Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

24 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Zoki je imao podrsku svih ovih godina i vjerovalo se u njega. Ipak samo je na momente pokazivao neki potencijal. Nije glup nije ni kukavica ali jednostavno ne uspijeva da se nametne ,narocito kada je pod pritiskom. Dosta radi na terenu, za svoju kilazu i visinu je pokretljiv, ali problem sa snalazenjem ga muci. Meni licno je drag igrac i nije mi milo da ide u kkcz, ali mozda je ovako i najbolje, i za nas i za njega. Neka se naplati. A i nama neka ostavi mjesto da probamo sa nekim drugim ( nadam se kamenjasem) na poziciji back upa, ako uopste prijavimo ekipu hahahhaa. Nervirace vas njegova dekocentracija i ispadanje lopte iz ruku ali ima zoki i dobrih momenata. 

Nama je čudno ako centru ne ispada lopta iz ruku.

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Upravo sam dobio info da nema nista od potpisa Nikolica za kkcz. O cemu se tacno radi ne znam. Vjerujem da sam mnoge od vas obradovao. 

Samo ako napišeš da taj drugi Crnogorac nije Mihailović ili D. Nikolić.

Link to comment
Share on other sites

Instagram stranice prate forum iz minuta u minut, sva imena objave odma😂.

Cim procitam Zoran Nikolic, u glavi cujem viku iz kladionice "pa jebem mu mater, tolike pare uzima i ceo zivot trenira i ne moze bacanje da pogodi"

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Kako gledas na upgrade na poziciji trenera? 

Dovode se ozbiljni igraci ali se nije imalo za vise od trenera apsolutnog pocetnika. Ma sta moze da podje po zlu? 

Još ništa nije pošlo po zlu. Pisao sam o tome pre neki dan. Ako i kad pođe onda ćemo se dotaknuti te teme. Postoji tu kod nas jedan izraz koji se može slobodno aplicirati u ovom slučaju.  Ne rabi infašivati (zamatati zavojem)  glavu prije nego ća je razbiješ.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, MrTwister said:

Obicno bi sacekao da se ozvanici neka glasina prije nego li napisem ali je stvarno previse bilo. Ja se nadam da ce neke od vas bar malo biti sramota sto ste sve ispisali za Zorana, ni da je krvna osveta u pitanju. Daleko od toga da se radi o idealnom igracu i pojacanju al coek je projektovan da bude 3 centar i u najgorem slucaju je neutralan asset. Imate dosta vecih problema u ekipi od toga ko ce biti treci centar u ekipi da to izazove ovakve reakcije.

Nije problem sto ce zoki biti treci centar, nego sto ce luka biti drugi, a prvi nam je 201cm visok. Sva tri centra apsolutno operisana od suta dalje od metar i po od kosa!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bodo said:

Još ništa nije pošlo po zlu. Pisao sam o tome pre neki dan. Ako i kad pođe onda ćemo se dotaknuti te teme. Postoji tu kod nas jedan izraz koji se može slobodno aplicirati u ovom slučaju.  Ne rabi infašivati (zamatati zavojem)  glavu prije nego ća je razbiješ.

 

Ima jos jedan po meni lepsi izraz. Bolje spreciti nego leciti. 

 

Pustis majmuna da vozi tenk i kazes polako ljudi jos nista nije poslo po zlu. Kada podje reagovacemo. 

 

Tad je kasno maj frend. Moje jedino pitanje je da li je moguce da ako smo sa Radonjicem vec zaratili da nema trenera da vodi EL tim osim trenera koji u CV ima tri i po sezone Aba lige bez briga? 

Edited by Tamburinjo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Golijat said:

Takodje je upgrade Nikolic vs Kuzmic kada je pozicija treceg centra u pitanju.

 

 

Kad se samo setim da nam je Kuzmić prošle sezone bio prvi centar 😭😭😭... A ove nam nije ni za trećeg... Dobro je sve ovo, za sad... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nate said:

Nije problem sto ce zoki biti treci centar, nego sto ce luka biti drugi, a prvi nam je 201cm visok. Sva tri centra apsolutno operisana od suta dalje od metar i po od kosa!

Pricali su tako i da Cirbes,Štimbron i Fićko samo popunjavaju broj igrača na treningu ,pa misteriozno budu registrovani.

Isti recept ima Terza za Srnalda i Gobeljarda godinama.

Stari su to lisci,na mala vrata uvode ove bez karte.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Ima jos jedan po meni lepsi izraz. Bolje spreciti nego leciti. 

 

Pustis majmuna da vozi tenk i kazes polako ljudi jos nista nije poslo po zlu. Kada podje reagovacemo. 

 

Tad je kasno maj frend. Moje jedino pitanje je da li je moguce da ako smo sa Radonjicem vec zaratili da nema trenera da vodi EL tim osim trenera koji u CV ima tri i po sezone Aba lige bez briga? 

Ja rekoh da sam i sam očekivao zvučnije ime sa puno više iskustva . Zašto se to nije desilo nemam pojma. Jedine informacije do kojih dolazim tu su od vas. Ali o VJ sam se naslusao puno  lepih stvari dok sam bio na turniru u Opatiji lani uoči starta ABE i da ima moju punu podršku dok se ne dokaže suprotno.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Боги said:

Sa još jednim krilom/bekom i krilnim centrom kompletiramo roster. Šejok ili Braun, mada je moje mišljenje da će to biti Braun jer već imamo Holanda tu kao protagonistu.

 

Jedna od četvorki koja je u tefteru je Derik Vilijams.

 

Šabaz je totalno neočekivano iskočio i završili smo celu priču munjevito. Jednostavno se takav igrač ne propušta 

John Brown?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vlada Jovanović je mlad perspektivan trener, stoji da nema dovoljno iskustva za EL, al nije jedini u tom takmičenju.

Real je postavio pomoćnika, Valensija sa Mumbruom ... sve je to OK. Treba čoveku pružiti podiršku i biti strpljiv.

Za Zvezdu se navijati mora.

  • Like 18
  • Love 1
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Lux_92 said:

Znaci ovo sto sam skapirao

Trazi se jos jedna trojka, cetvorka i centar ? Sa bekovskim pozicijama smo zavrsili sa Sabazom ??

Pod uslovom da je Shabaz done deal, trazice se jos igrac na 2/3(dilema izmedju Shayona iz Fenera i Charlia Browna Jr iz NBA), igrac na 4 u zavisnosti od situacije sa Vajtom i treca opcija na poziciji 5. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...