Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Meni se ova pijani milioneri prica ne dopada ni malo. Jebote 300k obestecenje u kosarci u kojoj je to zaboravljena kategorija, i to u zemlji koja ima 300e minimalac.

Deluje mi da su se  naprdnjaci osigurali da se sa tribine ne cuje Vucicu seceru, kada je vec Veljina ekipa zaduzena za to zauzeta.

Pre toga su se naravno osigurali da se makne Radonja kako bi drugo mezimce imalo otvoreniji put.

Druga opcija je da je Covic poludeo, da ge je pukla sujeta i da je resio da treca-sreca put pokaze kako je trener precenjena kategorija.

  • Like 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

@Tamburinjo, lepo je sto saosecas sa frensisom, samo sto on ima zeljka obradovica a ti vladu jovanovica, tako da se ta dva koncepta, naoko slicna, u startu razlikuju. 

5 minutes ago, Cavani said:

 

Pre toga su se naravno osigurali da se makne Radonja kako bi drugo mezimce imalo otvoreniji put.

 

 

 

lukav plan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Skoro nisam procitao optimisticnija predvidjanja...Ljudi na dozivotnoj robiji imaju vise nade od nas.Neka stvari idu svojim tokom.

 

Beograd za pocetnike,Bogdan Tirnanic>

 

Klub možete nekako i pobediti, ali izgledi svih partikularizma, nacionalizma, lokalnih zaslepljenosti, svih mračnih vladanja dušom, pa i onoga što je katkada mračno u samoj Crvenoj zvezdi, jedva da su vredni pomena kada se zna da za Zvezdu navijaju ljudi koji, na povike „cigani, cigani", sledeće nedelje istaknu kilometarsku parolu: Cigani pozdravljaju svog šampiona.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Predragdjape said:

 

Mozda bi ponudio ugovor igracima da je struka procenila ili zelela tada. A posle je verovatno bulo kasno. 

Kako da ponudi ugovor kad ne zna koje ce takmicenje igrati? Je l sam ja ili on rekao da ne moze da se pregovara sa igraca ako ne mozes da im kazes  da li ce igrati el i ec. 

Link to comment
Share on other sites

@Ridjikakve veze ima sto je u pitanju kosarka? Nije ovde bitna delatnost,bitan je princip po kojem stvari u nasem drustvu cesto funkcionisu. A on je nakaradan. Da,smatram da neko ko u seniorskoj kosarci nema niti duzeg staza,niti znacajnih rezultata ne treba odjednom da seda na klupu evroligasa. Ajde da je Jovanovic neki bivsi veliki igrac,pa da kazemo da ce na autoritet,ime i harizmu da izvuce nesto. Lik nema ni to. I proci ce tacno isto kao Alimpijevic,a to znaci brzi otkaz i trazenje puta i nacina da onda nekako ozivi trenersku karijeru.
Alimpiju kapa dole sto je to nekim zaobilaznim putem uspeo,za ovog ni toliko nisam siguran.

Grcic razjebao EPS da kamen na kamenu nije ostao tamo, Bata Keramika kao ministar odbrane doveo do smrti 7 osoba u padu helikoptera. U pravu si - nemerljivo je ovo sa funkcionisanjem jednog sportskog kolektiva. Ali pokusaj da ne posmatras stvari iskljucivo kroz posledice,vec kroz obrazac. Uzrok,a ne samo posledice.

 

Link to comment
Share on other sites

Po kuloarima se šapuće da je, nakon odlaska Radonjića i početka raspada tima, Čovića pogodila priča da je Ostoja sposobniji od njega i kako je vreme da se povuče pošto ne može od države i sponzora da obezbedi novac koliko i dotični, pa je rešio po prvi put otkad je u klubu, da zavuče ruku u svoj privatni džep i tako napravi veliki budžet za ovu sezonu. Udarila sujeta ili šta već. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Redstar0356 said:

Kako da ponudi ugovor kad ne zna koje ce takmicenje igrati? Je l sam ja ili on rekao da ne moze da se pregovara sa igraca ako ne mozes da im kazes  da li ce igrati el i ec. 

