Jump to content

U Zvezdu, zna se! 2022/23


Brat od Korneta

Otvaranje teme za 22/23  

140 members have voted

  1. 1. Koga bi ste da otvori temu za 22/23

    • WingWalker
      35
    • Devil
      14
    • Sarac
      53
    • Ridji
      17
    • Princeton
      20

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/22/2022 at 01:00 PM

Recommended Posts

Just now, blesingejm said:

Bio je različit sticaj okolnosti koji nije omogućio više (prekid saradnje sa mladim i talentovanim trenerom nakon njegove debitantske sezone, prekid sezone zbog korone, teranje trenera koji je potpisao višegodišnji ugovor posle samo tri meseca). Što ne znači da ne bi osvajali titule sa Tomićem i u njegovoj narednoj sezoni , sa Obradovićem ili Alimpijevićem da se malo više sačekalo.

Слажем се, не може се баш тако гледати. Можда би Алимпије узео идућих година као и Радоња а исто тако је и Д.Р. могао проћи као Алимпије после губитка абе па би имали 0 трофеја. У суштини је само Радоњи дата шанса и он је вратио трофејима и Томић је узео абу у првој сезони и одмах у другој отишао.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Biće igrača i zvučnih imena ... al nemaš više temelj, kontinuitet ...

Gradiš čvrstu i pouzdanu kuću, onda je srušiš i kreneš od temelja. :smiley13:

Ja ne bih ovako fatalisticki posmatrao stvari. Ne mozes da gradis stabilan temelj, kad ti finansiranje gotovo iskljucivo zavisi od drzavne sise. To je jednostavno tako, kosarka je neprofitabilna na tlu Evrope, a narocito je to u Srbiji slucaj. I to se nece promeniti odlaskom Nebojse Covica, jer ce samo da zajase neki partijski Murta, koji ce da vozi dok aktuelnim vlastima ta igracka bude zanimljiva, a ja to ne vidim kao projekat na duge staze. Otuda ja neki kontinuitet u vreme Covica od 10tak godina gledam veoma zahvalno, a nisam siguran da naš bivsi trener posmatra stvari na slican nacin.

Ok je ta prica da je zeleo stabilnost, garancije, iskorak, ali molim te lepo, u kojoj zemlji ti radis? I sta si postigao kao trener van Zvezde i Covicevih skuta? 

Na stranu moje emocije prema Radonji, i sto mislim da su Zvezda i on nacrtani jedno za drugo, mislim da on duguje klubu i Covicu zahvalnost koliko i mi svi njemu.

Ne zaboravimo da ga je NC sacuvao i istrpeo kao trenera kad su ga svi, pocevsi od nas navijaca terali govnjivom motkom nakon Cibone. On mu je sacuvao mesto trenera, i obezbedio mu vise nego adekvatan roster sledece sezone, gde se konacno uzima ABA titula i onda krece rapsodija. A Bogami se imalo skoro 2 godine strpljenja za Radonjin trenerski razvoj. Jedan Sasa Obradovic npr.nije imao ni blizu tako luksuzan tretman. Onda je sve krenulo svojim tokom, 2 godine poezije, a kad je ova psihoticna vlast prvi put zavrnula slavinu, i brod krenuo da tone, Radonja kapetan prvi napusti brod.  Onda nakon 3 sezone medjusobnih lutanja, Covic proguta svoju sujetu i vrati Radonju na mesto trenera i to u kakvom trenutku....

Ne zaboravimo da je Radonja jedno duze vreme bio bez posla, i da se u medjuvremenu nije bas proslavio kao veliko trenersko ime.Tako da koliko je Radonja pomogao Zvezdi, pomogla je i Zvezda njemu. Prosle godine odresene ruke u sklapanju tima, u skladu sa finansijskim mogucnostima, i videli smo kako je selektirao, i koliko nam je vezivao creva nekim odlukama. Imao je jednog Kalinu u rosteru i gomilu zvezdastine i krvavih kolena, sve kako voli. Sam bira na nas ograniceni budzet Pefija Markovica za nemale pare kao doselekcijsko resenje, i ostavlja nam ga na teret i ove sezone. I Kad smo se nekako dovukli do titule protiv mocnih komsija, i kad treba da se nastavi neki kontinuitet, glavni baja ponovo zavrce slavinu, da bi izgurao svoj psihoticni projekat, i nas Radonja, koji se revitalizovao kao trener, i ponovo postao interesantan sirokoj sceni, na prve znake uzbune prvi napusta brod, jer zaboga nema garancije i nece da radi u haoticnom okruzenju, za izuzetno ozbiljne pare za nase uslove.

I kao alternativu, bira odlazak u Pao-klub koji se raspada po savovima vec 5, 6 sezona, koji ima psihoticnog dzankozu od gazde, gde se kroz roster prolazi i odlazi vise nego na bus stanici, i gde mozes da dozivis da te za 3 meseca oteraju govnjivom motkom, zato sto si naredjao par poraza, a gazda povukao koju lajnu vise.

