Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, Stefi88 said:

Ahhaha koja paranoja I kuknjava, Ivanovic ce biti jedini igrac na svojoj poziciji,sta se sve pise....

Nisam rekao jedini igrac ne pratis moje upise, svakako ce biti glavni, Markovic ima ugovor i ne verujem da ce ici posle svega, a pored njih dvojice cisto sumnjam da cemo ubosti novog Voltersa.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Benito said:

Na osnovu toga sto ce vrlo verovatno biti jedini igrac na svojoj poziciji, uz eventualno Markovica i nekog klinca.

nece to tako crno da izgleda

leci ce neka lova u nekom trenutku, sklepace se neka ekipa

ocekujem i jednu domacu bonbu, da bi se pokazalo kako eto ima para, samo je kod radonje lazno zvezdasko srce

sve to naravno, na brzinu sklepano, uz covic skauting, i bez ikakve dugorocne vizije...nece biti konkurentno ni u EL, ni u domacim okvirima sa komsijama u naletu

 

kad je vec ovo ovako skroz puklo, najbolje bi bilo okrenuti list, napraviti reset i narednih par godina se fokusirati  na pronalazenje nekih novih, mladjih igraca(bilo domacih ili stranih)

pa kad nordeusu i ostalim globostrotersima prodje entuzijazam traziti neku novu sansu

 

to se naravno nece desiti, jer covic poraz, a upravo je porazen, nece nikada da prizna

tako da nas ocekuju otprilike neke sakota/gavrilo sezone

cestitke svima koji slave

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

na osnovu čega smatraš da će nama džoni biti glavni igrač?

Odlazak Hollinsa i produzenje Vajta. Ocigledno je da ne mozemo da zadrzimo kostur a skauting nam je takav da ne znamo da nadjemo dobrog igraca, ocigledno para nemamo da platimo provereno dobrog i eto 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Свиђа ми се ово инсистирање и ничим утемељени оптимизам о некаквој конкурентности, као да све што се дешава није довољно да покаже шта се од нас очекује у наредној сезони. Да, Ивановић можда неће бити први плеј, да, бићемо конкурентни, али за шта тачно? Ако је Сашо Филиповски стајл сезона по мери, онда све пет. Нешто не верујем да ћемо одједном ископати пет-шест играча и борити се за топ 8 и финале АБЕ уз овакав распад екипе и комплетног континуитета ствараног већ дуже време, све и да нам Томић позајми скрипте и избунаримо толико нових Берона и Фајеа.

 

Ја у коначну неплодност тренутног пројекта и играчке уопште не сумњам, али ако дотле треба опет да проживљавам прединфарктна стања и хипертензије, онда је узалуд. Ко може да се искључи из свега овога, свака му част, али то што нећемо поново имати Шепу и Дрчу него неки њихов богатији пандан ме не теши баш много. Али, све за добробит домаће кошарке.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Redstar0356 said:

Odlazak Hollinsa i produzenje Vajta. Ocigledno je da ne mozemo da zadrzimo kostur a skauting nam je takav da ne znamo da nadjemo dobrog igraca, ocigledno para nemamo da platimo provereno dobrog i eto 

 

odlazak hollinsa koji nema ugovor za cca 650k je makar 150k više od našeg ugovora.

produženje whitea ne mogu da percipiram kao minus, istrpeli smo lošu sezonu ali znamo da može daleko bolje, pa u tom smislu nije loše imati igrača koji je priviknut na klub i grad. ostanak takođe znači da uprkos tome što radonjić nije računao na njega u finalu, nije lik koji pravi lošu atmosferu zato što je krenulo naopako po njega.

 

za ostalo ćemo videti, tj videćemo pri kraju leta kakav je to sastav kojim raspolažemo. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pero_Cameron said:

Da smo u stanju da obezbedimo taj budžet ne bi se ovaj egzodus desio.

 

Lepo rece neko, obezbedicemo mui taj budzet al u avgustu, taman da se dovede neka ispusena mustikla sa imenom.

Pa onda stigne i drugi deo kinte taman na vreme da ti se ne raspusti ekipa jer kasnis 3 plate...

