Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Sto pre shvatite da Nejpir nece doci, bice lakse. Da je "dogovoren" kao sto se pisalo, klub ne bi imao razlog da ceka.

Dosta je vise tih doskocica "saznali smo nesto sto nam se ne svidja" i slicno. Kapiram da je prelazni rok ziva stvar, ali pricati kako je neko dogovoren, zavrsen, posebno u ovakvom trenutku...Nema smisla. 

Mada posle sveg onog "Sabac", da sam na njegovom mestu, ni ja ne bih dosao ovde realno.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mirage93 said:

Sto pre shvatite da Nejpir nece doci, bice lakse. Da je "dogovoren" kao sto se pisalo, klub ne bi imao razlog da ceka.

Dosta je vise tih doskocica "saznali smo nesto sto nam se ne svidja" i slicno. Kapiram da je prelazni rok ziva stvar, ali pricati kako je neko dogovoren, zavrsen, posebno u ovakvom trenutku...Nema smisla. 

Mada posle sveg onog "Sabac", da sam na njegovom mestu, ni ja ne bih dosao ovde realno.

Ti mislis da je on čuo za Šabac i Bermudski trougao Šabac ,Loznica,Valjevo gde misteriozno nestaju kilometri na automobilima i svi imaju oko 187000 na satu?

  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Jbt, čak je i na pokojnom RSB-u topik sličan ovom bio značajno uređeniji i postojali su neki kriterijumi i pravila o čemu se piše, šta se prenosi itd. Ovo se baš pretvorilo u težak cirkus, nije ni čudo što je ispisano 500 strana za mesec i po dana.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ništa protiv tebe, ali mi deluje da kolektivno kucate KKCZ i Zvezda u search na twitteru i non stop čitate šta se novo napisalo, makar bilo i od profila napravljenog danas posle podne.

 

Ne znam, meni ime Informas Basketopulos zvuci bas legit

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Ha-ha 27
Link to comment
Share on other sites

bio danas po sezonsku...i dok sam cekao u redu prica gospodja sa saltera:

- zamisli bila pre neki dan neka 2 pajsera, mica i ja pricamo kako je djoletu iz marketing rodjendan u petak, a oni

- bomba u petak?

- ja zbunjeno gledam, mica se smeje i kaze ne bomba, rodjendan kolegi..a ovaj:

- ok znaci bomba ali da ne ludujemo?

- me ne, rodjendan, pa kukamo kako je vruce i da li uopste da idemo na tu zurku...a tip:

- znaci petak bomba, subota grejalica, da ne ludujemo previse...say no more, wink wink

  • Like 1
  • Ha-ha 16
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se večeras ili sutra nešto desi, insajderka sa šaltera svakako zaslužuje pozivnicu, pa da nam se pridruži u ovom skromnom internet kutku.

 

BTW, Anderson je treći igrač koji je nastupao za Sikserse i koga sam u tom periodu gledao svake noći kad je utakmica, a da se na ovim stranama pominje kao mogući izbor KKCZ. Krvava kolena, durasel zeka, skroman skilset, šuta bez...

 

Nadam se da će isto proći kao i Šejok i Čarli Braun JR, to jest da je reč samo o tlapnjama.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...