Nadam se da u tom slucaju, necemo ponovo oberucke prihvatiti da nas Radonja nanovo "spasava" od zlog Covica i mocnih kosmija milionera.

Ne znam kako vi, ali meni Radonja nije Zvezda, ja nestrpljivo cekam novog trenera, i igrace, i bicu u hali, kako god. Radonji zelim svu srecu i 2 poraza od nas, a sto se mene tice: Idi Radonja gde ti je bolje, moze Zvezda bez svakoga, pa i bez tebe

Edited by Gudura
  • Like 3
  • Thanks 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gudura said:

Ja ne bih ovako fatalisticki posmatrao stvari. Ne mozes da gradis stabilan temelj, kad ti finansiranje gotovo iskljucivo zavisi od drzavne sise. To je jednostavno tako, kosarka je neprofitabilna na tlu Evrope, a narocito je to u Srbiji slucaj. I to se nece promeniti odlaskom Nebojse Covica, jer ce samo da zajase neki partijski Murta, koji ce da vozi dok aktuelnim vlastima ta igracka bude zanimljiva, a ja to je vidim kao projekat na duge staze. Otuda ja neki kontinuitet u vreme Covica od 10tak godina gledam veoma zahvalno, a nisam siguran da nas bivsi trener posmatra stvari na slican nacin.

Ok je ta prica dabje zeleo stabilnost, garancije, iskorak, ali molim te lepo, u kojoj zemlji ti radis? I sta si postigao kao trener van Zvezde i Covicevih skuta? 

Na stranu moje emocije prema Radonji, i sto mislim da su Zvezda i on nacrtani jedno za drugo, mislim da on duguje klubu i Covicu zahvalnost koliko i mi svi njemu.

Ne zaboravimo da ga je NC sacuvao i istrpeo kao trenera kad su ga svi, pocevsi od nas navijaca terali govnjivom motkom nakon Cibone. On mu je sacuvao mesto trenera, i obezbedio mu vise nego adekvatan roster sledece sezone, gde senl konacno uzima ABA titula i onda krece rapsodija.A Bogami se imalo skoro 2 godine strpljenja za Radonjin trenerski razvoj.Jedan Sasa Obradovic npr.nije imao ni blizu takav luksuzan tretman. Onda je sve krenulo svojim tokom, 2 godine poezije, a kad je ova psihoticna vlast prvi put zavrnula slavinu, i brod krenuo da tone, Radonja kapetan prvi napusti brod.  Onda nakon 3 sezone medjusobnih lutanja, Covic proguta svoju sujetu i vrati Radonju na mesto trenera i to u kakvom trenutku....

Ne zaboravimo da je Radonja jedno duze vreme bio bez posla, i da semu medjuvremenu nije bas proslavio kao veliko trenersko ime.Tako da koliko je Radonja pomogao Zvezdi, pomogla je i Zvezda njemu.Orosle godine odresene ruke u sklapanju tima, u skladu sa finanijskim mogucnostima, i videli smo kako je selektirao, i koliko nam je vezivao creva nekim odlukama. Imao je jednog Kalinu u rosteru i gimilu zvezdastine i kvavih kolelna.Sam bira na nas ograniceni budzet Pefija Markovica za nemale pare kao doselekcijsko resenje, i ostavlja nam ga na teret i ove sezone. I kad smo se nekako dovukli do titule protiv mocnih komsija, i kad treba da se nastavi neki kontinuitet, glavni baja ponovo zavrce slavinu, da bi izgurao svoj psihoticni projekat, i nas Radonja, koji se revitalizovao kao trener, i ponovo postao interesantan sirokoj sceni, na prve znake uzbune prvi napusta brod, jer zaboga nema garancije i nece da radi u haoticnom okruzenju, za izuzetno ozbiljne pare za nase uslove.

I kao alternativu, bira odlazak u Pao-klub koji se raspada po savovima vec 5, 6 sezona, koji ima psihoticnog dzankozu od gazde, gde se kroz roster prolazi i odlazi vise nego na bus stanici, i gde mozes da dozivis da te za 3 meseca oteraju govnjivom motkom, zato sto si naredjao par poraza, a gazda povukao koju lajnu vise.

Nadam se da u tom slucaju, necemo ponovo oberucke prihvatiti da nas Radonja nanovo "spasava" od zlog Covica i mocnih kosmija milionera.

Ne znam kako vi, ali meni Radonja nije Zvezda, ja nestrpljivo cekam novog trenera, i igrace, i bicu u hali, kako god. Radonji zelim svu srecu i 2 poraza od nas, a sto se mene tice: Idi Radonja gde ti je bolje, moze Zvezda bez svakoga, pa i bez tebe

😂😂😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Ako mogu ove liste bez blesavog Ivanovica i Alimpija, ciji prvi mandat i dalje smatram trenerski najdeaorijentisanijom sezonom Zvezde otkad je pratim, bar dok se malo ne oladimo od gubitka Radonje… Alimpije ako moze, nek ostane po Bursama, Azovmasima, Sljonskovima i nek nas zaobidje u sirokom luku. To jeste njegov nivo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Radonja  i sve najbolje ti želim u poslu i životu.

