Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Nisam ispratio, da li se i kako Danilo oporavio od zdravstvenog problema koji je imao? Delovalo je ozbiljno u jednom trenutku.

Tacno je da je umeo da nas ubije u pojam trojkama, ali ne vidim neki veliki smisao tu ako zavrsavamo Ilica. Definitivno njih dvojica nisu duo koji moze da pokrije poziciju jednog evroligasa

 

Oporavio se zdravstveno ali igrački je daleko i od EC levela, a u tandemu sa Ilićem bi sigurno Ilić bio startna 4.

 

Sve u svemu prije bih Arona zadržao, dovoljno rečeno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nista protiv Danila, ali ako je on opcija, bolje je da Vajt ostane...

 

Ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da godinama, necemo/ne mozemo da dovedemo brutalnu 4 , jer zadnji put kad smo imali 4 kao glavnu napadacku opciju otisli smo u top 8...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danilo Nikolic je vrhunska pracka na 4 koju prizeljkujemo. Ali jbg, nije atleta i nije neki odbrambeni igrac, ali to imamo u Ilicu.  Zar nije bese Nikolic medju nekolicinom igracima koji je podrzao Ivanovicev transfer u Zvezdu?

Edited by Predragdjape
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Vasa123 said:

Nista protiv Danila, ali ako je on opcija, bolje je da Vajt ostane...

 

Ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da godinama, necemo/ne mozemo da dovedemo brutalnu 4 , jer zadnji put kad smo imali 4 kao glavnu napadacku opciju otisli smo u top 8...

Uz duzno postovanje ali kakav crni White..Mi bolje i da nemamo igraca na toj poziciji nego on da "igra".Uzeo covek za godinu dana pare o kojima u Srbiji ljudi mogu samo da sanjaju, da bi se svrcko po terenu.Stoji to da ko zna kakav bi bio da nije bilo povrede, ali posto je povrede bilo i igrao je tako da bolje nije ni igrao, neka hvala..Da da Bog da ne ostane.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Baš sam u dilemi da li odmah da stavim katanac na temu ili malo kasnije. Šta se sve ovde neće pročitati, u dijapazonu od Miškovića do Pangosa (ne znam da li se "ozbiljno" pominjao možda i neki nba superstar, ko zna).

 

Usro nam se Nebojša u život, umesto da gledamo kako Radonja sa krvavokolenašima 2.0 obesmišljava i drugu godinu tzv trogodišnjeg ciklusa. 

 

Kouču Vladi mnogo sreće, jbga izabrao je da bude kolateralna šteta.

 

Odmah. Zaključavaj. 

Link to comment
Share on other sites

Како ћемо дупетом да лупимо и ледину...Уместо да се мало понос прогута и да сад Радоња склапа коцкице ми овде доводимо з брда з дола, неискусном тренеру, са добро уложеном ловом. Без Калинића и Давидовца. Плашим се да нам се не деси ко Партизану што се десило пре 10ак година. Нећемо се опоравити годинама. Дај Боже да грешим, али ово ми се ништа не свиђа. Не може искорак за Радињићем али могу неки играчи који до одласка Радоњића нису могли, јер нисмо имали динара јер смо плаћали порез а други нису.  Какав је ово одвратни циркус

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Гаучо said:

Како ћемо дупетом да лупимо и ледину...Уместо да се мало понос прогута и да сад Радоња склапа коцкице ми овде доводимо з брда з дола, неискусном тренеру, са добро уложеном ловом. Без Калинића и Давидовца. Плашим се да нам се не деси ко Партизану што се десило пре 10ак година. Нећемо се опоравити годинама. Дај Боже да грешим, али ово ми се ништа не свиђа. Не може искорак за Радињићем али могу неки играчи који до одласка Радоњића нису могли, јер нисмо имали динара јер смо плаћали порез а други нису.  Какав је ово одвратни циркус

 

 

 

 

 

Po igracima koje jurimo, reklo bi se da i dalje nemamo kinte, Nedovic je dobio jak ugovor i to je to, kao i Kalina prosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Гаучо said:

Уместо да се мало понос прогута

 

Nemam nista protiv ali ja licno ne znam pricu iza rastanka sa Radonjom. Ti mozda znas pa je podeli ovde da svi budemo upuceni. Ne branim ni jednog ni drugog, samo ne znam sta se desilo, a kao odgovorna osoba ne zelim da se stavljam na neku stranu a priori. Osim toga, to je vec proslost, idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Pantelija said:

Pero brate imal' neki plej za nas. I ako si u kontaktu sa gazdom, kaži mu da ne jede govna i da se isprsi za prvog pleja, to je po meni ključan potpis! 

 

Nisam ja za EL, vise Turska liga, BCL i to.

2 minutes ago, Benito said:

Barsa objavila potpis Oskara Silve, inace on je cetvorka koliko ja znam.

Da nisu odustali od Kaline🤔😂

Dogovoren je on odavno...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...