Jump to content

NFL - Season 2022


Xpert

Recommended Posts

8 minutes ago, Darth Steva said:

U ugovore igracima treba ubacivati ozbiljne novcane penale za ovakve clock management brainfartove.

 

Bila bi fora da Dak sad postigne TD a da Maher promasi XP 

 

Idiot, umesto da ukliza on izađe u aut

 

 

 

 

Edited by Skyglider
Link to comment
Share on other sites

Po dve najbolje ekipe u finalu konferencija.

 

Vegas sa prvim kvotama favorizuje Iglse i Čifse, prvima daje 2,5 poena prednosti u odnosu na Najnerse, a drugima 1 poen protiv Bengalsa. Tesno kao u mideru, budući da odsteri zbirno tretiraju ishode te dve utakmice sa razmakom od 3,5 poena. 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

Posle duže vremena, pogledam jednu celu terkmu Bengals Bils.

 

Uglavnom, puno bolji Bengalsi. Za početak, pokidali ih na obe linije, od toga uvek sve počinje. Burou dovoljno pametan da iskoristi prostor koji je imao, uveren sam da bi, da je trebalo, postigli još koji TD.

 

Bilsi baš nekonkretni, neodlučni, naročito u odbrani. 

Link to comment
Share on other sites

Stalno pratim Vegas i vidim nešto što se nikada nije dešavalo u utakmicama takve magnitude kakva je finale konferencije.

 

Za četiri dana kvota na Čifse i Bengalse je tako klizala sa jedne na drugu stranu da je te dosad neviđeno. Prvo je bila 1 za Čifse, pa 2 za Bengalse, pa onda 2,5 za Bengalse, pa sada 1 za Čifse.

 

Ima sigurno do stanja Mahomsove povrede, ali svote u naletima uleću sa obe strane i menjaju oddse na dnevnom nivou. A da bi se odnos pomerio od, primera radi, minus jedan do plus 2,5, treba baš da se zategne dosta uloga na jednu stranu, pa onda isto toliko uloga da bi se vratila na prethodno stanje.

 

Ludo, niko živ nema blage veze šta da očekuje od ishoda, a Vegas kao na klatnu.od jedne ka drugoj strani.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Previse su mi nadobudni Bengalsi, vidim da je neki igrac Bengalsa posle pobjede nad Billsima pricao kao vidimo se na Burrowheadu aludirajuci na pobjedu prosle sezone. 

 

Isto tako vidim i po medijima non top iskace da je Burrow 3-0 protiv Mahomesa. 

 

Iako navijam za Bengalse jer mi je odvratan KC ipak ovo ce itekako popaliti igrace Chiefsa i posebno Mahomesa. 

Link to comment
Share on other sites

Mecevi se primicu polako, a za divno cudo cak 3 ekipe su mi super simpaticne, jedino Filadelfiju ne mirisem nimalo tako da se nadam da se njihov put ovde zavrsava, a titulu da uzima pobednik drugog meca, nadam se Mahoms, red je da to preraste u dinastiju, mada od kad sam poceo ovo da pratim, u vreme 3K, Bengalsi su mi uvek bili ekstra simpaticni.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Romantik said:

Mecevi se primicu polako, a za divno cudo cak 3 ekipe su mi super simpaticne, jedino Filadelfiju ne mirisem nimalo tako da se nadam da se njihov put ovde zavrsava, a titulu da uzima pobednik drugog meca, nadam se Mahoms, red je da to preraste u dinastiju, mada od kad sam poceo ovo da pratim, u vreme 3K, Bengalsi su mi uvek bili ekstra simpaticni.

Ja se nadam Burrowu i druzini i da to postane dinastija. Ipak vcrs uzivanje u oba meca.

 

Ja sam uz Eaglese i Bengalse

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...