Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Išao sam ranije često u Grčku (gotivim Aris) i često se dotaknem sa nekim prijsteljima iz Grčke oko košarke i mogu vam reći što se tiče Papapetrua da ga mnogi zovu klasičnim gubitnikom tamo. Na stranu one dve titule sa Olimpijakosom 2015-2016. Jednostavno nije on toliko dobar. Javio mi se jedan poznanik i kaže uzima Zvezda titulu, nije važno ko će biti u Partizanu ako tamo prelazi Papapetru. (Pogotovo mu nije jasno da hoće bilo ko da olati 400k eur za njega)

 

 

Inače niste svesni koliko visoko mišljenje u Grčkoj imaju o Šakoti. Navijači Aek-a ga oslovljavaju sa legendom. I sina mu gotive 

 

Edited by Johnny Štulić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neko dovodi papapetrua a neko placa porez.

34 minutes ago, Naša posla 2.1 said:

Ako bi pobedili ove preko puta kada je Papapetru u pitanju, dobili bi malo Kalininog niskog posta i odličnu ručicu spolja…

 

Neka mlađa verzija Perperoglua…

 

 

Kako Vlada efekat moze da pobedi cuveni Obra efekat, zna se da ce Papapetru da igra za Zeljkov zagrljaj i semenke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bezobrazluk je u ovako siromasnoj zemlji kad se godinama ulupavaju milioni u fk "pojacanja" i niko ne odgovara.

 

Ali opet kroz fudbal se obrce lova, a ovo u KK CZV i KK Partizan je nemoral i blud.

 

Mislim da je Ridji juce napisao da jedva ceka bat na obe adrese, a ja se pridruzujem.

Covic je izgubio glavu, ako vec drzava zeli da pravi rijaliti od vecitih, valjda imas kicmu da se odupres?! Ili nemas?

 

Mogli smo biti pametni i ove godine oformiti jedan respektabilan tim u okviru dosadasnjih mogucnosti, a pustiti komsije da se "ispucaju"

 

Nema na zalost mozga, nema fleksibilnosti u KK CZV. Umesto da budemo pametniji, mi se utrkujemo sa njima, a pare koje trosimo nisu nase. Cak i da ponovo osvojimo sve, ovoliko isprdjivanje ce doci na naplatu.

 

Okrecite glavu, ali u ovako teskim vremenima bacati toliki novac na kosarku koja je neprofitabilna, i to u ovako oronuloj, ocajnoj, bednoj ekonomski siromasnoj, socijalnoj zemlji, zarad djira pojedinaca nece doneti nista dobro.

 

Neka uzivaju oni koji to pravdaju sa 2 kkuba u EL, al nek se pripreme na scenarijo KK Cibone ili jos gore KK Bosne.

Edited by Crni
  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Mislim da je Ridji juce napisao da jedva ceka bat na obe adrese, a ja se pridruzujem.

Ovo isto kao kad od dva deteta jedno napravi sra*e a drugo mirno ko bubica i keva isprasi obojicu

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Bez želje da branim Čovića ali šta god da uradi do kraja prelaznog roka, neuporedivo je sa situacijom preko puta. I što neko reče, možda je bolje da stane ako misli da ide u trku sa komšilukom. 

Ako dovede Singltona ide u trku sa njima vrv jer drugacije ne raxumem taj dolazak.A tu trku unapred gubi sto posto jer prosto msm da oni ce imati tim mozda i za top 4 el 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Karakondzula! said:

Sve ovo je toliko degutantno da ne osecam nikakvo zadovoljstvo, ni uzbudjenje...

 

Da se razumemo, mislim na obe ekipe...

 

Odjednom smo pijani milioneri sa dve ekipe u EL. Pariramo ponudama Armanija, Fenera, Reala, placamo obestecenja, avioni, kamioni, a ker nema za sta da nas ujede, kilo mesa 12 evra, gorivo 250 dinara litar, ne znam na sta cu da se grejem na zimu ako ne bude gasa... 

 

Bolest...

emotion.jpg

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

emotion.jpg

 

Nema potrebe za tim. Covek je samo hteo da kaze da je i sport lepse pratiti kad je u ovirima bar priblizno regularnih uslova.

 

Ovo sto rade oba tima je cist kriminal i na kraju ispada da navijas da li ce tvoj krimos bti uspesniji od komsijskog. Nije cak ni uvijeno.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Everlook said:

Nema potrebe za tim. Covek je samo hteo da kaze da je i sport lepse pratiti kad je u ovirima bar priblizno regularnih uslova.

 

Ovo sto rade oba tima je cist kriminal i na kraju ispada da navijas da li ce tvoj krimos bti uspesniji od komsijskog. Nije cak ni uvijeno.

