odgovaram takve upise, nista vise nista manje. Nikom nista ne namecem.

 

Ako moze on da savetuje ljude da je u startu predata titula i da se ne nadaju ili predju da navijaju druge klubove mogu i ja ovo sto sam napisao.

 

Da ne duzimo dalje ovu nepotrebnu pricu, taman je lepo krenulo 5-6 stranica da se pise o potencijalnim pojacanjima sa konstruktivnom pricom, a to savetujem i tebi. Evo ja prvi polazim od sebe pa cu se potruditi sto vise da pisem na tu temu ovih dana.

 

36 minutes ago, Miki28 said:

@1945 Bogami i nama budzet porastao. Jel i daljevazi opklada?

 

Naravno, samo nismo se kladili na nas vec da da ce Partizan imati veci budzet za plate od 7+ klubova, bilo kojih.

 

Pod uslovom naravno da basketnews objavi to isto kao i prosle sezone, a siguran sam da hoce.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pero said:

Ako dolazi, samo kao zamena, nikako starter/lider

Slazem se, 34 godine ali za klupu odlican, zna da preokrene utakmicu svojom energijom a ima i dobru prangiju.

6 minutes ago, Predragdjape said:

Mene Holland podseca na Fajea. Cak i ako dolazi, nadam se da dolazi kao backup opcija. Ne sumnjam da ce se boriti i dati sve od sebe ali sa klupe. 

Podseca i mene samo sto je za klasu bolji igrac od Moa.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da se necemo kockati sa pozicijama kao prosle godine,tu pre svega mislim na Vajta,nije ispunio ocekivanja i naravno da ne treba da ostane.

Takodje mora da se pronadje dobar plej,meni je Henry brutalan,sve sem suta za tri poenau je sjajno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

12 hours ago, LightWeight said:

Ako ostane Kalina imamo neke sanse, ako ne tesko. 

Plej,Puneter,Exum,Ledey.Lesor 

opasna ekipa, svaka cast komsijama 

 

svaka cast? ^^ na cemu? 

 

12 hours ago, LightWeight said:

Jebiga, morala je i nasa dominacija da prestane kad tad. 

 

^^

pa dokle vise? dokle? 

kad je prestala? koliko ja vidim uzeli smo tri trofeja i imamo tri abe u nizu.

 

12 hours ago, Redstar0356 said:

Nasa dominacija je prestala

 

nije se desilo. 

bilo bi ok kad bi neki prihvatili realnost i prestali da pisu neistine.

 

4 hours ago, NikadProtivKaline said:

meni je to no contest

jedan od najboljih trenera evrope, zadrzao sve sto je hteo, plus dovodi vrhunske igrace tamo gde mu nedostaje

sistem uspostavljen prosle godine, ove samo nadogradnja

 

vs.  otislo skoro sve sto je valjalo iz prosle sezone, ukljucujuci i trofejnog trenera

novi trener najuren iz cibone, a roster sastavljaju cova & kumara

 

mislim naravno navijacu za klub, uzeti sezonsku i sve, ali sanse su debelo debelo protiv  nas

 

nije otislo sve sto je valjalo. tu su dobric, dzoni, luka, laza, kuz, lazarevic.

nije to malo. i slabo. 

jel ne mislis da nam treba bolji plej od voltersa? ja mislim.

i bez nipodistavanja kako tog voltersa niko jos nije uzeo? 

holins je trebao biti zadrzan, ali mozda je hteo u prelepi tel aviv i za bolje pare? i makabi je veci klub od zvezde.

kalina je vec jednom odbio barsu i sarasa da bi odigrao za nas proslu sezonu, kako drugi put da odbije takav klub i takvog trenera? i to za dobre pare i da bude deo tima kome ce jedini cilj biti titula el i koji je opet prvi favorit?

srecno nek mu je i da uzme jos jednu el titulu. 

deda je misterija zasto smo ga pustili i kako se to desilo i ko je kriv. to je uz kalinu ogroman hendikep. 

naravno pre svega je to sto smo ostali bez radonje tezak udarac i rusenje nekog sistema, ali nije da smo sad bas raspad. imamo dobru domacu osnovu, vec sam napisao. plus jos nedovic i ilic. to je osam domacih igraca.

plus necuveno bahacenje i dovodjenje jednog f4 igraca u liku hasana. 

tesko ce biti nadomestiti dedu i kalinu koji je donosio liderstvo i samopouzdanje ekipi, ali sta da se radi... fale nam prvi plej, cetvorka i jos jedna 2/3.

niko nije zadovoljan trenerom, ali laz je da je najuren. nedostajace nam svima radonja i svi bi voleli da je ostao, tu se svi slazemo. 

