Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

47 minutes ago, Chaos Is Me said:

Zamisli, Šakota bio upgrade u odnosu na Gavrosaurusa. Ja se sećam da smo igrali metiljavo, izolacijski, mekano, stihijski. Verujem da bi nas Trinki poderao u borbi za lokalne trofeje iako smo imali jači roster tada. Bio bih zahvalan da neko izvuče rezultate iz te sezone.

 

4 minutes ago, Guru said:

 

U ABA pre Šakote 4-3, nakon što nas je preuzeo 10-3

 

U EL pre Šakote 3-7, nakon što nas je preuzeo 8-8

 

Šale doktor.

 

 

Kako 8-8, zar nije 8-10? Nakon što nas je preuzeo je valjda napravio seriju 6-2, a onda u finišu imao skor 2-8.

 

Izgubio finale kupa.

 

Što se tiče ABA lige, verovatno najgore Zvezdina sezona od ko zna kada. Šakota je izgubio tri utakmice, i to jako bitnu od Mornara -- u kojoj je gubio i 25 razlike. Izgubio bi i od Budućnosti, da nije bio službeni poraz.

 

Da ispravim Haosa -- ne bi ga Trinki poderao, već bi Šakota ispao u polufinalu ABA lige verovatno, jer bismo gostovali Budućnosti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Guru said:

 

U ABA pre Šakote 4-3, nakon što nas je preuzeo 10-3

 

U EL pre Šakote 3-7, nakon što nas je preuzeo 8-8

 

Šale doktor.

 

To je samo bila moja poenta, s Tim da je zadnjiih 7-8 tekmi napredak bio sve izrazeniji.

 

Naravno,niko ovde ne price o Sakoti kao resenju za 2022/23, znaemo da su to Sferopulos ili Laso.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kankkunen said:

Mi već debelo kasnimo, ako se trener ne završi do kraja nedelje biće grdnih problema sastaviti roster, da liči na nešto.

 

Tesko,bar da uhvatimo ono sto iole valja,ali kako je krenulo bicemo srecni ako bude u julu.

Link to comment
Share on other sites

Ajde ne dramite. Markus Vilijams je dosao u trecoj sedmici avgusta.

Bolje da nadju bolje resenje i potrose dodatnih desetak dana, nego posle u pola sezone da ganjamo, igrace, trenere, nebitno zato sto su brzeljali...

Treneri poput VJ mogu da potpisu sad i odmah, a na glavu bi se popeli Covicu da uradi to.

Cuj, nece biti igraca... 

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Баш ме занима да ли ће сваки форумаш до краја дана написати ма какав Шакота боље нико него он, нико га није поменуо у контексту новог тренера него се покренула прича какав је био тренер кроз каријеру јер је овде постао мерна јединица за лошег тренера.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Karakondzula! said:

Ajde ne dramite. Markus Vilijams je dosao u trecoj sedmici avgusta.

Bolje da nadju bolje resenje i potrose dodatnih desetak dana, nego posle u pola sezone da ganjamo, igrace, trenere, nebitno zato sto su brzeljali...

Treneri poput VJ mogu da potpisu sad i odmah, a na glavu bi se popeli Covicu da uradi to.

Cuj, nece biti igraca... 

 

Slazem se da to sto jos nismo nikog doveli nije preveliki problem, ionako se prvo bogatiji klubovi pojacaju. Ali to sto nemamo trenera, cak ni na vidiku, jeste problem. Jer i tom treneru treba neko vreme da sklopi kockice, da vidi ko mu od igraca vec u timu odgovara, a koga bi doveo. Trenera bi bilo jako dobro da dovedemo najkasnije do tamo nekod 20. jula.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

apic potpisao za niznji

ne verujem bas da dovode igrace bez trenera, tako da kapiram da nas je lukic odbio ili nije opcija

Postavlja se pitanje ko je opcija.

Sta imamo na trzistu?

Laso i Sferopulos kao first tier, sci-fi scenario. Nece se desiti.

 

Dusko Ivanovic i Kari Pesic- second tier, oni cije je vreme proslo. Dusko nije bas mator ko biblija, al oni i coksi? Pa letelo bi perje posle 10 dana. Pritom je Dusko u zestokom padu.

