Jump to content

PDF Kosarka - obavestenja


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

22 hours ago, longbowman said:

Nek banuje moderacija, ali ovo je postament onome " Nismo isti " .

 

Zamisli da postoje toliko oboleli ljudi koji prete potencijalnom pojačanju suparničkog kluba. A ispostaviće se da su to baš oni koji na majicama nose i promovišu sve ove humanitarne organizacije kojima je on davao novac.

 

Bolji motiv od ovoga verujem da nikome nije potreban, sada su dostignuti nivoi toksičnosti iz 2013/14 sezone.

 

 

 

 

 

10 dana -  zamisli da ne delimo dijagnoze i generalizujemo na sve navijace suprotnog tabora na osnovu par primeraka....

Edited by uvrnuto
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sulejman V said:

Realno, Kalinu zaboli ona stvar za Zvezdu 

Samo dolore$i 

 

11 minutes ago, Sulejman V said:

Kalina je uzeo pare a i sam je rekao da ga zaboli ona stvar za Zvezdu

 

Degutatno pljuvanje po Kuzmari a znamo šta je prošao u životu. Ne valja jer je Bosanac 

 

3 dana

 

Kratak ban za kolegu kako bi porazmislio o svom pisanju. Fantastična 2 prva posta. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 7/26/2023 at 2:13 PM, Marvin said:

... i zato smo vezanih ruku spucali 5 milki u ostanak 3 igraca 😄

 

10 hours ago, ivan9 said:

Koji od te trojice plaća da bi igrao u Partizanu?

 

 

Ivan9 - 5 dana - tatisanje

 

Na sasvim korektan post forumasa Marvina, dolazi da tatise. Posto je u posledne vreme u tata modu  odlucili smo da ga kaznimo sa malo duzom kaznom od regularne.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hrabro said:

Bez uvrede, i ništa lično, ali daj ovde barem da ne bude zajebancija i da se ne pričaju laži. Čuj Kuzmića je Ivanović hteo da produži, i da mu se da još plus samo pojačan ugovor (plata i bonusi), kako da ne… To je priča za malu decu i obična bajka, u to ni sam Čović ne veruje ja mislim. Pritom ga nije Ivanović koristio jedan jedini minut u igri u ceoj finalnoj seriji, znači lik je kampovao u civilu sa kamiondžijom i ostalim mediokritetima.


Kuzmić, Mitrović, Davidovac, Raduljica i ostali domaći mediokriteti, pa i kum, su klasično pranje i izvlačenje para, talovi.

 

1 hour ago, Hrabro said:

Ako je hipotetetički stvarno Ivanović zahtevao da se produži Kuzmić, i to još na 2 sezone?! (slovima DVE, penzioner i bivši igrač), on je onda po stare dane izlapeo.


Drugo ništa ne može biti u pitanju, znači bilo koji košarkaški razlog nema šanse da je u pitanju, ili se on prosto uklopio u ovo Čovićevo, i uopšteno u i oko kluba, sivilo, i "kupujmo domaće" palanačko "poslovanje", i pristao na, trule i zlonamerne po klub, kompromise i uopšteno mutljavine, i odlučio da "radi" kao što "radi" i Čović i njegovi poltroni

 

Trajno, klon Šutera iz bloka (kao da nije bilo dovoljno očigledno i bez bolda)

 

Edited by Guru
  • Love 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2023 at 11:58 PM, Manu said:
On 7/16/2023 at 10:57 PM, Laki21 said:

 

Ajde ne budite govna, kada umete da provocirate, onda pokušajte kao ljudi da podnesete provokaciju.

Onaj ko je ovo obrisao moj post je obična pizda.

I da, možete slobodno da me banujete do zauvek™.

 

15 dana

 

Vređanje moderacije, jača kazna zbog istorije prekršaja.

 

Za ovu prethodnu kaznu su me momci iz moderacije preduhitrili pa nisam imao priliku da uticem da kazna bude veca iako je kaznjavanje zbog vredjanja i napada na moderaciju i mom domenu. 

