Jump to content

RG 2022 - da li se stara garda jos uvek drzi ili nove snage neumoljivo nadiru?


wwww

Recommended Posts

Fricko dobio solidan zreb

1r -> Q

2r -> MMoh vs Q

3r -> Isner kao nosilac ( Izi vs Halys, taro daniel-barrere)

4r -> Sasa 

 

Osmina finala je sasvim dostizna za Fricka, a zajedno QFom MC-a i jos par nekih pobeda to bi bila sasvim pristojna sezona sljake za Fricka, a posle da vidimo kako ce na travi igrati, trebalo bi da njegovi udarci budu ubojitiji na toj podlozi

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barker said:

Novakov zreb je mindfuck, totalni! 😑

Sasvim očekivano.Već vidjeno.

 

Jedino što je malo ko očekivao baš Vajdinog pulena na prvom GS na kojem ga Marjan trenira u ev drugom kolu. Zamisli Molcanovu pripremu za meč

Link to comment
Share on other sites

Medvedev sa lakim zrebom lagano ide u drugu nedelju. A mozda i nesto vise. Nije on tako tragican na sljaci vise, dokazao je to prosle godine.

 

A od svih ovih jedini ima dokazano pobednicki mentalitet. Ne bih ja njega u zavrsnici slema, pa nekaje 100 puta sljaka, ili posle trava. USO se podrazumeva da ga ne zelis za protivnika u SF ili F naravno.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ubice ga Djere kao macku u drugom kolu 😄

Cak I da odigra svoj najbolji mec sezone,ima tu mentalnu barijeru koja ga dosta sputava 😬Setimo se samo meca protiv Nishokorija pre nekoliko godina ,igrao odlicno,bio blizu pobede vise puta i na kraju tragicno izgubio.A Medvedev brani QF,juri No.1,nece igrati sledeci GS ,sigurno.Nemam sumnju da ce dati sve od sebe da odigra sto bolje ovaj Slam  a ipak je on Top igrac,bez obzira sto nije na sljaci dobar koliko na hardu,ipak ima iskustvo top igraca.Ako Laslo demantuje sve ovo bicu vise nego zadovoljna🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pridruzujem se skepsi ^ Nema Laslo herca..to je problem. Pre bih tipovao na Kecmanovica da ce odatle da se probije u R4.

Novakov zreb bi mi bio sasvim prihvatljiv da mu je doneo Alkarasa u finalu. No,mozda Karlos ne stigne do polufinala. Videcemo..U svakom slucaju ostajem pri stavu da je Novaku najrealniji veliki naslov sezone Vimbldon. Ovde bih bio zadovoljan i plasmanom u QF. Naravno da mislim da je kadar i za koji korak vise,ali niko nije favorit protiv Nadala na Satrijeu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Drug Crni said:

Pridruzujem se skepsi ^ Nema Laslo herca..to je problem. Pre bih tipovao na Kecmanovica da ce odatle da se probije u R4.

Novakov zreb bi mi bio sasvim prihvatljiv da mu je doneo Alkarasa u finalu. No,mozda Karlos ne stigne do polufinala. Videcemo..U svakom slucaju ostajem pri stavu da je Novaku najrealniji veliki naslov sezone Vimbldon. Ovde bih bio zadovoljan i plasmanom u QF. Naravno da mislim da je kadar i za koji korak vise,ali niko nije favorit protiv Nadala na Satrijeu.

Mozda nisam normalan, ali sam uveren u pobedu u tom potencijalnom mecu sa Rafom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Svakako nas ceka jedan od najzanimljivijih slemova u poslednje vreme

Kvalitet tenisa se svakako podize sa Alcarazom, sada cemo imati i treceg ozbiljnog slam contendera uz Djokovica i Nadala, a tu su i dalje Meda, Zveki, Cici, sve je bolji Siner itd..

Deluje da se kvalitet tenisa polako podize posle dosta godina surove dominacije Nadala (osim povremenog bljeska Federera) deluje da je konacno dosao igrac koji je u stanju da ih pobedjuje na najvecim turnirima (he has to proves that, ofc). Kad se pojavi tako jak treci igrac, nije nemoguce da neko od ostalih next-genova pokupi kajmak na slemu ili nekom velikom turniru...

 

 Gaske posle Mede otreso i Majcaka, skup kokain, mora da se zaradjuje.. ;D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...