Sprdam se malo, ali se preteruje i sa tom stranom priče. Wow, kriminalci, kao da do sada nisu bili. Tih 10 miliona će da napravi Bog zna kakvu razliku u Srbiji. 
Problem je mnogo dublji od pukog sporta i budžeta dva kluba.

Pa 600 miliona su pljunuli za prenos utakmica PL. Ako to nije veći problem od ovog sa KKCZ i KKP, jebi ga.

 

Da se ne naljuti Karakondžula, bila je šala. Ne brini brate, preživećemo i biće grejanja.

 

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Everlook said:

Nema potrebe za tim. Covek je samo hteo da kaze da je i sport lepse pratiti kad je u ovirima bar priblizno regularnih uslova.

 

Ovo sto rade oba tima je cist kriminal i na kraju ispada da navijas da li ce tvoj krimos bti uspesniji od komsijskog. Nije cak ni uvijeno.

tumblr_mm5iiylJ0c1qm0efro1_250.gifv

Link to comment
Share on other sites

Dobili smo neku lovu, ali izgleda samo zato da se zamaskira i zamuti to koliko su oni dobili. Ako se zaista vijaju Pengos, Milutinov i grk, a sva trojica pod ugovorima i u Top 3 na svojoj poziciji u EL onda su prilicno veliki novci u pitanju.

Covic zna i pristaje, ali nije da nije rekao da ce pristati. Ima jedna izjava koju je ponovio par puta. Svima smo dosadili i ako treba da se sklonimo na dve tri godine samo nam otvoreno kazite. Nesta slicno je rekao par puta.

Degutantnije je citati kako je ogavno, pijani milioneri i slicno. Draga gospodo nema aspekta ovog drustva u kojem se ne rasipa besramno. Od prenosa za utakmice PL. do Bajatovica sa 40k eura mesecnom platom u javnom sektoru, pa nadalje a nije da je malo primera. I sad odjedanput je najveci problem novac upumpan u KKP, delic i u nas da se zamaskira i da se navijaci primire.

Nema selektivnog zgrazavanja. Zgrazavanje moze samo na sam princip, pa se onda narod dize vec na prvom primeru, a ne samo na pojedinacne slucajeve.

 

Edited by kokodakalo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kokodakalo said:

Dobili smo neku lovu, ali izgleda samo zato da se zamaskira i zamuti to koliko su oni dobili. Ako se zaista vijaju Pengos, Milutinov i grk, a sva trojica pod ugovorima i u Top 3 na svojoj poziciji u EL onda su prilicno veliki novci u pitanju.

Covic zna i pristaje, ali nije da nije rekao da ce pristati. Ima jedna izjava koju je ponovio par puta. Svima smo dosadili i ako treba da se sklonimo na dve tri godine samo nam otvoreno kazite. Nesta slicno je rekao par puta.

Grk je zavrsen,Pengos nece doci.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kokodakalo said:

I onda je Covic kriv sto je otisao Radonja. Kriv jeste, ali za druge stvari. Radonja je samo zastitio svoju karijeru.

Radonja sa ludim gazdom i qrcom na biciklu od tima Božić neće dočekati na klupi Panatinaikosa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kokodakalo said:

I onda je Covic kriv sto je otisao Radonja. Kriv jeste, ali za druge stvari. Radonja je samo zastitio svoju karijeru.

 

Zastitio sebe i karijeru, ali je trebao da ostane u ovoj sezoni koja ce po svemu sudeci biti najteza u posledjih par godina.

Iskreno, bas sam se razocarao u njega kada je otisao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Maverick88 said:

Ako dovede Singltona ide u trku sa njima vrv jer drugacije ne raxumem taj dolazak.A tu trku unapred gubi sto posto jer prosto msm da oni ce imati tim mozda i za top 4 el 

 

Dobili smo dio kolača da ne cmizdrimo previše i to je to. 

 

I da dođu Singlton i mamojeb na pleju, nama će sa klupe ulaziti uglavnom domaći role igrači a njima će biti svejedno ko će biti na parketu sa 10-ak kapitalaca u rosteru.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Zasto je bio problem da mi dovodimo ovakve igrace svih ovih godina u Evroligi kada smo bili jedini klub? Dovodili smo Volterse, Holinse, Mekele, Tompsone i da se ne shvati pogresno, doneli su nam neki od njih puno domacih titula i hvala im, ali od jednom vidimo da je moguce dovesti i Exuma, Nunalija, Nedovica, Pantera, Kalinica, Ledeja, Papapetrua, Singltona i to sa dva tima u EL. Zasto nije bilo u interesu kada smo bili domacini F4 2018. da se ostavi Radonja i tim i da se uz nadogradnju i vecim budzetom pokusa nesto vise, nego raskantaj sve to i stavi Alimpija za trenera i dovedi mu Peru Antica i gledaj cudo. Bili smo dominantni sve ove godine ali uz odredjenu meru, da ta dominacija ne preraste u nesto vise.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...