Da izgubiš obe utakmice protiv nas u EL.

Šta nama ostaje?

Kao i uvek, krvava kolena i borba. Ko god ostao, ko god došao, kako god izgledali.

Dobro znaj....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

😂😂😂😂😂

Ovo je post za Zvezdase, a ne za idolopoklonike dela DR.Imas temu Pao Velikan ili kako god, pa se tamo smej i uzivaj u trenerskim bravurama svog idola.Sto se mene tice, ode ti konacno na ignore, zajedno sa svojim idolom😛

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Урош19 said:

Слажем се, не може се баш тако гледати. Можда би Алимпије узео идућих година као и Радоња а исто тако је и Д.Р. могао проћи као Алимпије после губитка абе па би имали 0 трофеја. У суштини је само Радоњи дата шанса и он је вратио трофејима и Томић је узео абу у првој сезони и одмах у другој отишао.

mozda bi i ja uzeo titulu sa kkcz

samo da mi je data sansa

 

ne kapiram bas poentu poredenja šbb najlepsih zelja sa konkretnim rezultatima koje je covek napravio

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Casaubon said:

Ako mogu ove liste bez blesavog Ivanovica i Alimpija, ciji prvi mandat i dalje smatram trenerski najdeaorijentisanijom sezonom Zvezde otkad je pratim, bar dok se malo ne oladimo od gubitka Radonje… Alimpije ako moze, nek ostane po Bursama, Azovmasima, Sljonskovima i nek nas zaobidje u sirokom luku. To jeste njegov nivo.

I Radonjić je bio Budućnost nivo dobrih 10 godina svog trenerskog posla. Ne mora Nelimpije da dolazi, samo ne bih imao ništa protiv se opet okuša kod nas kad još malo nauči posao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inace, da stvar bude bolnija, neprovereni izvori mi pominju partijsko pojacanje u upravi i vidu Vesare. To bih jos teze podneo nego Alimpija.

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

I Radonjić je bio Budućnost nivo dobrih 10 godina svog trenerskog posla. Ne mora Nelimpije da dolazi, samo ne bih imao ništa protiv se opet okuša kod nas kad još malo nauči posao.

Moze jos jedno desetak godina taman da se okali 😂

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Casaubon said:

Inace, da stvar bude bolnija, neprovereni izvori mi pominju partijsko pojacanje u upravi i vidu Vesare. To bih jos teze podneo nego Alimpija.

Moze jos jedno desetak godina taman da se okali 😂

 

То смо већ имали у оба клуба и у оба је довело до распада. То је дефинитивно једина ствар која би ме натерала да престанем да пратим клуб. Доста је што ту одвратну њушку гледамо по стадионима и ложама, не мора баш други пут да нас докрајчи. Где тај уђе, ту трава не ниче. Јесте да је прошли пут послат по задатку са друге стране, али нико не гарантује да и сад не би било тако, имајући у виду пројекат и трогодишњи план.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NikadProtivKaline said:

mozda bi i ja uzeo titulu sa kkcz

samo da mi je data sansa

 

ne kapiram bas poentu poredenja šbb najlepsih zelja sa konkretnim rezultatima koje je covek napravio

Možda. Šta te preporučuje da ti se da šansa?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

Neka lista manje ili vise realnih imena medju kojima mislim da ce biti nas novi trener:

 

Dusan Alimpijevic

Sale Djordjevic

Dusko Ivanovic

Zoran Lukic

Kari Pesic

Janis Sferopulos

Zvezdan Mitrovic

 

---------------------

Nebojsa Stefanovic

Vlada Jovanovic

Milan Tomic

 

To je manje vise to, jedino bih izbacio Djordjevica, a dodao Sakotu. 

 

Dobro resenje u principu ne postoji.

 

Ima nekoliko korektnih (Mitrovic, Lukic, Stefanovic) i nekoliko podnosljivih (Alimpijevic, Tomic). Od njih petorice, verovatno je Tomic jedini sa preko 15% sansi da dodje. A sve su sanse da nam ne gine cirkus sa bezveznim Jovanovicem ili psihopatom Duskom. Kako god okrenes, nece da valja... 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Predragdjape said:

Mislio sam na navijace koji vole klub nevezano ko je trener, uprava, igraci...

Pravom navijaču je vrlo bitno ko je u klubu, ko je trener i ko je igrač voljenog kluba a samo slepi poslušnici prihvataju šta im se servira 

Kklub čine, uprava, treneri, igrača a navijači podržavaju sve njih zajedno, ili ih kritikuju u zavisnosti od učinka. Navijači koji ćute na prevare, lopovluk, nepotizam, podmetanja, spletkarenja i loše rezultate kluba za koji navijaju nisu pravi navijači.

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...