Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ali to je njegova igra, igra isto sto i uvek

jeste jak kao bik, ali ko ga je gledao vise od 2 puta zna da on nije low post igrac

solidan u tom preuzimanju u odbrani, a u napadu pre svega sut za 3

igra isto sto je i igrao prethodnih godina...mozda sa nesto vise protagonizma, zato sto nemamo/ne umemo bolje

 

Tačno, igra manje-više ono što je uvek igrao. Ali šta znam, nema 30+ godina pa da kažeš ne možeš da menjaš nešto kod igrača. Opet kažem, sve se nadam da će trener izvući najbolje iz onoga što ima na raspolaganju. To bi nam bilo oružje više u napadu kad ga već drži 30min, a Ilić na klupi.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

Tačno, igra manje-više ono što je uvek igrao. Ali šta znam, nema 30+ godina pa da kažeš ne možeš da menjaš nešto kod igrača. Opet kažem, sve se nadam da će trener izvući najbolje iz onoga što ima na raspolaganju. To bi nam bilo oružje više u napadu kad ga već drži 30min, a Ilić na klupi.

pa dobio je on par puta i danas i juce loptu na niskom postu

resio je mislim jednu od 5-6 situacija

ocigledno je i coach vlada kad je dosao na trening video u ovaj neki jak, ti sa bradom i misicima igras dole na postu

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sto je najgore nama je otislo prakticno tri igraca, sto ce reci da tim nije nov skroz, nego je u rukama trenera sumnjivih kvaliteta, da kazemo pocetnika, koji nije doveo ni jednog igraca po svojoj volji. Tacnije sve i da ga se pitalo, ubjedjen sam da ne bi imao ideju kakva pojacanja da odvede. Realno gledajuci nigdje ga se to nije pitalo, gdje god je bio trener.

Ovo su one sezone kad se Covic utripuje da sam moze da bude i trener i gazda, alfa i omega, prorade FM sposovnosti pa ga ponese. 

 

Sve u svemu bice mucno ovo gledati.

 Sama cinjenica koliko ce ovo biti mucno za gledanje govori i to da na nase glavno i najskuplje pojacanje niko ni ne racuna, prakticno su svi svjesni da minimum 50% utakmica nece ni odigtati.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

pa dobio je on par puta i danas i juce loptu na niskom postu

resio je mislim jednu od 5-6 situacija

ocigledno je i coach vlada kad je dosao na trening video u ovaj neki jak, ti sa bradom i misicima igras dole na postu

 

Onda očigledno nisam ispratio taj deo utakmice, moja greška. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Ovo će biti sezona koju ću na žalost pratiti jer sam ovisnik ali ko god ima snage nadam se da će sebe ubediti da je ne prati.

 

Neverovatan je stepen neuračunljivosti dr Nebojše.

 

1. Ode trofejni trener, nisi uspeo da ga zadržiš ili on nije hteo da ostane...OK. Umesto nekog ko zna posao, dovedeš čoveka kome je Cibona najveći domet karijere.

2. Ode ti igrač kome su trofeji upisani u gen, ode ti najbolji defanzivac, ti dovdedeš Nedaru da bude lider.

3. Odu ti tri igrača sa izuzetno visokoim BB IQuom, ti dovedeš dvojicu sa najnižim koeficijentom u EL.

 

Zaista iskreno i iz sveg srca navijam da dr sedne na klupu. To bi zaista jedino bilo pravedno i pošteno.

Pa i ja cu pratiti na samom pocetku, pa ce volja nestati posle par nedelja.

 

Istrenirao sam nekako da znam da kazem kad je dosta.

Moram priznati da je ovo crnje i od mojih pesimisticnih predvidjanja.

Nijedno pojacanje ne deluje kao pojacanje, a doveli smo 7 igraca.

Nije stvar samo u guzvi (a opet nam fale igraci), nego sto neki igraci deluju kao da su zaboravili osnovne stvari.

 

Covic nije glup covek, al jos jednom pada na istom mestu, jebeno neverovatno sta ego uradi coveku.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, leki bg said:

Ako aludiras na defaznivni skok, mi ga nismo obezbedjivali ni kad su nam 4 I 5 u reketu (narocito sa Hasanom na 5).

Pa da,to sam i hteo da kazem ali me mrzi da pisem sve do detalja.Kad imas te igrace koji mogu da preuzmu sve,uglavnom su to centri nize rasti,ne moraju da preuzmu da skok bude klimav.

Pored visine Martin je jasno svoju eksplozivnost potrosio u futuri,ko pogleda jedno zakucavanje odande igru sada i Oliju+lekarski karton jasno ce mu biti da je on tu gori drasticno.A to mu je izrazit forte bio,problematicno jako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobićemo mi nekoliko utakmica u EL na neko šutersko ludilo, ali većinu ćemo gubiti i to neprijatno. Fenjer nije upitan, stavio bih pare na to ako ima negde kvota... Što je najgore, ovde ni neka doselekcija ne bi pomogla, jer niko ko vredi ne bi dolazio u ovaj bućkuriš... Mislim da Čović neće dirati Jovanovića i ako stvari krenu loše, pre će neki igrači otići... Sve što smo mogli da uradimo pogrešno pred ovu sezonu, uradili smo... Platićemo cenu, jbg...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Laki21 said:

Ovo će biti sezona koju ću na žalost pratiti jer sam ovisnik ali ko god ima snage nadam se da će sebe ubediti da je ne prati.

