Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

54 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Čekaj da probam skapirati ovo, mada ču teško uspeti...

 

Aktivirali smo team option u ugovoru igrača, da bi samo nepun mesec dana kasnije tražili klub koji če preuzeti njegov ugovor? Isti onaj ugovor kojeg smo mu dali pre tri sedmice...

 

Genijalno, nema šta.

 

ps. sve ovo pod uslovom da je istina šta ovaj lik priča

Ovo ti je poenta ( :

 

Sad je svaki twitter nalog sa 100 pratilaca i napravljen ovog leta vrlo relevantan za prave informacije. 

 

To da smo mi aktivirali +1 i sad hoćemo da ga se rešimo je u rangu da smo hteli Lasa. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

Ok, znači player option je bilo. To je jedino logično. On hoće da ostane jer ga niko neće uzeti nakon ovakve sezone.

Misljenja sam da bi u EK bio sasvim solidan, a i za njega je bolje da dobije neku vecu ulogu i proba da ozivi karijeru, svakako u Evroligi to ne moze.

Link to comment
Share on other sites

Ako vec dolazi, ne vidim sta je problem da Singlton, Hajns za siromasne, Luka, Vajt i Dača budu front court. Fali nam mozda par cm, ali nije to strasno u poredjenju sa proslogodisnjim. 

 

Sa komsijama svakako ne mozemo da se takmicimo.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sam B said:

On hoće da ostane jer ga niko neće uzeti nakon ovakve sezone.

Zar se ne pita I klub? Mada meni je logicno da smo ga produzili, pa se u medjuvremenu pojavila opcija u vidu Singletona. Ili ga nismo uopste produzili bar ne zvanicno.

Edit. Zar ne rece Covic za portal Nova S da nece biti vise odlaska? Sto znaci da Vajt ostaje I pored Singltona.  Ili je vec otisao nezvanicno.

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Decembarski said:

Možda sam i lud ali bojim se  scenarija da ode Vajt ,dodje Singlton i povredi se  isto ko i Beli prethodne sezone.

Kako ko dodje kod nas povredi se.

Imamo veći procenat povreda po igraču nego ujak Albert padova u podrume pabova u Pekamu. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Zar se ne pita I klub? Mada meni je logicno da smo ga produzili, pa se u medjuvremenu pojavila opcija u vidu Singletona. Ili ga nismo uopste produzili bar ne zvanicno.

Edit. Zar ne rece Covic za portal Nova S da nece biti vise odlaska? Sto znaci da Vajt ostaje I pored Singltona.  Ili je vec otisao nezvanicno.

Brate, nista licno, ali hajde pre nego sto napises nesto baci sekund razmisljanja. Ako nesto ne znas, ako ne pratis kosarku, ima lepih tekstova na netu gde se svasta moze procitati.
Ok razumem da si kucao player opinion pa su ti iskakale Kajrijeve teorije o ravnoj zemlji i zbunio si se, ali stvarno dajte da probamo da odrzimo komunikaciju na nivou 2/10.

Da li stvarno izjavis da ti je logicno da jedan evroligaski klub iskoristi team option u junu i onda im 05. jula iskoci nesto i kazu e ovo prethodno ne vazi, nismo ocekivali da nam u 3 meseca koliko jos traje prelazno rok iskoci nesto, zajebali smo se?

Postoji opcija da se druga godina aktivirala automatski na osnovu nekog ispunjenog uslova, postoji mogucnost da je player option, mozda je i klasican dvogodisnji ugovor, mi ne mozemo znati. 
Ali ove uzasno glupe teorije, dajte da se ne zajebavamo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bosMan_jr said:

Da li stvarno izjavis da ti je logicno da jedan evroligaski klub iskoristi team option u junu i onda im 05. jula iskoci nesto i kazu e ovo prethodno ne vazi, nismo ocekivali da nam u 3 meseca koliko jos traje prelazno rok iskoci nesto, zajebali smo se?

 

Nije logicno, zapravo potpuno je wtf, ali upravo to se dogodilo. Vajt je imao +1 team option koju smo mogli da iskoristimo do kraja juna, sto smo i ucinili, iz ko zna kakvih suludih razloga. Dakle, nikakve automatske aktivacije, player optiona ili klasicnog dvogodisnjeg ugovora nije bilo, Vajt se nista nije pitao i postao bi slobodan igrac da klub nije resio 25. juna da ga zadrzi i aktivira +1 opciju. To je milion posto provereno iz najneposrednijeg moguceg izvora.

 

U medjuvremenu su se stvari ocito promenile, GM Cox je resio/shvatio da nam tu treba nesto bolje, dogovoren je Singlton, pa bi ipak da se ratosilja Vajta, ali se sad i on nesto pita, ima aktiviran ugovor i nece tako lako da se odrekne love i El koju samo kod nas moze da igra...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bice da su pare malcice kasnije obecane, pa se u trenutku kada je sve pocelo da tone reseno da se bar nesto sacuva i barem Vajt zadrzi. Jbg, Nebojsa sacuvao pare uzimajuci trenera za 10 soma mesecno, sta je tu ustedeo bacice za Vajtovo lelemudisanje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

^

već je potpisan nedović na tri godine, radonjiću nuđeno 500k, makar deklarativno, tako da mi ne zvuči logično kako su novci ugovoreni tek iza 30og juna.

mislim da se te stvari makar okvirno znaju daleko ranije.

Jesi li ikad ustao posle 9h?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...