 

S obzirom da redovno citam reporte i dogovore moderacije, mogu da podelim informaciju da je Lakiju vec par poslednjih kazni moglo biti trajno banovanje ali mu je svaki put data nova sansa. Laki21 je ipak nastavio u istom stilu (vredjanje, targetiranje) i prema clanovima moderacije i prema clanovima foruma. Tako da je jedina opcija koju nam je ostavio trajni ban.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Tuzno 29
Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2023 at 2:31 PM, Plant said:

 

Ko da ima obzira ... oni koje je Laki nazvao pravim imenom ? Takvi i obzir ne idu u istu recenicu. 

Koliko puta su meni brisani postovi zbog price o finansiranju klubova jer je jelte, ovo basket tema ... tj. bitnije je pricati o posledicama nego o uzrocima. 

O spominjanju politike i navika ovog naroda da ne pricamo ... odmah ide brisanje ili ban. Iako je to stavljeno u kontekst teme. A sve kao neka politicka korektnost, oblanda u koju se uvija ...

I treba da se malo digne prasina ... banujte me ponovo ... moze i trajno, jer tako ste u mogucnosti, dok  ...

 

30 dana - za slaganje oko naziva moderacija(valjda ste videli recnik kojim se Laki koristio da se obrati moderaciji pa ne bih da se ponavljamo)

I na kraju u fazonu radite po mogucnosti dok? Sta dok njegovi dodju na vlast?Sta?

 

I ovo je poslednje upozorenje pred trajni.

On 8/2/2023 at 9:17 PM, kendrick said:

Kad smo kod starih forumaša, počinje da brine odsustvo Kupera, od ranije je poznat beef sa MetalHead-om.... brinem se. 
 

 

 

Kendrick - Warn. Postoji i vreme i mesto za ovakav pokusaj sale.

 

On 8/2/2023 at 5:21 PM, berti said:

Takodje je besmislica teška kada post sa onom slikom ostavite, a Lakijev post obrisete. Safetova slika je prihvatljiva, Lakijeva nije? Budalaština.

 

On 8/2/2023 at 7:37 PM, berti said:

Koliko vidim, navijaci KKP ovde se ne zalažu za ukidanje trajnog bana Lakiju.

Mnogo ih je valjda uvredio onom slikom.

 

On 8/2/2023 at 4:25 PM, berti said:

Kalva budalastina je ovaj trajni ban. Moderacija ima svoje principe? Pa koji su to principi po kojima dvojac kojem se vecina opusa ovde sastojala u provociranju moze vecno da bude ovde i sa hiljadu sitnih kazni.

Koja je to granica izmedju napada na moderaciju i kritike moderacije? Ako je covek shvatio ono kao provokaciju, koje to strucne sposobnosti moderacija ima da kaze da to nije nikakva provokacija. Da li je to " mi smo moderacija, mi smo najpametniji, mi sve znamo..." Vi kazete da to nije provokacija, neki ovde smattaju da jeste i odgovore istom merom. Da, istom merom. I šta onda? Banovanje? Super.

Ako je jedno od merilo konkretno ovde to sto je post postavljen tu gde je postavljen, onda jbg...

 

Berti- Warn - Moze se i bez ovog budalastina, besmislica i prozivanje u fazonu sta nam moderacija radi. I usput Laki nije pao na postu koji je kacio sliku, vec na recniku prema moderaciji.

