Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 minutes ago, Dl91 said:

Jasta, koliko komentara sam procitao u poslednjih par dana, kao dok Pao ne objavi Radonju verujem da moze ostati. Daleko od rrealnosti, covek je trazen od Barse, iskoristio opciju izlaska iz ugovora i sad se ceka zapetljancija sa Valensijom kako bi potpisao za Barsu, Zvezda nije vise u jednacini. 

Iskoristio je opciju za izlazak jer da nije do danas , automatski bi se aktivirao ugovor za sledeću sezonu. Bilo je i očekivano tako nešto.

Edit: ne kažem da će potpisati za nas , nego da u tom slučaju nije nemoguće kao sad što mislim.

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

Samo dovođenje u vezu nekog stranog trenera sa našim klubom je pozitivna stvar. Ne znam da li će doći Sferopulos, ali dobro je ako tražimo novog trenera i među strancima. Jako je skroman izbor domaćih trenera koji imaju kvalitet za EL, tako da se nadam da ćemo konačno imati stranca za trenera.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Marfijev zakon u slučaju Zvezde

 

Kada Telesport niotkuda objavi vest o Radonji u PAO-u, ispostavi se kao tačna

 

Kada Butasport niotkuda objavi vest o Sferopulosu u Zvezdi, ispostavi se kao netačna

  • Like 2
  • Ha-ha 15
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Grk ne trazi garancije da ce budzet biti obezbedjen, tako da moze da potpise za koju hoce sumu, sad dal ce da mu bude isplacena i kad to je drugo pitanje.

Problem ce ipak biti lekar (Gluscevic se bese zove). Nepremostivo ce da to bidne.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MagiaMiZet said:

Valjda je ovo rečeno za Radonju, ne sjećam se da je bilo i za Kalinu.

Bila je priča da Kalinić ima izlaz iz ugovora do 30.06, a ne rok da se odluči. Nakon 30.06. da se aktivira +1 iz ugovora

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...