Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Šakota je goli prosek od trenera bio čitavu karijeru, na sve to nula harizme, nula energije, nula bilo kakvog faktora iznenađenja. Ne znam otkud sad on u priči i ko se setio da ga ovde "rehabilituje". 

 

Moja prva opcija bi bio Martin Šiler. Ne verujem da je skup kao neka proverena EL imena (poput Sfeiropulosa), smatram da ga se Žalgiris olako i nepravedno odrekao. Njegove ekipe su uvek igrale dobru i smislenu košarku.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Šakota je goli prosek od trenera bio čitavu karijeru, na sve to nula harizme, nula energije, nula bilo kakvog faktora iznenađenja. Ne znam otkud sad on u priči i ko se setio da ga ovde "rehabilituje". 

 

nije nikada bio vrhunski trener a uglavnom nije bio ni u poziciji da ima tim za vrhunske rezultate.

opet, pričaš kao i gomila ekipe ovde u nekim ultimativnim odrednicama "goli prosek čitavu karijeru" a kontam da si gledap poslednju četvrtinu njegove karijere, koja je krenula krajem 80ih.

 

mislim, nisam ni ja redovno gledao njegove ekipe jer 90ih nisi mogao da zabodeš random stream i gledaš šta ti je drago ali treba reći da je bio prvak grčke sa aekom, što je pored olimpijakosa i panatinaikosa malo čudo. a gle tog istog čuda, uzeo je taj trofej kada je imao konkurentnu ekipu a ne neke prosečne igrače koji ne mogu ništa.

 

okej, neko će da kaže za bogdanovića da je goli prosek u nba kontekstu a neko da je dobar nba igrač.

stvar nekog poštovanja a pri tome, ne vidim ni čime je zaslužio da se unižava od ekipe sa zvezdinog topika, nije kao da smo u istoriji imali sve neke strateške veličine. i naravno da niko ne pledira da sada preuzme zvezdu, mator čovek.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Chaos Is Me said:

Šakota je goli prosek od trenera bio čitavu karijeru, na sve to nula harizme, nula energije, nula bilo kakvog faktora iznenađenja. Ne znam otkud sad on u priči i ko se setio da ga ovde "rehabilituje". 

 

Moja prva opcija bi bio Martin Šiler. Ne verujem da je skup kao neka proverena EL imena (poput Sfeiropulosa), smatram da ga se Žalgiris olako i nepravedno odrekao. Njegove ekipe su uvek igrale dobru i smislenu košarku.

I meni bi bio, da nije potpisao sa Saragosom🙄

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto uopšte pričamo o Šakoti ovde. Ono što sam ja gledao od njega je malokrvna, dezorganizovana košarka bez nekog ličnog pečata. U poslednjem mandatu u KKCZ je u istom timu u bekovskoj liniji imao Lorenza Browna, Barona i Puntera. Teško da ćemo tako potentan backcourt gledati u skorije vreme u KKCZ. 

 

Jeste bio je prvak sa AEKom pre 20 godina, a poznato je da su te rane dvehiljadite jedan prilično grozomoran period za Olimpijakos, u to vreme su imali zaista skromne timove i rezultate u Evropi, ako se dobro sećam.

 

Nije uopšte poenta da sad neko ovde napada Šakotu, ne znam u kakvom je on kontekstu sa jednim evroligašem anno domini 2022. Neka uživa čovek u penziji.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ne znam zašto uopšte pričamo o Šakoti ovde.

 

forumska digresija.

nisam razumeo da iko priča o njemu kao poželjnoj opciji za novog trenera zvezde.

 

edit

uzeo je i kup kupova sa paokom pre 30 godina, kup grčke i onu fiba ligu pre 4-5 godina

sve u svemu, imao je rezultate u okviru mogućnosti (svojih ali pre svega i klupskih)

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Polako. Jedina smo ekipa u EL bez trenera i doci ce dobro ime, cim se "oteglo". Da smo odmah nakon Radonje zeleli trenera potpisali bi Jovanovica. Da li ce Sferopulos, Laso ili Mitrovic cekati da neka ekipa otpusti trenera( to su 3 ekipe i pitanje je ) ili ce sesti kod nas na klupu i izgurati sezonu. 

Kao sto se slican broj igraca vrti od jedne do druge EL ekipe, tako i treneri. Da li je izazov voditi Zvezdu i imati pionir i navijace iza sebe? Pa jeste. Krs tim necemo imati sigurno.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Predragdjape said:

Polako. Jedina smo ekipa u EL bez trenera i doci ce dobro ime, cim se "oteglo". Da smo odmah nakon Radonje zeleli trenera potpisali bi Jovanovica. Da li ce Sferopulos, Laso ili Mitrovic cekati da neka ekipa otpusti trenera( to su 3 ekipe i pitanje je ) ili ce sesti kod nas na klupu i izgurati sezonu. 

Kao sto se slican broj igraca vrti od jedne do druge EL ekipe, tako i treneri. Da li je izazov voditi Zvezdu i imati pionir i navijace iza sebe? Pa jeste. Krs tim necemo imati sigurno.

Druze jesi ozbiljan ili?