Moderacija se ne smatra da je najpametnija i bezgresna.Prvi cu ja priznati u ime moderacije ako napravimo neku ociglednu gresku a u ovom slucaju smatramo da to nije uradjeno.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, božija noga said:

Ta SNS gamad iz KKP su mi dojadila. Ono što oni nama psuju treba im na terenu. Ulaze u igrače i zato ćutimo o pojačanjima što je više moguće. Svuda stavljaju klipove pod točkove. Obiće im se o glavu. Daj da mi dočekamo ta pojačanja i proslavimo kad se objavi. Uživajte lajno

 

19 minutes ago, božija noga said:

Stvar je u tome što iza leđa imaju Srpsku naprednu stranku. To me najviše boli kad čak i vrhovni kaže da dobijaju kao pleve i bukvalno ih moli da mu se zahvaljuju inače zavrće slavinu. Mrzim što naši ćute ili su i oni dobili deo kolača pa su mirni. Počevši od tužibabe Savića to su te taktike koje je pomenuo forumaš. Napravićemo i mi neku diverziju sa nekom bombom/ odličnim pojačanjem nadam se i voleo bih.

 

 7 dana

 

Od samog starta "čudno" pisanje, nekoliko postova na granici tate, a sad već i prelazi tu granicu

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Partizanovi igraci su huligani, nekulturni i bezobrazni koji nemaju postovanja ni prema kome. Misle da im je sve dozvoljeno.

 

Ono sa Lesorom i Petrusevom je pokazalo i otkrili sve. Umesto da nasilnik bude osudjen i meta svih kritika, on je hvaljen i velican, dok je Petrusev kao zrtva nasilja ismevan, sto od strane navijaca sto se i moglo ocekivati, ali isto tako i od strane kosarkasa Partizana. 

 

7 dana - generalizacija.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Mirage93 said:

Samo fali suter da se pridruzi dvojici intelektualaca kojima bi Hans Kristijan Andersen pozavideo.

 

5 dana - u petak je bio upozoren da se mani ovakvih postova gde komentarise necije pisanje( @Brat od Korneta) i onda sinoc ponovio slicno i kazna mora da padne.

Imate milion drugih nacina nego ovako da komentarisete ako vam se necije pisanje ne dopada u ovom slucaju ( @Brat od Korneta i @goldberg).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@Brat od Korneta - Warn.

 

Nema konkretnog posta, zato što nijedan sam po sebi nije problematičan, problem je u njihovoj količini koja prelazi u flooding.

Slobodno nekad dozvoli ljudima da se ne slažu sa tobom, umesto što pokušavaš da na svako neslaganje odgovoriš repetitivnim postovima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MrzimMORE said:

PJ Dozier
 

 

13 hours ago, MrzimMORE said:

PJ Dozier vrlo verovatno kod komšija. Šta znam. Ne uliva mi neko poverenje za prvu godinu u Evropi.

Ps. Morali smo mnogo bolje da odradimo ovaj prelazni rok.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока


 

 

3 dana

 

I nakon desetodnevnog bana zbog akumuliranog trolovanja kolega nastavlja isto da radi.

Ovaj put samo 3 dana, više kao upozorenje.

Ukoliko se nastavi ovakvo pisanje sledi mnogo jača kazna, a možda i rastajanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nasa posla 2.1 - 3 dana

 

Situacija je sledeca. Dosao je forumas i okacio sledeci post na Zvezdinoj temi:

On 8/10/2023 at 2:52 PM, Naša posla 2.1 said:

 

 

Kakvo bi ovde palo kolektivno plakanje da smo doveli PJ posle ovakvih "possessions-a"...

 

Nažalost vidno i dalje "vuče" nogu, da ne kažem nešto grublje...

 

Svima naravno pre svega puno zdravlja želim i dobre košarke na terenu...

Gde smo mu mi sklonili post jer je totalni off topic(u pitanju je pojacanje Partizana) gde je on dosao da prokomentarise jer jel te dobro je sto ga mi nismo nego Partizan...  I kad je video da je post sklonjen dolazi sa sledecom porukom:

20 hours ago, Naša posla 2.1 said:

Sad vidim da mi je današnji post izbrisan…

 

Napišeš slovo o košarkaškim vrednostima i poželiš zdravlje i dobiješ cenzuru…

 

Nešto protiv čega se ceo život boriš i doživiš ovde

 

Neverovatno!!!

