Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

4 minutes ago, PERICA!!! said:

 

Posle upravo tih nabrojani. Posle njih i njihovih utisaka koje ce ih sigurno pitati taj ozbiljni koji bude trebao da dodje, sigurno ce reci hvala ali ne.

 

A zamisli jos da pitaju i za navijace. U fazonu, kakvi su? Onako, teraju te posle svakog poraza, nakon lose igre i u slucaju pobede i tako. U toku sezone smene sve igrace i trenere po par puta, ali kada te smene navijaci prvi put naviknes se. 😄 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, PERICA!!! said:

 

Posle upravo tih nabrojani. Posle njih i njihovih utisaka koje ce ih sigurno pitati taj ozbiljni koji bude trebao da dodje, sigurno ce reci hvala ali ne.

 

Пешић је у одличним односима са Човићем колико ја знам, мислим да се и сада Човић саветује са њим по питању избора тренера (као и 2019. по одласку Томића). А Радоњић је провео 6 година овде и једном се враћао код тог истог Човића. 

Човић као Човић сигурно није проблем, апсолутно сам сигуран да има лошијих/луђих/ауторитарнијих/наметљивијих/штагодоћеш власника/менаџера Ел клубова па тренери ипак долазе у те клубове.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Lukićev Nižnji nisam nikad gledao, ali ga se sećam sa prošlogodišnjeg u19 svetskog prvenstva gde smo završili četvrti nakon tesnih poraza u polufinalu i za treće mesto. 

 

Pričam o vođenju ekipe koja je na okupu sveukupno mesec ipo dana, ali je glavnim igračima tolerisan nedostatak discipline i poštovanja principa u odbrani što bih istakao kao negativnu stranu, ali ono što mi je mnogo jači utisak ostavilo je odlično prilagođavanje tokom utakmica i rešavanje protivničkih odbrana, moderan playbook i insistiranje na kretnjama bez lopte.

 

Bio bih zadovoljan njim kao rešenjem sve u svemu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa Niznji je vecno ekipa bez nekih reazultatskih imperativa. On j tamo sto godina i ko zna ko je sve prosa tuda..Uglavnom igraju timsku kosarku bez nekih velikih zvezda, ovo sto sam povatao proslih godina. Nisu bili ekipa za nakantavanje ali i nedovoljno kvalitetni za nesto vise. Bas upitno sta moze uraditi na EL levelu, svakako prve sezone verujem da ne bi uradio nistao, treba za takvog trenera vremena.

 

Dejo je ipak dosao u raspad Zvezdu bez EL...Lukic dolazi u tim koji ima 8 el iza sebe, tone titula...ako Cova rece da j dobar ko smo mi da mu sudimo. Ipak je za njega Sakota doktor kosarke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa Niznji je vecno ekipa bez nekih reazultatskih imperativa. On j tamo sto godina i ko zna ko je sve prosa tuda..Uglavnom igraju timsku kosarku bez nekih velikih zvezda, ovo sto sam povatao proslih godina. Nisu bili ekipa za nakantavanje ali i nedovoljno kvalitetni za nesto vise. Bas upitno sta moze uraditi na EL levelu, svakako prve sezone verujem da ne bi uradio nistao, treba za takvog trenera vremena.

 

Dejo je ipak dosao u raspad Zvezdu bez EL...Lukic dolazi u tim koji ima 8 el iza sebe, tone titula...ako Cova rece da j dobar ko smo mi da mu sudimo. Ipak je za njega Sakota doktor kosarke.

Nisu komsije tu....:lol_2:

 

 

f0hoXWS.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

los je i kari, pre toga duda 

danas svaki internet pregalac zna bolje i da izabere i in game da menja i sve. 

Da , evo već se i Kari pljuje idu i zahvalnice svevišnjem što nam on nije opcija za trenera.

Ljudi sa 30 + godina ino karijere, sa rezultatima, košarkaški menadžeri a ne treneri, ali internet trpi sve. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Da , evo već se i Kari pljuje idu i zahvalnice svevišnjem što nam on nije opcija za trenera.

Ljudi sa 30 + godina ino karijere, sa rezultatima, košarkaški menadžeri a ne treneri, ali internet trpi sve. 

To ne mora da ima nikakve veze. Niko ne moze da kaze da recimo Maljkovic nije vrhunski trener, ali mu je u jednom trenutku karijera krenula nizbrdo i nista vise nije moglo da je spasi.

 

Ima nesto (MNOGO) i to motivacije. I do prilagodjavanja modernim sistemima. I do energije.

Kari je odlican trener, ali ja ga ni slucajno ne bi voleo na nasoj klupi.

Tacno vidim kako bi nas vodio kao sto je to Zeljko Obradovic radio protiv nas, "iskusno", a u stvari u fazonu "ljudi, prosao sam vec toliko toga u karijeri da cu sada da vam pokazem koliko me mrzi da se cimam za neki tamo ABA trofej". Neki mladji trener bi bar noci proveo spremajuci taktiku i tacno to moze da bude prevaga, kao sto je verovatno i bila u okrsaju Radonja - Obradovic.

Edited by Everlook
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milos 3.14 said:

Koliko god puta da ponovite da je Šakota loš trener i dalje neće biti istina 

 

Onomad nam je umalo spasio sezonu sa Panterom i Vladom, postali smo top8 konkurent a i abu bismo osvojili da nije prekinuta sezona.

 

Jeste mator ali treba priznati... 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milos 3.14 said:

Koliko god puta da ponovite da je Šakota loš trener i dalje neće biti istina 

Niko nije rekao da je Sakota los trener, ali sigurno nije ni ne znam kakav kvalitet. Licno ga postujem, ali koga Covic hvali tome gledam u krvna zrnca sta i kako.

 

Ne treba zaboraviti da Covic prica kako je Sakota bio top, a imao je sigurno najjaci tim od setite se gde smo bili 96 2011. Realnost jeste da je izduvao 7-8 ako ne i vise meceva za redom u EL pre korone.

3 minutes ago, Sector said:

 

Onomad nam je umalo spasio sezonu sa Panterom i Vladom, postali smo top8 konkurent a i abu bismo osvojili da nije prekinuta sezona.

 

Jeste mator ali treba priznati... 

2 pobece od 10 poslednjih meceva u EL..U ABA jes zaredjao xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...