 

Alimpije, Lukic, Mitrovic kao 3rd tier- Alimpije demantovao, kod Lukica ima dima, S Mitrovicem nejasno da l smo kontaktirali. Najizglednije da neko iz ovog tiera bude nas novi trener.

 

Jovanovic, Stefanovic- 4th tier, ako se ovo obistini...bolje da ne nastavljam.

 

Naravno, ja verujem da se uzima u obzir i neki koji su pod ugovorima a imaju EL izlaz. Ali koliko takvih nasih trenera ima a da nesto valjaju?

Ja bih na primer angazovao Buskalju, kad vec ne mozemo 1st tier. Ima ratnicki mentalitet, postuju ga igraci.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Losmi17 said:

Postavlja se pitanje ko je opcija.

Sta imamo na trzistu?

Laso i Sferopulos kao first tier, sci-fi scenario. Nece se desiti.

 

Dusko Ivanovic i Kari Pesic- second tier, oni cije je vreme proslo. Dusko nije bas mator ko biblija, al oni i coksi? Pa letelo bi perje posle 10 dana. Pritom je Dusko u zestokom padu.

 

Alimpije, Lukic, Mitrovic kao 3rd tier- Alimpije demantovao, kod Lukica ima dima, S Mitrovicem nejasno da l smo kontaktirali. Najizglednije da neko iz ovog tiera bude nas novi trener.

 

Jovanovic, Stefanovic- 4th tier, ako se ovo obistini...bolje da ne nastavljam.

 

Naravno, ja verujem da se uzima u obzir i neki koji su pod ugovorima a imaju EL izlaz. Ali koliko takvih nasih trenera ima a da nesto valjaju?

Ja bih na primer angazovao Buskalju, kad vec ne mozemo 1st tier. Ima ratnicki mentalitet, postuju ga igraci.

 

Ne bih bas ja Mitrovica u 3th tier, mislim da je trenerski klasa iznad Lukica i Alimpija.Covek je uzeo EC pre godinu i nesto dana, vodio ekipu i u EL, u trenerskom je naponu.Da nije iskustva ove dvojice matoraca, pre bih ga svrstao sa njima u grupu,mada je po meni trenutno trenerski u prednosti u odnosu na njih, ali jbga...minuli rad.

Cak bih se zakleo da bi nam on bio najidealnije resenje u ovom trenutku, ali Radonjin kum, i jbga, na izvoru informacija zasto nas ne treba preuzeti😆

Edited by Gudura
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Bas je zajebano naci trenera ako si clan elite kao mi a opet verovatno sa najmanjim budzetom u eliti. Prakticno moras naci nekog ko je spreman da radi za male pare, sa jeftinim rosterom a da se ocekuje da bude konkurentan azdajama.

 

U tome je najveci problem sto se odlaska Radonje tice, on je bio spreman na to.

 

Sad, kako ide razmisljanje, videcemo, mozda se odlucimo za remont u smislu neke sanse mladom strucnjaku sa jedinim ciljem da igra finale aba lige, ili neki prekaljeniji trener koji ipak nije alav na novac kao COVIC MOD ON neki najuspesniji treneri COVIC MOD OFF.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem koliko ljudi ne ume prosto da pročita napisano, možda na ovoj temi nije mesto diskusiji o tome kakav je Šakota trener ali zabrinjava ovoliko broj postova u fazonu Kakav bre Šakota da nam bude trener. 

 

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Gudura said:

 

Ne bih bas ja Mitrovica u 3th tier, mislim da je trenerski klasa iznad Lukica i Alimpija.Covek je uzeo EC pre godinu i nesto dana, vodio ekipu i u EL, u trenerskom je naponu.Da nije iskustva ove dvojice matoraca, pre bih ga svrstao sa njima u grupu,mada je po meni trenutno trenerski u prednosti u odnosu na njih, ali jbga...minuli rad.

Cak bih se zakleo da bi nam on bio najidealnije resenje u ovom trenutku, ali Radonjin kum, i jbga, na izvoru informacija zasto nas ne treba preuzeti😆

Slozio bih se.

Ja od samog pocetka botujem za Zvezdana ali deluje da nema nista od toga.

 

Nisam ga stavio u 2nd tier zbog imena koja nose kari i dusko, ipak treba jos dosta kacamaka da pojede.

Definitivno najbolje resenje za nas, ali i ono koje se najmanje pominje.

Sto naravno nista ne mora da znaci...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...