Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Dovedemo lepo jos jednu defanzivnu bombu koja igra 1-2. 

 

Krecu Sabaz i Nedovic i igraju punim tempom i daju sve od sebe u odbrani, onda izlazi Nedovic i ulazi defanzivna bomba na 2, posle izlazi Sabaz, defanzivna bomba se pomera na pleja, a Teo ulazi na 2. Posle se vracaju svezi Sabaz i Nedovic i kidaju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Issey said:

Znači od krvavih kolena i granitne odbrane, dođosmo na run&gun max motion... pravi "iskorak"... dobijaćemo ekipe koje ne peglaju odbranu, neke ćemo i nakantati, ali kad udarimo na tvrdo ili ne budemo imali šuterski dan, biće baš neprijatno... lm, nema veze, gledaće se, navijati, pa šta bude nek bude... 

Imamo 5 vrsnih sutera, tesko je ocekivati da ce ih sve stati sut u jednom mecu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marokanac said:

Mora se uzeti u obzir i uvijek važna stvar a to je da li Teo ima kuma i ko je? Od njega puno zavisi. Inace, sve mi se cini da smo od sledece sezone KK Crvena Zveda HEBA (ili kako se vec zvala ona voda 2011. god).

Pantelic je njegov kum nazalost, ne moze u KK 😪

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Desiderius said:

Gde bivši druže,vodio Virtus do osvajanja evrokupa pre nekoliko dana
Nije to kao nekad ali ima on još košarke u sebi,pogotovo ako ne bude baš prva violina

Pa bilo bi interesantno da taj Virtus i pored toga što im je doneo EK i produžio ugovor ovog leta, ipak se odluči da im ne treba. 

Link to comment
Share on other sites

Ako je Šabaz zaista završen, dovođenje Teodosića je jedno nepojmljivo sviranje kurcu i ruganje svakom smislu takmičarske košarke. A pominjanje Raduljice na Tea je tek...ne umem da nađem opis jbg.

 

Zvezda Harlem Glupsoni.

 

Verujem da se Robija trenutno nalazi u nekom hramu, kleči, bičuje se po leđima i moli Svevišnjeg da se ove baljezgarije realizuju u praksi.

  • Like 9
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Marokanac said:

Mora se uzeti u obzir i uvijek važna stvar a to je da li Teo ima kuma i ko je? Od njega puno zavisi. Inace, sve mi se cini da smo od sledece sezone KK Crvena Zveda HEBA (ili kako se vec zvala ona voda 2011. god).

Krstic 😄

Link to comment
Share on other sites

Ne ulazeći uopšte u pojam konstrukcije tima, jako zanimljivo mi deluje činjenica da je u toku parastos a klub je pred potpisom aktuelnog šampiona EL, igrača sa preko 300 utakmica u NBA i jednog od najvećih plejmejkera u istoriji Evropske košarke

 

Atmosfera kao da u najmanju ruku vraćamo Luku Drču i Andriju Milutinovića. Opet ponavljam, razumem sve, samo mi zanimljivo da podvučem paralelu. Mnogo smo porasli 🙂

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

PG Henry, Ivanović, Marković

SG Nedović, Hollins

SF Kalinić, Dobrić, Lazarević

PF Singleton, Ilić

C Martin, Kuzmić, Mitrović

 

Da nam nisu otišli trener, Kalinić i Holins (a bile su dobre šanse da sva trojica ostanu) ovo bi bio tim koji bi bio favorit za top 8 možda i nešto više, a koštao bi skoro isto kao ovaj sa Šabazom i Teom i Holandom koji je barem 30% slabiji i to ne računajući trenera.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 Shabazz Napier, Nikola Ivanović, Stefan Marković

2 Nemanja Nedović, Miloš Teodosić

3 Scottie Pippen, Bruce Bowen
4 Kevin Garnett, Tim Duncan
5 David Robinson, Ben Wallace

 

Moglo bi da prodje.

  • Like 5
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Mnogo vi hocete, gospodo cigani...

Zar ne vidite da je pocelo takmicenje u jacanju budzeta vecitih, onoga sto su stari narodi nazvali "hleba i igara" samo sto na kraju uglavnom ne ostane ni jedno i drugo u ovdasnjim okolnostima.

Jedini garant sistema- Dejan Radonjic nije otisao bzvz, sad je evidentno da se ova provala para bez pokrica pominjala i pre, a on svakako neke stvari ne bi dozvolio da se desavaju kao vodja sa klupe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

BTW, kako je neko napisao, biće nas makar zabavno☺™ gledati.

Quote

 

Emiliano Carchia

OFFICIAL: Milos Teodosic extends contract with Virtus Bologna till June 2023

4:47 по подне · 8. јул 2021.

 

pošto si se nasmejao ...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Боги said:

Ne ulazeći uopšte u pojam konstrukcije tima, jako zanimljivo mi deluje činjenica da je u toku parastos a klub je pred potpisom aktuelnog šampiona EL, igrača sa preko 300 utakmica u NBA i jednog od najvećih plejmejkera u istoriji Evropske košarke

 

Atmosfera kao da u najmanju ruku vraćamo Luku Drču i Andriju Milutinovića. Opet ponavljam, razumem sve, samo mi zanimljivo da podvučem paralelu. Mnogo smo porasli 🙂

Kad kad bi pravio ekipu od centarforova svetskog kalibra, ali nemas ni golmana ni bekove ni zadnjeg veznog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Боги said:

Ne ulazeći uopšte u pojam konstrukcije tima, jako zanimljivo mi deluje činjenica da je u toku parastos a klub je pred potpisom aktuelnog šampiona EL, igrača sa preko 300 utakmica u NBA i jednog od najvećih plejmejkera u istoriji Evropske košarke

 

Atmosfera kao da u najmanju ruku vraćamo Luku Drču i Andriju Milutinovića. Opet ponavljam, razumem sve, samo mi zanimljivo da podvučem paralelu. Mnogo smo porasli 🙂

Bogi stari druze, ima ovde mnogo toga pod krilaticom "valja se nesto iza brega" i to u jako negativnom kontekstu po nas kk. Zato neki i pisu da odredjene stvari ne treba ovako da se rade, pocevsi od toga da nismo zadrzali sistem koji "pije vodu".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...