Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

13 minutes ago, Maverick88 said:

Rekao je Covic da igrace sa CG prostora ne smatra strancima i da je vec oborio ligi to pravilocjednom i da mora da se nadje resenje za to jer je glupo da se igraci sa balkana smatraju strancima a pogotovo iz CG

Rekao je da igrače sa našim pasošem , državljanstvom koji imaju drugo košarkaško državljanstvo ne smatra strancima , primer je Džoni .

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Gudura said:

Ja bih zaista voleo da mi neko od strucnijih forumasa objasni logiku menjanja Kuzmica za Nikolica, pa makar u ulozi treceg centra. Zoki je dobar i borben decko, ali je masina za glupe faulove, defanzivno neinteligentan, malo bolji od Kuzmica u napadu, ali zato ogroman downgrade u odbrani.Pritom ce kod nas imati status stranca...zaista ne kapiram

Ja kad bih birao nekoga da zameni Kuzmica samo bih gledao da li zna da uhvati loptu iz prve i to je to.

 

Znas da hvatas loptu? Moze, Kuz out.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da Singlton nece doci. On se zadnje 2 godine vuče po parketu, kampuje na trojci odakle sve redje pogadja. Defanzivno je to i dalje ok, ali za "defanzivno ok" verujem da moze jeftiniji igrac. Bas nije my cup of tea za sezonu 22/23.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Npr ti si rođen u Srbiji bio si neki treći tier talenat i prihvatio si poziv bosanske reprezentacije. Dođeš da igraš basket u CZ ti si stranac. Nije po zakonu, ali je važeći propis kks. Besmisleno 

Konkretno Ivanović ima srpski pasoš kao npr.Panter, ali je Ivanović stranac jer mu je košarkaško državljanstvo CG pošto igra za njihovu repku.

6 minutes ago, Miki28 said:

Ae molim te obrazlozi ovo?

 

Edited by Milos 3.14
Gordić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pero_Cameron said:

Bez uvrede ali stvarno si naporan sa ovim ispitivanjem insajdera o pojacanjima vise puta dnevno 😀

Hvala ti ali ja ne pisem bas toliko cesto,nikakav problem ne ljutim se ja ziv bii😁

Edited by Nini3112
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Predragdjape said:

Nisi ispratio... Prosle sezone smo imali oko 70% carter letova i onaj jedan komplikovan.. Tako rece Covic juce.. Sto je slozices se, dobar procenat. E sad, jedino ako si ocekivao 100% carter letova. 

Ako je Radonja ocekivao carter let do novog sada, obezbedi se carter let do novog sada. 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Mile1 said:

Sto se tice beka sutera licno bi voleo da to bude Klemen Prepelic mislim da njegov stav na terenu potpuno odgovara klubu kao sto je Zvezda

Ja bih više voleo onog Charlie Browna ili nekog tako ispod radara, imamo dobar roster i prostor da angažujemo nekog od preko bare ili da to jedno mesto beka malo sačeka ima vremena, imamo igrače na svim pozicijama 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Redstar0356 said:

Ako je Radonja ocekivao carter let do novog sada, obezbedi se carter let do novog sada. 

I jedan penthaus sa pistom I privatni helikopter sa sve vozacem. Mani se toga sta je bilo I sta je moglo biti. Ovo nam je realnost...

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, leki bg said:

Nadam se da Singlton nece doci. On se zadnje 2 godine vuče po parketu, kampuje na trojci odakle sve redje pogadja. Defanzivno je to i dalje ok, ali za "defanzivno ok" verujem da moze jeftiniji igrac. Bas nije my cup of tea za sezonu 22/23.

Odgovarao je Efesu, igrao je 29 minuta u finalu Evrolige, ali nama ne odgovara.....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...