Jump to content

RG 2022 - da li se stara garda jos uvek drzi ili nove snage neumoljivo nadiru?


wwww

Recommended Posts

1 hour ago, Helena said:

Ti dobro znaš šta je bio taj USO i šta je ta pobjeda mogla da znači i nije čudo što se slomio.

Za sinoćni meč, ja bih drugačije formulirala rečenicu-pobediLI su ga, zapravo slomili...

Na temi ND sam napisala post i stavila tvit..

 

 

 Sta je ta pobeda mogla da znaci ? Osvajanje 21. slema i najvise u istoriji, ono sto je Nadal uradio uspesno na Australian Openu pobedivsi istog igraca.

Medvedev je pregazio Djokovica u finalu, a i da se ovaj mentalno slomio nikoga nije briga i pise se i pamti poraz, kao i Nadalova velika titula (neocekivana) na AO

Uslovi su isti za sve, ako hoces da budes antivaxer jbg suocices se s nekim posledicama (veoma malim, sa kakvim bi zapravo trebalo da se suoci) i to je to

 

  Ovde se stvorila atmosfera kao da je Novak eto odlucio tako da mu goat status nije vazan, kako su se zle sile udruzile da ga ometu, a onda se preslo na staru dobru pricu celavi i dopingovani Nadal. Ocekujem jos puno kacenja tvitova o bezobraznom, malicioznom Nadalu koji folira povredu i divnom nasem SNS Njokici. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Miki28 said:

Nadal je najveci teniser svih vremena i to nema dileme u ovom trenutku.

Covjek je osvojio sve zivo.

Koliko je samo puta porazen od Federera i Djokovica i svi mislili da je kraj ali?

Jel bio kraj ili se vratio na velika vrata. Velicina. GOAT ovog sporta, neprikosnoven u ovom trenutku. Ako ikako uzme RG bice kruma na legendarnu karijeru ali sumnjam, jednostavno omatorilo se, potrosilo se mnogo energije protv pretendenta za GOAT status. Ovo ako izvuce bice medju naivecim njegovim uspjesima

 

 

 

Dje mu WTF 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, delgado said:

 

 Sta je ta pobeda mogla da znaci ? Osvajanje 21. slema i najvise u istoriji, ono sto je Nadal uradio uspesno na Australian Openu pobedivsi istog igraca.

Medvedev je pregazio Djokovica u finalu, a i da se ovaj mentalno slomio nikoga nije briga i pise se i pamti poraz, kao i Nadalova velika titula (neocekivana) na AO

Uslovi su isti za sve, ako hoces da budes antivaxer jbg suocices se s nekim posledicama (veoma malim, sa kakvim bi zapravo trebalo da se suoci) i to je to

 

  Ovde se stvorila atmosfera kao da je Novak eto odlucio tako da mu goat status nije vazan, kako su se zle sile udruzile da ga ometu, a onda se preslo na staru dobru pricu celavi i dopingovani Nadal. Ocekujem jos puno kacenja tvitova o bezobraznom, malicioznom Nadalu koji folira povredu i divnom nasem SNS Njokici. 

Igrao je za kalendarski slem, ne možeš čak ni da napišeš to.Ako je tebi to isto, nazdravlje ti.

U svetu su stvorili atmosferu da je Novak monstrum i išlo se toliko daleko da se poziva da mu urliču.

O Australiji je napisano toliko puta, da mi je već muka, ali i to se potire-kako je ušao u zemlju a na koji način izbačen iz čuvenu rečenicu Nadala rule are rules ( osim kad on servira, tad je dozvoljeno i 65 secc).

A Nadal je slinac pored svega što si pobrojao sa mnogobrojnim Nadal dynasty članovima koji posjećuju korumpiranog kralja i Ankela koji ostavlja svog pulena da ne bi pobedio njegovog nefjua.

 

A pazi, još  smo u godini kad se nemaju mišljenja a rekordi nisu važni.

No, možda u Pariz dođe i konzilijum bečkie filharmonije, ovaj bolnice pa mu otkriju još neku falinku, treće oko ili šta ja znam:lol_2:

 

Link to comment
Share on other sites

Za kalendarski slem, jeste, ekstra, pa sta sad, nije ga osvojio i to je to.

Navijali su za njega kao nikad do tada, i opet nije uspeo ni da prismrdu Danilu koji ga je otresao kao slinu.

Mnogi ljudi su odlukom da su ne vakcinisu izgubili poslove, daleko manje placene nego Novakov i ugrozili svoju egzistenciju. Da je pravde, umisljeni antivaxer ne bi igrao nijedan turnir ove godine! 

 

  Sve je potpuno posteno i zasluzeno i Nadal ako osvoji RG bice sasvim legitimno 2 slema ispred Novaka, u ovom trenutku GOAT ali ima jos da se igra do kraja njihovih karijera. I Nadala su mnogobrojne povrede sprecile da igra na mnogim GS turnirima, pa nikom nista. 

Link to comment
Share on other sites

Pa to sam i rekla :classic_tongue: potpuno je svejedno ko će s ove strane u finale.

Rune još treba da ojača za ove napore u završnicama slemova, čudo je i dovde stigao bez ozbiljnijih grčeva.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Ne znam ko su Nadaloidi, ali za tebe je jasno da si klasican Djokosvedok

sta kazu, je l dobio Nole jos neke hektare na Dorcolu od preCednika ?

Kako ne znaš, drugom rečenicom si dao definiciju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...