 

sto se njih tice to sto je zadrzao iz prosle sezone mene uopste ne plasi.

evo reci jel bi voleo lideja u zvezdi? avrama? madara? trifu? 

za prvu dvojicu bi se lomila koplja, mada jasno bi bilo da nisu za nas. drugu dvojicu ni u ludilu.

jel bi voleo smajlija? ili jednog tristana? 

to je neka osnova i sistem? u kome je jedan rade zagorac kapiten? (btw samo njega da zadrze, nece uzeti nista 101%)

 

danilo andjusic je vrhunski igrac? da smo ga mi uzeli plakalo bi se i kukalo danima.

exum odlican igrac, valjace im, tu nema zbora. 

da je valjao ne bi ga saras pustio. 

 

-avram-madar

panter-andjusic 

exum-zagorac-trifa

lidej-smajli-tristan

-koprivica

 

jel bi voleo da je ovo zvezdin tim? znam odgovor. 

 

dovesce jos pleja i centra i biti ok, ali nista sto se ne moze resiti. 

meni se i bez kaline i dede nasa osnova vise svidja i nemamo cega da se plasimo dovodjenjem hasana i nedovica. 

Edited by jaka blazic
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1945 said:

Ja bi tebe zamolio da mi ne prepisujes reci koje nisam napisao.

 

Jasno sam ga dobronamerno zamolio da prestane ubija moral i veru u ljudima i da pusti ljude na miru da veruju u titulu.

 

Ako zna da ce Partizan osvojiti titulu dovoljno je da jednom napise svoje misljenje, ne da 5 puta to pise, pritom i poziva ljude da navijaju za druge klubove, mislim sve je to legitimno, samo kad god vidim takav slican komentar na ovoj temi od mene ce dobiti odgovor, bez vredjanja ili nekog teranja sa foruma jer su obe situacije za ban a kao sto vidis nisam bio banovan zbog toga nikada.

Prestani ti da lazno dizes moral ljudima koji su ovo vec prosli 2017-te i da pozivas da slepo verujemo gazdinim izborima. 

 

Pozivam ljude na Tata i Pao temi, to veze nema sa ovom temom i imas dovoljno dug staz na forumu da barem to skontas a ne da vadis postove sa Tete i Pao teme i kacis ih kao da sam pisao ovde. 

 

Ubijam moral time sto kazem da je obestecenje za Nedovica previse i da da Partizan ne mozemo da pobedemo jer vec sad imaju osnovu kojoj ne mozemo da pariramo. 

Avramovic

Panter

Exum

Ledej

Su igraci koji imaju vise napadackog potencijala od nasih igraca i koje jedino mozemo da zaustavimo dobrom odbranom a dobru odbranu necemo imati

Zaboravlja se  kako je Lazic izgledao bez Dra i nema realnog osnova da mislimo da ce sad izgledati bolje. Plus, Lazarevic svakako nece moci da bude iskoriscen defanzivno do maksimuma tako da je iluzorno misliti da mozemo da ih svedemo na mali broj poena. A u velikom broju poena, oni su dosta potentniji

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

Prestani ti da lazno dizes moral ljudima koji su ovo vec prosli 2017-te i da pozivas da slepo verujemo gazdinim izborima. 

 

Pozivam ljude na Tata i Pao temi, to veze nema sa ovom temom i imas dovoljno dug staz na forumu da barem to skontas a ne da vadis postove sa Tete i Pao teme i kacis ih kao da sam pisao ovde. 

Znaci mi sto verujemo smo budale i treba svi zajedno da se sklonimo velikom Zelimiru samo zato sto je otisao Radonjic?

Ajde malo iskulirajte svima je krivo sto nas je Dejo napustio ali Boze moj, sta sad treba svi kolektivno da skacemo sa mosta?

Idemo dalje i samo jako!💪🏻

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nisam uvek negativan, ali jesam uvek alergican kada neko dodje da te ubedjuje da crno = belo

o nijansama sive moze da se diskutuje i za to sam uvek za

ali ovo sirimo ljubav, bravo gazda i ostalo ne bas

o ovom teranju sa topika idi navijaj za fmp da ne pricam

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...