Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Meni je potpuno suludo ako tražimo još nekog centra na tržištu. Dovođenjem Martina svi upadaju u svoje najoptimalnije uloge. Kuzmić je i dalje jako dobar defanzivac i teško da ćemo naći boljeg, sad će mu minutaža biti primerenija. Isto važi i za Luku. Martin je jako dobar igrač koji zna da završava sa obe ruke, ne filozofira mnogo, efikasnost mu je izvrsna. Njegova jedina realna mana je što je undersized, ali za te priče treba zadržati upravo Kuzmića.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Meni je potpuno suludo ako tražimo još nekog centra na tržištu. Dovođenjem Martina svi upadaju u svoje najoptimalnije uloge. Kuzmić je i dalje jako dobar defanzivac i teško da ćemo naći boljeg, sad će mu minutaža biti primerenija. Isto važi i za Luku. Martin je jako dobar igrač koji zna da završava sa obe ruke, ne filozofira mnogo, efikasnost mu je izvrsna. Njegova jedina realna mana je što je undersized, ali za te priče treba zadržati upravo Kuzmića.

I ja mislim da smo na centrima završili posao, sad nam je glavna muka plej i da vidimo kako ćemo rešiti problem četvorke, ako ostaje Vajt i dolazi Ilić to bi moglo da se proba makar na početku sezone ali niko više ne zna kakav je njihov status a juriti dva novaigrača na tim pozicijama je bogami vraški teško.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NikadProtivKaline said:

@Kankkunen

gledao si ovog sa egzoticnom frizurom?

Ja jesam prosle sezone u Fili. Igrao je neke utakmice za vreme onih kovid protokola. Jako tanak u sutu, sa kreacijom je na Vi, u sutu za 3 cak i iz otvorenih pozicija lomi obruc. Odlican atleta, posle Tajbula najbolji odbrambeni igrac u timu, pogotovo na perimetru. Na prodor uglavnom nije isao, ali mislim da nije toliko operisan od toga. Prasinario je u uglovima terena i cepao odlicnu odbranu za to vreme u Fili. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mene Vajt zaista nije kupio/ubedio -- pa čak i kad ga zamislim u nekoj oporavljenoj varijanti. Ne vidim ga kao nosioca. Jedino kao bekap opcija, koja može da ubaci koju trojčicu i uklopi se u neki dobar ritam/trčanje/protok. Za tako nešto je verovatno preskup + stranac, a očigledno ćemo ih imati nešto više ove sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

https://youtu.be/lZwXArlstzc

 

Јако занимљиво, могло би супер да испадне. Одличан сајз за бека, зна да дрибла, 2 од 5.4 погођене тројке по утакмици у прошлој сезони развојне лиге, релативно млад...

 

Добродошлица Холанду, нисам одушевљен, али ајде... 

 

1) ?,Ивановић, Марковић

2) Недовић, Браун?

3) Добрић, Холанд, Лазић

4) ?, Илић?, Лазаревић

5) Мартин, Кузмић?, Митровић 

 

Ајмо даље 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Charlie je opcija, kao i Shayok, ali nisam siguran koliko ce tu da se zuri, jer imamo pozicije koje su nam problematicnije.

 

Plej je prioritet i opcije su Henry i Napier. Potom i jos jedna petica (neRaduljica), koja bi trebala da bude drugaciji profil od Hasana i Luke.

 

Ilic je done deal, a zasto ga ne objavljuju jos uvek, zaista ne znam. Da li cemo dovesti drugu PF, sve zavisi od Vajta, koji je jedan dan blize da ode, drugi dan blize da ostane, pa mi je licni zakljucak da se tu jos uvek nista ne zna.

Edited by Markoss
  • Like 20
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Markoss said:

Pitao sam vas  u nedelju ujutru za Holanda.

 

Sad da vas pitam za - Charlie Brown JR?

A to Covic cuo da partizan ima neki timcic 3x3 jer:

Digresija,igrao je i Gabriel Dek 3x3 2016 pa nista to ne znaci ali meni nije jasan Brown,ni kud cemo sa njim ni za sta ce nam ni sta to znaci za Holanda i Dobrica.Plus imamo mi dugonju da pegla odbranu na bekovima,Lazarevic.

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

Henry bi bio kao nacrtan za nas. Obožavam tog igrača. Pass first plej, jak na prodru a možda i najbolji defanzivni bek u evroligi kad se zainati. Odlično ako je on opcija o kojoj se razmišlja.

 

Shayok ne znam koji će nam sad kad smo doveli Hollanda. 

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, UDresuKvinsiMilera said:

A to Covic cuo da partizan ima neki timcic 3x3 jer:

Digresija,igrao je i Gabriel Dek 3x3 2016 pa nista ne znaci ali meni nije jasan Brown,ni kud cemo sa njim ni zasta ce nam ni sta to znaci za Holanda i Dobrica.Plus imamo mi dugonju da pegla odbranu na bekovima,Lazarevic.

Pa trazimo rezervnu opciju na poziciji 2. To znaci da se Dobric trajno seli na 3 gde ce deliti minutazu sa Holandom. Jos su u rotaciji Lazic i Lazarevic i to je to, 6 igraca na dve pozicije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...