Veliko sranje je pred nama, videcemo sta vladajuca bagra planira sa nama nakon sto se zavrsi ovaj kic projekat prekoputa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi cemo dobiti novac tamo negde u septembru. Krpicemo tim, doci ce neki Feldin, Pero Antic i slicni. Jednostavno smo sada saterani, trener i igraci ne vole tu neizvesnost. Zato i odlaze. Prosto ne znamo cime raspolazemo, ne mozemo da pravimo matematiku i sve se raspada. Covic to odlicno zna, ali ne sme da kaze javno iz mnogo razloga.

Imacemo frankenstajn tim, na papiru ce to delovati kao solidan, a bice to sve loše.

Vec vidjeno, sve po planu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi šta je tu je idemo dalje.Ko zna šta se sve valja iza brega.Druga stvar iskreno biće mi krivo ako glodari dovedu Dejana Vasiljevića iz NBL lige a ja sam davao signale da bi njega mogli da uzmemo,pošto mi je on to lično bio izrazio u našoj prepisci...Naravno ja nisam neko ko može odlučivati o nečijem dovođenju...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nenad010 said:

 

Lepo rece neko, obezbedicemo mui taj budzet al u avgustu, taman da se dovede neka ispusena mustikla sa imenom.

Pa onda stigne i drugi deo kinte taman na vreme da ti se ne raspusti ekipa jer kasnis 3 plate...

Veliko sranje je pred nama, videcemo sta vladajuca bagra planira sa nama nakon sto se zavrsi ovaj kic projekat prekoputa.

Tako je,para ce biti.Taman oko tog EL minimalca.Ali nece biti onih koji sa manje para od drugih mogu da se bore za titulu.

Oni su prema svemu sudeci otisli jer nisu dobili dovoljno/nismo dobili na vreme.

Dzabe nam bez njih i 10miliona.

 

Ovo je jasno kao dan,dace pare posle  i ko zna kome da bi se masa namirila.Uslovi prividno normalni a sustinski konkurencija ubijena na drugaciji nacin,perfidniji.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Micko81 said:

Ljudi šta je tu je idemo dalje.Ko zna šta se sve valja iza brega.Druga stvar iskreno biće mi krivo ako glodari dovedu Dejana Vasiljevića iz NBL lige a ja sam davao signale da bi njega mogli da uzmemo,pošto mi je on to lično bio izrazio u našoj prepisci...Naravno ja nisam neko ko može odlučivati o nečijem dovođenju...

Ti si ga izmislio😁

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

 

odlazak hollinsa koji nema ugovor za cca 650k je makar 150k više od našeg ugovora.

produženje whitea ne mogu da percipiram kao minus, istrpeli smo lošu sezonu ali znamo da može daleko bolje, pa u tom smislu nije loše imati igrača koji je priviknut na klub i grad. ostanak takođe znači da uprkos tome što radonjić nije računao na njega u finalu, nije lik koji pravi lošu atmosferu zato što je krenulo naopako po njega.

 

za ostalo ćemo videti, tj videćemo pri kraju leta kakav je to sastav kojim raspolažemo. 

 

Holins je hteo da ostane u CZ, za bukvalno simbolicno i minimalno povecanje ugovora. Tu je moguce i nastao problem, jer je Radonjic bio u fazonu da je ovaj morao da ostane i da smo mogli da ga zadrzimo. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Holins je hteo da ostane u CZ, za bukvalno simbolicno i minimalno povecanje ugovora. Tu je moguce i nastao problem, jer je Radonjic bio u fazonu da je ovaj morao da ostane i da smo mogli da ga zadrzimo. 

Hteo je i Kalinić da ostane.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Ako će para za pojačanja biti u avgustu ili septembru, šta nas sprečava da ih dovedemo u julu, pošto, jelte, ne isplaćujemo ugovore unapred? 

to sto se jos uvek duguju pare za prethodnu sezonu

novi igraci ce doci, ali postojeci, kojima se duguje, odlaze

zato odlazi i trener

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako će para za pojačanja biti u avgustu ili septembru, šta nas sprečava da ih dovedemo u julu, pošto, jelte, ne isplaćujemo ugovore unapred? 

mi ne isplaćujemo ni za završenu sezonu a to se među menadžerima i igračima brzo proširi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...