I onda opet sledeci dan:

1 hour ago, Naša posla 2.1 said:

Met Morgan završio kod Pere Božića u Londonu..

 

Sjajna prošla godina u Francuskoj…
 

Ozbiljna mašinica od igrača…

 

Možda i prođe ovaj post, pošto je moderacija ozbiljno počela da liči na RTS urednike… 

 

 

 

I opet off topic, transfer drugog igraca u drugi klub. I usput komentarisanje odluka moderacije.

 

 

Ako imate neke zamerke imate temu PDF- zalbe i sugestije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, MrzimMORE said:

Kada sam napisao ko dolazi u KK Partizan, bio sam banovan na tri dana. Da ne obrazlažem dalje, mogu se donekle složiti sa administracijom. Da ne širim dalje.

Hoću na ovom forumu da provedem bar još godinu dana i da mračim najstrašnije na temi KK CZV do kraja sezone. To mi je ventil.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

 

9 hours ago, MrzimMORE said:

Ako sam preterao, moderacija neka reaguje. Dosta mi je ovih tviter advokata koji se trude da prikriju nešto pod izgovorom loše je za klub.

Neću pisati u narednih 10 dana, da vidimo šta će se desiti. LN.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

 

9 hours ago, MrzimMORE said:

Nisi razumeo. Takav je narativ bio prošle godine. Pročitaj malo bolje post.

Ps. Nisam stavio tačku. Nerviraju me ovi tzv insajderi. Reci konkretno ili ćuti. Izbori se za reputaciju bratac. Da me ne bi banovali, pitaću za dozvolu da objavim sve. Mnogi će brisati naloge i neće dolaziti u Pionir. .......... Ma, muka mi je od njih. Uh....

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока

 

 

9 hours ago, MrzimMORE said:

Šarac je rekao prošle godine, parafraziram - kakav tim ćemo imati, ni trener nam neće biti potreban. Čim je to rekao, Nebojša (koji čita ovaj forum) mu je zavrnuo uši. Nakon toga ni jednu nije zucnuo u vezi pojačanja i prelaznog roka već je samo pravdao sebe iz dana u dan. Milane Šarčeviću, ja ti kažem da će doći još minimum 2 pojačanja. Za trećeg se borimo. Znaš to i sam. Ajde mani me jeftine propagande. Ps. Nebojša, znaš ko sam, poslušaj me sad (Anđus i Žika šarenica - Ejjjj Vučiću, čuj me sad) - makni ove kancere iz kluba. Pažalusta.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока


 

 

9 hours ago, MrzimMORE said:

Nadam se da me moderacija neće banovati. Dva pojačanja osim Pidže Dozera (dozira se mali za sve pare 🙂 ) su već dogovorena. Ne znam kakva je politika kluba i kada će ih objaviti. Da me @uvrnuto i ostali admini ne bi banovali, to je sve što mogu da kažem. Neki od navijača Partizana će se radovati, neki neće biti baš tako radosni... Ps. Da su potpisali za Zvezdu (navijam za Zvezdu, da se zna), bio bih bojažljiv. Toliko. Ako moderacija smatra da sam preterao, neka obriše post.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

 

Itd, itd... 

 

Trajno 

  • Like 3
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

@Brat od Korneta u julu prošle godine burno reaguje na kritikovanje tadašnjeg prelaznog roka:

 

Quote

 

- Ni meni se ne svidja svaki potez ali ovo preuranjeno naricanje sto kaze Crni i da je sizofreno prerasta i u patolosku mrznju sto je i bolest, narocito sektasenje da svi koji pohvale nesto su nekakvi botovi, bukvalno ides na stub srama ako si iole racionalan.

 

- Ovde se pojedinci javljaju samo da izbacuju neke licne frustracije i negativne komentare, nemaju 1ipo kosarkaski upis na temi ili i nekom pojacanju. Bas postaje patologija ozbiljna.

