Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Laso jos jednom pokazao kakav je Gospodin u pitanju.

 

Ajde to sto ga niko nije ni kontaktirao, ali da se izjavi da nas je covek odbio zato sto ne sme da napusti Madrid i da se na takav nacin ugrozi mozda i necija karijera, bukvalno ne mogu da nadjem odgovarajucu rec.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, BojanaCZV said:

Laso jos jednom pokazao kakav je Gospodin u pitanju.

 

Ajde to sto ga niko nije ni kontaktirao, ali da se izjavi da nas je covek odbio zato sto ne sme da napusti Madrid i da se na takav nacin ugrozi mozda i necija karijera, bukvalno ne mogu da nadjem odgovarajucu rec.

Hulja 2

Edited by Leonard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, BojanaCZV said:

Laso jos jednom pokazao kakav je Gospodin u pitanju.

 

Ajde to sto ga niko nije ni kontaktirao, ali da se izjavi da nas je covek odbio zato sto ne sme da napusti Madrid i da se na takav nacin ugrozi mozda i necija karijera, bukvalno ne mogu da nadjem odgovarajucu rec.

KZŠ Lasa sam pratio kad je Real gubio (retko ali je gubio od nas) .Kakav gospodski stav,za razliku od "najvećeg Srbina ".

Uvek sam gotivio Lasa,što zbog terenrskog znanja što zbog stvari iznad napisane.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kendrick said:

 

 

Ja sam vec objasnio:

 

  

On 7/11/2022 at 3:14 PM, Kooineeperk said:
Quote

"Imao smo ideju da napravim diverziju, kao fol da klupu preuzme Pablo Laso, pogotovo kada sam čuo za rasplet sa Real Madridom. Da ga dovedem ovde kao na pregovore, malo da ga prosetam gradom da nas vide, pokazem mu Fabriku Metalnih Proizvoda i terene na Kalisu... 

Kada sam uspostavio kontakt sa njegovim menadzerom, i rekao mu da saljem vozaca, u kompanijskoj 128-ici bez klime, dobio sam odgovor da mu zdravstvena situacija ne dozvoljava da dođe u Beograd", rekao je Čović na skupštini kluba.

 

#OvakoJeZapravoBilo

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...