Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

6 hours ago, Sector said:

Lukoil je prepoznao čistu sportsku priču i odlučio da podrži klub. 

Lukoil je vec bio 2 puta sponzor. Jednom sredinom 2000ih i jednom od 2011. do 2013. cini mi se.

 

Sarac je pre nekoliko meseci najavio povratak starog sponzora a i ja sam pre pre par stranica pisao o tome.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kankkunen said:

Има логике поред Адамса, Марковића и Ивановића додати Јовића. Уосталом, шта ће нам Јовић поред Марковића, два јако слична играча. Тако да ове плаћене новине лупетају глупости као по обичају.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Дејо said:

Има логике поред Адамса, Марковића и Ивановића додати Јовића. Уосталом, шта ће нам Јовић поред Марковића, два јако слична играча. Тако да ове плаћене новине лупетају глупости као по обичају.

spacer.png

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

logicna ideja. doduse, nisam ga gledao od kada se povredio igrajuci za repku

 

Od kada se povredio igrajući za reprezentaciju (30. jun 2021.):

 

- potpisao za PAO tek 7. januara

 

- debitovao protiv Baskonije 28. januara

 

- odigrao još tri EL utakmice i tri utakmice grčkog prvenstva

 

- opet se povredio i pauzirao skoro 3 meseca

 

- odigrao još samo dve utakmice grčkog prvenstva, poslednju sredinom maja

 

 

 

Obožavao sam prajm Jovića i takav profil igrača bi nam vrhunski legao na postojeću selekciju, al' ne samo da prajm Jović više ne postoji, nego bih rekao da je on uveliko završio sa iole ozbiljnom košarkom. 

 

  • Like 10
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Redstar0356 said:

Mi imamo 20 igraca tako da me Jovic na mestu 21-og uopste ne cudi

 

Na stranu to sto Jovic nece i ne treba da dodje, mi imamo 16 igraca i 4 juniora koji su tu da prodju pripreme. Od tih 16 jedan ce nas verovatno napustiti ali sve i da ostanemo na tom broju ne vidim nikakav problem. Eno Itudis pre neki dan rece da ima 16 dobrih igraca na raspolaganju i da su zavrisli prelazni rok.

 

Vidim da si ovde dugo i da imas brda upisa, stvarno ne kapiram ovakve cinicne komentare koji ne doprinose bilo cemu.

 

Sto se Jovica tice on je bio u kakvoj-takvoj formi do povrede na pripremama sa reprezentacijom. Da toga nije bilo pojacao bi nas jos tada, ovako, nakon prosle sezone deluje da je blizi FMP-u nego ozbiljnoj kosarci. Mozda da ga Misko uvali u donji dom ACB lige da uhvati neki kontinuitet i eventualno zabode poslednji ozbiljniji ugovor u karijeri. Jbg, mi smo svoj bonus za davanje vestackog disanja matorcu na pleju vec iskoristili sa Pefijem, dvojica takvih bili bi samoubistvo.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nenad010 said:

 

Na stranu to sto Jovic nece i ne treba da dodje, mi imamo 16 igraca i 4 juniora koji su tu da prodju pripreme. Od tih 16 jedan ce nas verovatno napustiti ali sve i da ostanemo na tom broju ne vidim nikakav problem. Eno Itudis pre neki dan rece da ima 16 dobrih igraca na raspolaganju i da su zavrisli prelazni rok.

 

 

15 ... https://kkcrvenazvezda.rs/team/kk-crvena-zvezda-mts/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...