Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

1 minute ago, Benito said:

Telesport je juce izbacio vest za Jovanovica i Raduljicu, a nisu znali za Martina koji ce po svemu sudeci biti ozvanicen vec danas, tako da nije to bas tako sigurno..

Telesportu dali neku informaciju ranije kao ekskluzivnu, ona se obistinila, oni naseli i poverovali da ce stalno dobijati, onda ih u narednoj iskoristili kao mlade majmune i preko njih iskoristili dimnu zavesu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Ko će ovo sve pohvatati, te Bjelica pa Martin zatim Ilić( ne Miroslav ) vidim čak i Teo se spominje u nekim varijantama. 

Aj sto imas to vec ko ce pohvatati ko je ciji kum...To je tek borba.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, harmonajzer said:

Čisto da se zna...ja imam pedeset i slušam Gobline. 🙂

 

 

Znači moja dva sugradana od kojih sam sa jednim išao još u vrtić, Alen Jovanović pa u gimnaziju i Vladica Kokotović. Bravo:thumbup:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da mracim (al cu da mracim) 

Ali zar nije logican sled dogadjaja u nekoj sportskoj kompaniji sledeci 

 

- sastane se UO i sve strukture kluba 

- UO prezentuje sta su radili do sada, gde je bilo problema, kako ce popraviti i prevazici vazda prisutnu krizu

- dogovori se strategija za narednih nekoliko sezona i pravac u kojem ce se klub kretati 

- prvi korak je pronalazak trenera na duze staze koji odgovara ambicijama kluba 

- Trener prica svoju viziju kluba tima i igraca 

- klub na sve nacine pokusava da treneru omoguci relevantan tim u skladu sa dogovorenim ambicijama i zadatim ciljevima 

 

 

Na sta ovo lici? Covic dovodi igrace po svom i Keseljevom nahodjenju a onda ce da postavi Jovanovica i kaze vidi kakav sam ti tim nasao pa i ja bih osvojio sve sa njim. Kada Jovanovica budu izminirali jer nema ni iskustvo ni znanje onda ce opet krenutu otrovne KZS i targetiranje spoljnog neprijatelja samo niko nece smeti da kaze gospodine Nebojsa mozda je do vas. Totalno neozbiljno ovo sto se radi. 

Obecaju Jovanovicu bices trener ali samo ako bas niko drugi ne bude hteo.

 

Trenera nadji prvo, trenera covece!!!

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema ovde mnogo mesta radovanju. Zavrnuli slavine dok nisu oterali Radonju i sad kad je ociscen teren dovode se skupa pojacanja, a zna se da ce bez trenera i discipline ovo biti banda placenika gde ce svako vucarati na svoju stranu, posebno divlji igraci kao Neda. Covic igra kako Sns nalaze. Suludo je sve ovo da se radi a nema ozbiljnog trenera na radaru, hajpuje se skupim rosterom, kao da se preko noci zaboravilo kako je Radonja sa svojom skromnom cetom ocetkao slicne milionere na svim frontovima

  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tamburinjo said:

- sastane se UO i sve strukture kluba 

- UO prezentuje sta su radili do sada, gde je bilo problema, kako ce popraviti i prevazici vazda prisutnu krizu

- dogovori se strategija za narednih nekoliko sezona i pravac u kojem ce se klub kretati 

- prvi korak je pronalazak trenera na duze staze koji odgovara ambicijama kluba 

- Trener prica svoju viziju kluba tima i igraca 

- klub na sve nacine pokusava da treneru omoguci relevantan tim u skladu sa dogovorenim ambicijama i zadatim ciljevima 

Pa mozda se ovo sve desilo... Samo ne javno naravno? 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Predragdjape said:

A i u dresu reprezentacije nije pokazao nista posebno. Ali nekako mi ne deluje Bjelica karakter kao Pero Antic. 


Pa po onome što sam načuo, a i nešto baš provereno van terena po Amerikama, još dok je igrao za Minesotu, je da tako voli da se malo jače "opusti" (i) u sred sezone. 
Doduše tad je bio baš psihički skenjan zbog situacije u klubu, plus što živi u jednom od najdepresivnijih gradova USA.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Pa mozda se ovo sve desilo... Samo ne javno naravno? 

 

Naravno da postoji sansa za to. Ali iskreno mi reci da li stvarno mislis da je tako? 

 

UO nisu iluminati da se sastaju tajno u podrumima ispod Kalemegdana, izvestaj UO nije tajni spis nego javna stvar, ozvanicenje trenera pre sastavljanja tima je normalna stbar a ne deo takticke pripreme za protivnika. 

 

Ovo mi lici na svadbenu igranku iz 18veka. U selu je praznik pa ce sve djuvegije trenerske da dodju, a kad nasa mlada nafurana dodje sa sve Nedovicem i Kalinom ima oni nas da zovu da rade sa njima, a Covic stari svat ce to sve puskom da tera uz reci gde ste bili 2011-e pre liposukcije i plasticnih opreacija. 

 

Jednostavno ne svidja mi se ovaj nacin rada. Ono sto je Sarac napisao na tviteru kada vidis koji igraci dolaze mozes i ti da budes trener je po mom shvatanju stvari vrhunska glupost. Trener treba da je glava tima, tako je od vajkada i tako ce i biti. I ncce random skup Covicevih vlaznih snova osvojiti ni kup u Nisu ako nema ko da ih vodi i usmeri znanjem i autoritetom. Ako to Jovanovic ili neki drugi anonimus uspe svaka cast priznajem gresku. 

 

 

  • Like 8
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...