Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

10 minutes ago, NikadProtivKaline said:

taj novac preusmeriti na 3/4

 

Pa na 3 i 4 imamo Holanda, Lazarevića, Lazića, Vajta, Ilića i Dobrića kao swingman-a, stvarno ne vidim prostor za još jednog igrača koji pokriva te pozicije. Više bi smisla imalo šilbovati Vajta i dovesti startnu četvorku, ili da nismo uopšte dovodili Holanda, al' dobro ipak je natrpao Partizan, crnac je, ima dredove, režao je u kameru kao DMX i vikao da su pitbulovi (najgora defanzivna ekipa Evrokupa).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, berti said:

Poredjenje Sabaz-Nejt?

 

Shabazz je moj "wet dream" od Uconn dana i tandema sa Boatrightom. Vjerovatno i najbolji igrač Zenita prošle sezone (da nije bilo povrede). 

 

Bojim se našeg napadačkog arsenala, sipanje sa svih strana ide. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Vidim da real ne zanima dovodjenje Henrya, bilo bi lepo da je Nepijer smoke screen. Za nas roster mnogo je komplementarniji Henry.

Henry je igrac koji donosi stabilnost ekipi, napier igrac koji donosi muda i ludilo!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Nije kamenjar nego kamenjarčina. Trojke skoro i ne šutira a kad šutira to je ispod 20%. Poludistancu može da pogodi, pa stvarno bi bilo čudno da profesionalni košarkaš koji nije klasičan centar nema ni poludistancu u repertoaru. Dobar je on igrač ali na neku drugu kompoziciju tima a ne ovo što mi imamo - Ilića koji je i sam kilav šutira i tri centra koji ne šutiraju van reketa.

Mitrović može samo da sanja o seriji pogodaka sa poludistance, a to isto važi i za Martina. Da se razumijemo, ja uopšte ne predlažem da dovedemo Browna, samo napominjem da nije kamenjar kako si ga ti nazvao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Karakondzula! said:

A je l' Paskval bio dijabola kad je doveo Sabaza kod Berona u Zenit? 

Kao da nema ko da igra odbranu i kao da mora bas ta petorka zajedno na parket. Ne znam kako niste zeljni malo talenta...

Beron je više igrač sa klupe. Shabazz i Loyd combo mnogo bolje zvuči. 

Nama bi oba glavna igrača na 1 i 2 bila vrlo upitne odbrane. No dobro. Ko da više poena, taj je pobednik, jelte. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Karakondzula! said:

A je l' Paskval bio dijabola kad je doveo Sabaza kod Berona u Zenit? 

Kao da nema ko da igra odbranu i kao da mora bas ta petorka zajedno na parket. Ne znam kako niste zeljni malo talenta...

Povrede su jedini Sabazov limit. Zgrazanje nad njegovom odbranom nema nikakvog smisla jer je u pitanju verovatno napadacki najtalentovaniji igrac koji se u vezu sa nasim dresom dovodio jos od Millera. A nije da se suvog talenta nismo uzeleli. Ali da nije tih nesretnih problema sa povredama, ne da ne bi bio u nasem dohvatu, nego bi i cela lista EL timova mogla samo da ga gleda u dresu neke NBA ekipe. Nije ponovorodjeni Curry, ali je imao kapaciteta da bude sasvim dobar sesti covek - a nama bi, ako ostane zdrav i prav mogao da nabaci poneki osmeh na lice i zatrpa, zasto da ne, recimo komsije.

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...