Pa mi smo bili spremni da osvojimo ABA i moglo je da se rizikuje. Ili su mogli da udju u pregovore odmah nakon osvajanja ABA lige. Zasto nisu, pitanje je. A ne verujem u pricu da je Holins hteo da ostane da smo mu ponudili 100,200k vise, ili da smo "zakasnili" na pregovore sa Davidovcem... 

1 minute ago, Redstar0356 said:

Pa ne bih rekao da Covic ima bas toliko para za bacanje a plus, nije valjda lud da svoje licne pare baca na kocku sa Jovanovicem. 

Pre bih rekao da su neki licni sponzori u pitanju, pored drzavnih.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Pa mi smo bili spremni da osvojimo ABA i moglo je da se rizikuje. Ili su mogli da udju u pregovore odmah nakon osvajanja ABA lige. Zasto nisu, pitanje je. A ne verujem u pricu da je Holins hteo da ostane da smo mu ponudili 100,200k vise, ili da smo "zakasnili" na pregovore sa Davidovcem... 

Znaci mi smo tamo u januaru spremni i sigurni u osvajanje Aba lige i mozemo da pregovaramo? 

 

Znaci mislis da Radonja nije odmah posle osvajanja Abe  rekao da zeli Hollinsa i da se njemu pre toga nije nagovestilo da bi ga zeleli u timu ako igramo El. Vec eto, Hollins otiso na odmor i Makabijevci ga tamo sacekali na brzinu? 

 

I neka bude da nije hteo za 100k vise. Je l realnije da njemu izjednacino ponudu Makabija ako ga osvajac 6 titula za 2 godine pozeli ili da osvajacu pripremnog turnira sa Cibonom dovedemo Nedovica i platimo obestecenje za njega?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

Znaci mi smo tamo u januaru spremni i sigurni u osvajanje Aba lige i mozemo da pregovaramo? 

 

Znaci mislis da Radonja nije odmah posle osvajanja Abe  rekao da zeli Hollinsa i da se njemu pre toga nije nagovestilo da bi ga zeleli u timu ako igramo El. Vec eto, Hollins otiso na odmor i Makabijevci ga tamo sacekali na brzinu? 

 

I neka bude da nije hteo za 100k vise. Je l realnije da njemu izjednacino ponudu Makabija ako ga osvajac 6 titula za 2 godine pozeli ili da osvajacu pripremnog turnira sa Cibonom dovedemo Nedovica i platimo obestecenje za njega?

Pa naravno, zar si sumnjao u osvajanje ABA sa Radonjicem? Komotno smo mogli da im i tada ponudimo ugovor. Ali, tada je Holins bio ofanzivno skroz slab, a Davidovac nista bolji. Da smo hteli da ih zadrzimo mogli smo u tome je stvar. A isto tako, pitanje je da li bi oni ostali. Vidi, meni je prica oko cartera i garancija plata smesna, a jos smesnija da je otisao zbog klubskog doktora. I mislim da to nije razlog odlaska Radonjica. Sve u svemu, drago mi je zbog Radonjica i nadam se da ce imati uspeha u PAO, Holins da nastavi sa dobrim partijama i da Davidovac bude jos bolji u CSKA. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Meni se ova pijani milioneri prica ne dopada ni malo. Jebote 300k obestecenje u kosarci u kojoj je to zaboravljena kategorija, i to u zemlji koja ima 300e minimalac.

Deluje mi da su se  naprdnjaci osigurali da se sa tribine ne cuje Vucicu seceru, kada je vec Veljina ekipa zaduzena za to zauzeta.

Pre toga su se naravno osigurali da se makne Radonja kako bi drugo mezimce imalo otvoreniji put.

Druga opcija je da je Covic poludeo, da ge je pukla sujeta i da je resio da treca-sreca put pokaze kako je trener precenjena kategorija.

