Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

A jbg sad, ne valja Nedovic, slab je on za zvezdu, gubitnicki mentalitet, nije mogao sam kao klinac da pobedi desetoglavu azdaju KKP itd. Vidim i komsije se raduju, Nedovic je gubtinik znaci automatski osvajaju sve trofeje sledece sezone, ne mora ni da se igra.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

Da li je moguce da poredis Peru Kantica i Nedovica sto se tice zalaganja na terenu.Posto je ovaj prvi bio profesionalni lelemud koji je samo burgijao Alimpijevica i odbio da igra 5 utakmicu protiv Buducnosti iako je imao dozvolu lekara da moze igrati

Svi su odbili da igraju 5 utakmicu protiv Future. :D

 

Mislis na 4?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

Da li je moguce da poredis Peru Kantica i Nedovica sto se tice zalaganja na terenu.Posto je ovaj prvi bio profesionalni lelemud koji je samo burgijao Alimpijevica i odbio da igra 5 utakmicu protiv Buducnosti iako je imao dozvolu lekara da moze igrati

i sto se tice zalaganja na terenu, a i sto se tice situacije,
omatoreli povratnik, sklon povredama, vise ga zanima 'zivot' u bg nego trening i utakmice. Uz to sinonim za luzera. Pritom je Pero napravio karijeru u NBA i EL kakvu Nedovic moze samo da sanja.

 

sve sam ovo pisao i kad je ovde bila opsta histerija i odusevljenje Anticevim potpisom, ljudi su mi svasta prebacivali, ali na kraju se niko nije smejao.

 

danima ovde (godinama zapravo) citam kilometarske hvalospeve o Radonjicu i 'sistemu', neko bi makar za sekund stavio prst na celo kako je njegov prvi potez po dolasku u PAO nogobulj ovom igracu. Ali ne, mi cemo to na tezi nacin da skapiramo.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, djura.net said:

i sto se tice zalaganja na terenu, a i sto se tice situacije,
omatoreli povratnik, sklon povredama, vise ga zanima 'zivot' u bg nego trening i utakmice. Uz to sinonim za luzera. Pritom je Pero napravio karijeru u NBA i EL kakvu Nedovic moze samo da sanja.

 

sve sam ovo pisao i kad je ovde bila opsta histerija i odusevljenje Anticevim potpisom, ljudi su mi svasta prebacivali, ali na kraju se niko nije smejao.

 

danima ovde (godinama zapravo) citam kilometarske hvalospeve o Radonjicu i 'sistemu', neko bi makar za sekund stavio prst na celo kako je njegov prvi potez po dolasku u PAO nogobulj ovom igracu. Ali ne, mi cemo to na tezi nacin da skapiramo.

 

Baš tako...

 

Utabanom stazom se vraćamo na stare staze neuspeha.

Edited by VoodooDerina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Don Radonja said:

yrNBKso.gif

 

I ako ces da dolazis ovde da pises ovakve postove...Bolje nemoj.Imas svoju temu pa tamo pisi.

Ipak ti je miljenik otisao tamo.

Moram da vidim kako se protivnici "pojacavaju". Ako smetam..20 srca na ovaj post i necu ulaziti vise na ovu temu. 😁🍀

  • Love 21
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Moram da vidim kako se protivnici "pojacavaju". Ako smetam..20 srca na ovaj post i necu ulaziti vise na ovu temu. 😁🍀

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Ostali igraci koji budu na terenu verovatno...

'oce to, ali na crtanom filmu.

 

Opet, mora se Covicu odati priznanje, koliko god ovaj potpis bio samoubilacki sa strane takmicarskih ambicija, toliko se masa uspali kao na transparent 'Kosovo je Srbija'. Bukvalno svake godine ako mu se dozvoli, Covic mora da dovede nekog Sofoklisa da odrzava hajp medju ciganima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Guru said:

 

Ko će da igra odbranu?

 

Jedan u petorci se uvek moze "sakriti",90% ekipa ima igrace koje moraju pokrivati u odbrani.

Npr. stavis ga da cuva nekog ko coskari i nema dribling.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djura.net said:

'oce to, ali na crtanom filmu.

 

Opet, mora se Covicu odati priznanje, koliko god ovaj potpis bio samoubilacki sa strane takmicarskih ambicija, toliko se masa uspali kao na transparent 'Kosovo je Srbija'. Bukvalno svake godine ako mu se dozvoli, Covic mora da dovede nekog Sofoklisa da odrzava hajp medju ciganima.

Zasto imas taj negativan stav u vezi Nedovica? Da li mu zameras sto ne igra odbranu(pogledaj kako su bile organizovane ekipe u kojima je do sada igrao) ili neke druge stvari? Mislim poredjenje Antic - Nedovic je meni smesno iskreno. Iz razloga sto mislim da ce Nedovic dati 100% sebe na terenu( po ugledu na Kalinica) nego Antic koji se manje vise sprdao i najmanje bio ono zbog cega je doveden. Pored toga, Nedovic je svestan gde dolazi i kakav je pritisak sada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Antic je u Zvezdu dosao sa 35 godina. Nije Nedovic u cvetu mladosti, ali velika je razlika da li imas 32 ili 35. Antic je poslednju sezonu u Feneru igrao 10ak minuta u proseku, Nedovic prosle sezone u PAO preko 20 minuta. Antic i kod nas kada je dosao je bilo jasno da ga ne mozemo previse trositi u smislu minuta, a Nedovic ako ga povrede zaobidju moze sigurno barem jos 2 sezone odigrati u najjacem ritmu.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Devil In My Pants said:

Moram da vidim kako se protivnici "pojacavaju". Ako smetam..20 srca na ovaj post i necu ulaziti vise na ovu temu. 😁🍀

Pinujte ovaj post i da zavrsimo ovo za 5 munuta.

Vec 8 komada imamo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...