 

 

I za to dobija ban:

 

Ban-1.png

 

 

Posle godinu dana (da, godinu dana) u diskusiji na Predlozima, žalbama i sugestijama on ničim izazvan pominje ovaj ban i piše sledeće:

 

Quote

- Pre jedno godinu i nesto dana sam dobio ban i osim za deljenje dijagnoze (koju sam argumentovano objasnio sta je definicija patologije i doslovno nacrtao upisom primer toga i idalje stojim pri tome) dobio sam ban i za takozvano floodovanje.

 

 A pošto i dalje stoji iza dijagnoze koju je tada postavio, onda je logično da je ponovi i u današnjem postu posvećenom kritičarima:

 

Quote

Ova kritika sto se tice domacih polako ali sigurno prelazi u neku patologiju i apsolutno sam siguran da nema navijaca drugih timova u Evroligi da kritikuju besumocno milion puta broj domacih a imaju ih isti ili za jedan manje nego mi uglavnom

 

 

Zbog ponovljenog prekršaja ovaj put dobija 10 dana. 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Zvezdan said:

Ma kakav Dusko, znaju bolje strucnjaci sa forumu kako ce to izgledati i da to nista ne valja..

 

 

Warn - nije mu prvi post ovog tipa gde se na ovaj nacin pokusava da se razresi sa neistomisljenicima. Ako se vec ne slazes dobrodosao si da iskazes argumentovan stav a ne ovakvim postovima.

 

image.thumb.png.31ecc7d5523c09f972288b43d4494dc6.png

Edited by Don Dusko
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, DennistheMenace said:

Nek on takvu kosarku gde svaki treci posed gubi loptu, gde ne moze da priviri reketu i gde je klovn u odbrani primenjuje u ligama svazilenda i pipi duga carapa, al' nema veze ima tu magije jos, tu su nam spolja odlicni defanzivci Nedovic, Yago i Shabazz da sve te "kvalitete" pokriju 👍

 

15 hours ago, DennistheMenace said:

Covek koji je rekao da ce doci u godinama kad moze nesto da pruzi, a onda dosao kada je najveca stetocina u El.... ne znam mene ova slika tera na povracanje. Nije mi jasno kada cemo poceti da gledamo da tim bude kosarkaski sto jaci i da se zna kakva se kosarka igra, a ne da bude tu su Milos, Nemanja, Janko, Marko i super, valjda je svima prvi cilj uspeh KKCZ....ili mozda i nije.

 

Trajno - zalutao.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Fromthecorner said:

Hahaha, kakvo je ovo izmisljanje gluposti samo da bi se pljunulo po Crvenoj Zvezdi. Pa ako sezonac ne bude imao numerisano mesto u tom sektoru, nece imati ni covek sa dnevnom kartom. Ja stvarno mislim da nekima od vas Zvezda sluzi samo da negde izbacite frustraciju kad se vratite sa posla.

 

5 dana

 

Ovakvo obraćanje drugim forumašima se neće tolerisati, posebno jer je ovo reakcija na krajnje pristojan i argumentovan post @Dropkick Murphys-a. Iz nekog razloga je na KKCZ topiku u poslednje vreme intenzivirano čuvanje vatre, posebno od strane novih članova koji skaču kao opareni na svaku kritiku i koji često umesto da iznesu kontraargumente kreću sa indirektnim ili čak direktnim prozivkama na račun forumaša koji se usude da kritikuju nešto u vezi KKCZ. Neka ovo ujedno bude i upozorenje za sve njih da povedu računa o ponašanju. 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Don Dusko said:

 

 

Trajno - zalutao.

Smanjena kazna sa trajnog na 3 dana.

 

Desila se miskomunikacija medju nama jer smo mislili da se radi o klonu pa samo ovako impulsivno reagovali trajnim banom. Dok se ne dobijemo opipljive dokaze da je klon forumas ce biti medju nama. I nadamo se da ce korigovati pisanje.

 

Moderacija PDF Kosarka se izvinjava na napravljenoj gresci.

Edited by Don Dusko
  • Like 8
  • Love 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...