Jump to content

NFL - Season 2022


Xpert

Recommended Posts

1 minute ago, gledan van, ludilo 1 said:

Ma NFL playoff je to, ne bi me previše iznenadilo ni Jaguars-Seahawks finale. Iznenadilo bi me baš da svi favoriti prođu.

 

Odlična tekma za sada.

 

Realno. Play-off na jednu utakmicu, tu je sve moguće 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Da potrose nesto vremena a pritom da probaju uzeti 1st down jer je rushom sigurnije sacuvati loptu plus ide vrijeme.


Jasno mi je to al ipak 8 jardi protiv onih zvijeri u obrani Ninersa a nisi ni blizu FG rangea i nemaš popravni.
 

Ipak je ona kazna za Ninerse od 15 jardi donijela vodstvo Hawksima, igrač Ninersa je napravio jedinu stvar koju nije smio.

Link to comment
Share on other sites

Kakav mec na Floridi :smiley5:

 

Navijao sam za Carrdzerse ali mi je jako drago sto su izgubili. Ako imas ogromno vodstvo, 4 presecena pasa, plus jedna oteta specijalnog tima, i udjes u nezvesnu zavrsnicu, nisi ni zasluzio da pobedis. Druga stvar, ne igra ti drugi najbolji hvatac, a ti "pass first" tim i u takvoj situaciji ti Palmeru i Carteru bacis samo po tri pasa, od toga ovom drugom sve u prvoj cetvrtini, pa to je za odstrel!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stanje Chargersa se najbolje oslikava u onoj situaciji kad su primili poslednji touchdown. Bosa ide prema sidelinu i lupa kacigu o pod. Staley lovi po podu kacigu i vrača mu je u ruke, znajuči da bi neki penalty mogao skupo da jih košta u samom finišu. Bosa uzima kacigu i lupa je još jednom od pod. Penalty. Lopta na 1. Jaguarsi se odluče da idu po 2 poena, convertuju. I field goalom u sledečem drajvu pobediše.

 

Mozak 0. Disciplina 0. Poštovanje do glavnog trenera 0. Takvoj ekipi je suđeno da ovako ispadne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kakav sam ja mentol, gledam sto godina NFL, znam šta se sve dešavalo i ko je sve koga brutalno okretao u plej ofu, i opet jutros odustanem da gledam Džagse i Ćardžere kad se LAC odlepio, posle trećeg Lorensovog INT.

 

Odsad gledam do kraja svaku PO utakmicu i ako neko povede 70:0.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...