 

Neverovatan je stepen neuračunljivosti dr Nebojše.

 

1. Ode trofejni trener, nisi uspeo da ga zadržiš ili on nije hteo da ostane...OK. Umesto nekog ko zna posao, dovedeš čoveka kome je Cibona najveći domet karijere.

2. Ode ti igrač kome su trofeji upisani u gen, ode ti najbolji defanzivac, ti dovdedeš Nedaru da bude lider.

3. Odu ti tri igrača sa izuzetno visokoim BB IQuom, ti dovedeš dvojicu sa najnižim koeficijentom u EL.

 

Zaista iskreno i iz sveg srca navijam da dr sedne na klupu. To bi zaista jedino bilo pravedno i pošteno.

sorry, Laki, ali da li ti stvarno verujes da je u pitanju losa procena i neznanje?
prihvati da nam je tim sklopljen tako da ne smetamo previse. nisu se ni VJ i Covic previse pitali oko ovog prelaznog roka.

s tim sto je Covic nateran da baca dimne bombe Lasom, Singltonom i Sahbazom kako bi 'javnost' pomislila da imamo slican budzet kao komsije. u isti kos stavi i pricu o Nedovicevoj plati. jednostavno, to je to, treba bukvalno preziveti ovu sezonu i praviti plan sta i kako dalje ako drzavna ulaganja budu i dalje ovako neravnomerna kod 'vecitih.'

  • Like 3
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djura.net said:

ne zajebavam,
pogledaj jos jednom kog smo doveli u tim, vrati se par meseci unatrag, vidi kad i kako odlaze igraci i trener, kad i kako stizu najave od insajdera koji su sad bukvalno u zemlju propali.

znam tacno koga smo doveli i koga je covic preko svojih satelita najavljivao

ali to je nebojsa covic, naravno da ga zulja sto ostoja pisa po njemu(kad je obezbedjivanje uslova i kinte u pitanju)

i naravno da ne priznaje taj poraz lako

ne priznaje ga uopste...i tako dobijemo ta nicim izazvana kurcenja(a u stvari blamiranja) sa lasom, shabazom, singltonom i ostalima

i naravno da je neznanje...nije da nismo i ranije imali prilike da vidimo kako to izgleda kad on vodi glavnu rec oko rostera i postavlja trenera ikebanu iz sistema

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, djura.net said:

sorry, Laki, ali da li ti stvarno verujes da je u pitanju losa procena i neznanje?
prihvati da nam je tim sklopljen tako da ne smetamo previse. nisu se ni VJ i Covic previse pitali oko ovog prelaznog roka.

s tim sto je Covic nateran da baca dimne bombe Lasom, Singltonom i Sahbazom kako bi 'javnost' pomislila da imamo slican budzet kao komsije. u isti kos stavi i pricu o Nedovicevoj plati. jednostavno, to je to, treba bukvalno preziveti ovu sezonu i praviti plan sta i kako dalje ako drzavna ulaganja budu i dalje ovako neravnomerna kod 'vecitih.'

 

Iskreno govoreći, verujem da smo dobili nikad manje para, ali takođe verujem da je u svemu opet bila presudna sujeta dr Nebojše.

 

Neko ko nije sujetan do neba bi nakon što vidi odakle vetar duva zahvalio na svemu do sada, rekao javno kako stvari stoje i odjahao u legendu. No, budući da se ponovo (jedini) kandidovao za precednika, jbg sada je na njemu da objasni™ da smo svi mi forum i tnjiter seronje samo remetilački faktor i ništa više.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Steta sto je isecen video,da se vidi kako Ivanovicu iscuri ceo napad tapkajuci u mestu pa uvali igracu loptu pri isteku,jos je taj igrac Branko.

Jebem ti pleja i njegovo donosenje odluka.Moze da igra na 2 i nista vise,kao plej nije dobar ni za EK.

Ispašće da sam opet Džonijev advokat...

Sve ovo stoji i to Ivanović generalno radi, ali ovo svakako nije dobar primer jer je Lazić imao otvoren šut, gde se čuvar nije potrudio ni da podigne ruku, a to po defaultu ne može da bude uvaljivanje lopte. 

 

Slažem se da Ivanović nema EL kvalitet, ali se ne sećam mnogo sezona i gde nam je drugi/treći plej bio EL igrač. Obično je to EK kvalitet. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Iskreno govoreći, verujem da smo dobili nikad manje para, ali takođe verujem da je u svemu opet bila presudna sujeta dr Nebojše.

 

meni ovaj tim laicki i letimicno izgleda skuplje od proslogodisnjeg, kada pogledam imena izvan kaline i nedovica

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...