300k za igraca poput Nedovica nije neka suma

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Pa naravno, zar si sumnjao u osvajanje ABA sa Radonjicem? Komotno smo mogli da im i tada ponudimo ugovor. 

Čović ceo zivot prica da ne mozemo i sad odjednom i vi i on pricate da smo mogli. 

Sumnjao ili ne to ne menja dojucerasnju transfer politiku kluba. 

 

47 minutes ago, LakiJeMaloNervozan said:

300k za igraca poput Nedovica nije neka suma

300k za obestecenje u kosarci je prevelika suma.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je ponovo preteško za čitanje.

Utiče na psihu.

 

Svako sa iole nekim info oko kluba daje sebi za pravo da tera iz kluba Čovića, da nas vraća u 2012, 2017, da priča da će nam oduzimati koševe ponovo, da svrstava DR u Božanstvo, da nema života posle ovoga...

Istog tog su terali svi prve 2 god iz kluba, vređali i šta sve nisu pisali...

 

Forum im liči na RSB od skoro zbog ljudi koji daju "punu podršku treneru" i predsedniku koji je ubedljivo najviše uradio za naš KK ikad.

 

A našta liči ovo što rade ostali..?

Sudar svetova, kataklizma...

Svi sve znaju...

" Ko je Čović da plaća obeštećenje, i platu kumu od milion?"

"Da plaća Martina 600k , koji je drvo"

" Što nije dao te novce Holinsu i Dabidovcu"

"Sve što kaže Čović je laž, dve što kaže bilo ko drugi a protiv je Čovića je tačno"

"Gde su čarteri"

 

Pa svake godine isto jbt!

Što ne pustimo da se završi prelazni rok i da krenu pripreme bar ako ne i nešto više..

Na kraju se svode računi, pa ako se ispostavi da je promašaj sve ovo, pa neka ode onda...

Pa nije DR predplaćen na mesto trenera CZ dok bude bio živ.

Možda je on odličan trener za regionalnu ligu ali mu fali to nešto za iskorak u Evropi... Možda njegova košarka nema to nešto što bi nas povelo korak ili dva u odnosu na konstantnu dominaciju u regionu , ali i zanemarljivu ulogu u Evroligi.

Kao "znaš, nama je DR dao sve, najbolji trener u istoriji". Pa jeste tako ali valjda smo i mi njemu nešto dali , šansu kad su ga svi terali posle godinu ipo u Zvezdi, dali odskočnu dasku za ugovore u Bajernu i u PAO, valjda je obostrano zadovoljstvo.

Pa kako bi ocenili ovu sezonu ako bi bili npr 8.u EL i ispali u plej-ofu i izgubili tesno finale ABA lige od dosta dobrog Partizana sa dobrim trenerom? 

Sujetan ovaj, sujetan onaj... 

Svodićemo račune na kraju , i gle čuda, ostaće nam koševi na Kalemegdanu...

Neće niko da ih odnese. Nećemo da se ugasimo.

Kao neko ko nikad nije napisao ni reč na nekom drugom forumu ,

 

"Dajem punu podršku treneru,timu i rukovodstvu!"

 

Vidimo se u Hali.

 

 

 

 

Edited by StiviKivi
  • Like 12
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Losmi17 said:

Pa sta je tu problem? Meni je ipak ovo s trenerom mnogo problematicnije.

Problem je bacanje para, onda je očigledno istina i da Nedović ima platu koliko je izvorno bila priča, preko milion. Za Zvezdu, em je sve to preskupo em on toliko za nas ne vredi.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Bolje da daju pare nasim dobrim igracima,kao sto su Kalinic i Nedovic npr. nego da kradu pare kao sto je bilo godinama.Neka je i milion godisnje,toliko je njihova cijena ljudi,hocete li vi raditi negdje za 500 evra ako mozete zaraditi 1000

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ridji said:

Problem je bacanje para, onda je očigledno istina i da Nedović ima platu koliko je izvorno bila priča, preko milion. Za Zvezdu, em je sve to preskupo em on toliko za nas ne vredi.

Al zato Holins vredi 600,650k za nas?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...