Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Holland je cesto igrao i na 4 u Bursi, ne vjerujem da ce se on na 2 naigrati previse ako vec ocete po pozicijama da idete, fali njemu par stvari da igra dvojku. Igrali su one petorke Needham-Andrews-Bitim-Holland-Hayes(Dudzinski) zavisno sto im je trebalo. I povremeno neko od onih turaka upadao da ovi predahnu starteri.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Benito said:

Jesi ozbiljan, covek bio mozda najbolji igrac Uniksa iz kog je presao u Bursu, da ne pricam da ima ogromno iskustvo igranja u evropi i NBA..

 

Daj ne zajebavaj, koje ogromno iskustvo u NBA? Vucarao se po razvojnoj ligi par puta potpisao krace ugovore u kojima gotovo da nije ni igrao. Jednu sezonu je kao odigrao i to ne celu, ima ukupno mozda 30ak utakmica u NBA. 

 

U Evropi osim toga u UNICS-u, uglavnom su bili nizerazredni timovi Francuske, Spanije, Izraela... igrao je u Portoriku jer je njihov reprezentativac bio, iako je amerikanac. I, ako se dobro secam, igrao je i na Filipinima. Znacajno za CV 😄 

 

U svakom slucaju tek pod stare dane je zaigrao nesto konkretno. Steta sto je trosio vreme po Americi, badava. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

33-godišnji igrač iz Burse koji je do skoro igrao portorikansku ligu? Meni ovo više izgleda kao pojačanje za Uvalinovu Zvezdu nego za evroligaša. Verovatno mu je glavna ulaznica što je jednom natrpao partizane. Baš čudan potpis.

 

Imao je i više nego solidnu rolu u ekipi Uniksa koja je stigla do finala EC i koja je igrala dosta čvrstu i smislenu košarku. Trebalo bi da predstavlja energetski bum sa klupe. Uz to je i dobar šuter za 3 (i broj pogodaka i procenat). Ukoliko može da isporuli adekvatnu odbranu na EL nivou -- može da bude fin dodatak rosteru.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno idemo ka tome da se zatvori roster sto je pre moguce i da se trenira trenira i trenira.

 

Barem meni tako deluje.

 

I navijaci su na velikom ispitu.

 

Videcemo kako ce sve to izgledati, ali zaista velika steta za Kalinica sto je otisao, ali Barsa je Barsa.

 

Malo vise vere, discipline, mozda ovo ispadne skroz simpaticna pricica ❤️

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je stvarno završen Ilic ja licno mislim da je ce samo jos plej doci i da je to tim za sledecu sezonu.

Plej, Ivanovic, Markovic

Nedovic Holand

Dobric, Lazic,Lazarevic

White, Ilic

Martin Mitar Kuzmic

Jedino ako White ili Kuzmic odu , doci ce neko, al imam utisak da je to to

Link to comment
Share on other sites

Ne deluje mi da će Holland biti igrač sa klupe nego startni SF. Nije on baš SG, prilično je jak i žilav. Jebemliga, definitivno potpis malo ispod radara iako je dosta iskusan i relativno poznat igrač. Meni je najveći upitnik koliko svoju igru u ovim godinama može da prenese na EL nivo.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne deluje mi da će Holland biti igrač sa klupe nego startni SF. Nije on baš SG, prilično je jak i žilav. Jebemliga, definitivno potpis malo ispod radara iako je dosta iskusan i relativno poznat igrač. Meni je najveći upitnik koliko svoju igru u ovim godinama može da prenese na EL nivo.

Partizanu trazio 600k, nama je vrv isto tako, nije mi to neki potpis ispod radara.

Link to comment
Share on other sites

kakav je Holland potpis cemo videti kad se zavrsi prelazni rok...u principu ovakvi igraci su uvek dobro dosli, pouzdan suter, odbrana, itd...moramo dovesti nekoga umesto White-a on nikako nije ono sto nam treba sad...kao sto neko spomenu Singleton je slobodan mada ce njega juriti pola el verovatno...

 

  zakljucak je ako pored Ilica jos dovedemo samo pleja i tog Crnogorca ko god bio plej opet je to sve prilicno tanko za bilo sta...fali dosta kvaliteta tu da bi se bilo sta pokusalo u el...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nate said:

Sad sam pisao na evroligi. Zenit zadnjih par sezona odlicno radi. Ni traga onom razbacivanju novca kao sto su ruske ekipe godinama radile i odmah je dalo rezultat i u EL i u ruskom prvenstvu.

Zanimljiva paralela mi je kako je himki godinama trosio pare, a kako to sad radi zenit. Na zalost mi mnogo vise licimo na himki za siromasne u lokalu nego na zenit

 

 

Zenit je ključnu stvar napravio dovođenjem Pascuala. Posle toga sve legne na svoje mesto...

 

 

Dobrodošlica Hollandu. Mislim da če to ispasti ok, jer ne verujem da se od njega očekuje da bude jedna od udarnih igli u napadu. Več da igra odbranu, hustluje i zabode po koji šut tu i tamo kad ga protivnička odbrana zaboravi. A to on svakako može i na EL nivou.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...