Vece su sanse da nam Vucic bude trener nego Laso pa i Sferopulos.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne znam zašto uopšte pričamo o Šakoti ovde. Ono što sam ja gledao od njega je malokrvna, dezorganizovana košarka bez nekog ličnog pečata. U poslednjem mandatu u KKCZ je u istom timu u bekovskoj liniji imao Lorenza Browna, Barona i Puntera. Teško da ćemo tako potentan backcourt gledati u skorije vreme u KKCZ. 

 

Da ne idemo u off, ali Zvezda je te godine pred Covid ZNATNO unapredila i igru i rezultat pod Sakotom. Olako se zaboravlja da smo usli u odlicnu seriju i igre i rezultata kad je krenuo COVID.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zamisli, Šakota bio upgrade u odnosu na Gavrosaurusa. Ja se sećam da smo igrali metiljavo, izolacijski, mekano, stihijski. Verujem da bi nas Trinki poderao u borbi za lokalne trofeje iako smo imali jači roster tada. Bio bih zahvalan da neko izvuče rezultate iz te sezone.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Predragdjape said:

Polako. Jedina smo ekipa u EL bez trenera i doci ce dobro ime, cim se "oteglo". Da smo odmah nakon Radonje zeleli trenera potpisali bi Jovanovica. Da li ce Sferopulos, Laso ili Mitrovic cekati da neka ekipa otpusti trenera( to su 3 ekipe i pitanje je ) ili ce sesti kod nas na klupu i izgurati sezonu. 

Kao sto se slican broj igraca vrti od jedne do druge EL ekipe, tako i treneri. Da li je izazov voditi Zvezdu i imati pionir i navijace iza sebe? Pa jeste. Krs tim necemo imati sigurno.

 

Podjednako moguče je i da se oteglo zato što ne uspevamo da pregovorimo neko zvučno ime, a ne ide nam se u sezonu sa Vladom Jovanovicem

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, StiviKivi said:

Jbt koliko strana o Šakoti, opominje se lik, niko ne kapira zašto, a dopušta se ovo ovde što čitamo 3 dana.

 

zesce smo odlutali od osnovne teme a to je upravni odbor kk partizan i pakleni plan snsa da nas unisti. 

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Nismo imali nikakvu seriju odličnih rezultata pred kovid prekid.

Pobedili smo Makabi zahvaljujući fenomenalnom šutu za 3, u Aba ligi smo razbijeni od Mornara u Baru,

Nikolić nam je oteo Kup.

Šta bi bilo, da je bilo, teško je reći.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Benito said:

Druze jesi ozbiljan ili?

Vece su sanse da nam Vucic bude trener nego Laso pa i Sferopulos.

Ako ce da iducu sezonu propuste onda ok. Neka cekaju pola sezone da neko otpusti trenera od top ekipa ali sumnjam da ce se to desiti. Ne kazem da ce oni doci ali nemaju ekipe a nama treba trener.

 

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Podjednako moguče je i da se oteglo zato što ne uspevamo da pregovorimo neko zvučno ime, a ne ide nam se u sezonu sa Vladom Jovanovicem

Nisu laki pregovori kada pokusavas dobro ime da dovedes. Mozda jos uvek  cekamo neke garancije i tako to. Ko to zna. A za Jovanovica smatram da nam je sigurica ako nas svi iskuliraju.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Predragdjape said:

Ako ce da iducu sezonu propuste onda ok. Neka cekaju pola sezone da neko otpusti trenera od top ekipa ali sumnjam da ce se to desiti. Ne kazem da ce oni doci ali nemaju ekipe a nama treba trener.

 

Nisu laki pregovori kada pokusavas dobro ime da dovedes. Mozda jos uvek  cekamo neke garancije i tako to. Ko to zna. A za Jovanovica smatram da nam je sigurica ako nas svi iskuliraju.

Nema ni Dybala klub a FK treba brz napadac

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

Kakva fora. Da smo na FK temi pa cak i tada, umalo da bude smesno...

Pa nije smesno nego je glupo i nepotrebno smarati sa jbnim Lasom koji 10 godina vodi Real i imao je infarkt. 
Ne znam je li ostalo malo mozga na ovoj vrucini ili stvarno pisete kao da imate 11 godina i vodite ig stranicu KKCZ_fans

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Pa nije smesno nego je glupo i nepotrebno smarati sa jbnim Lasom koji 10 godina vodi Real i imao je infarkt. 
Ne znam je li ostalo malo mozga na ovoj vrucini ili stvarno pisete kao da imate 11 godina i vodite ig stranicu KKCZ_fans

Pa zar Laso i njegov doktor nisu rekli da je zdrav i da moze voditi ekipu? Kazem da i pored toga sto imamo mali budzet, najmanji u EL, moze doci neko poznato ime koje je trenutno slobodno ili da cekaju da neko smeni trenera(klub koji bi odgovarao njihovim zahtevima). 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Chaos Is Me said:

Zamisli, Šakota bio upgrade u odnosu na Gavrosaurusa. Ja se sećam da smo igrali metiljavo, izolacijski, mekano, stihijski. Verujem da bi nas Trinki poderao u borbi za lokalne trofeje iako smo imali jači roster tada. Bio bih zahvalan da neko izvuče rezultate iz te sezone.

 

U ABA pre Šakote 4-3, nakon što nas je preuzeo 10-3

 

U EL pre Šakote 3-7, nakon što nas je preuzeo 8-8

 

Šale doktor.

 

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...