Jump to content

Sunshine Double 2022 - u doba kad je i najzagrizenijim teniskim fanovima tenis postao totalno sporedna stvar


wwww

Recommended Posts

Mnogo je interesantno citati kako su ovi mladi nikakvi, useru se od pobede, tenis uzasan kad Rafa nekako pobedi, a kad su neki pricali isto to za Novaka od 2015. na ovamo bili su hejteri, tenis je bio vanvremenski a Djokovic mentalni dzin. Stvarno interesantan fenomen.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ona podhitno mora da potraži stručnu pomoć i da na bar godinu, dve batali tenis. Inače će doći u fazu da joj svašta može pasti na pamet. Ne treba je osuđivati, očigledno je devojka previše osetljiva i pomalo neuravnotežena i trebalo bi da je izoluju malo od svega. U 25oj će biti oštećena ako se ne reaguje na vreme. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Instinkt said:

Ona podhitno mora da potraži stručnu pomoć i da na bar godinu, dve batali tenis. Inače će doći u fazu da joj svašta može pasti na pamet. Ne treba je osuđivati, očigledno je devojka previše osetljiva i pomalo neuravnotežena i trebalo bi da je izoluju malo od svega. U 25oj će biti oštećena ako se ne reaguje na vreme. 

Ma naravno. S jedne strane jasno mi je kad se setim kako je Bajin s njom razgovarao na pauzama tokom meča, ali opet, onda pomislim kako je mirna bila u onom finalu protiv Serene, pa tek iz ove perspektive još manje kapiram kako se nije potpuno raspala tada kad je urlao ceo onoliki stadion, a sada je dovoljan jedan idiot iz publike da je potpuno izbaci iz koloseka. I to čak ovo nije bilo ni toliko strašno, šta se sve dobacuje teniserima.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, alcesta said:

Ma naravno. S jedne strane jasno mi je kad se setim kako je Bajin s njom razgovarao na pauzama tokom meča, ali opet, onda pomislim kako je mirna bila u onom finalu protiv Serene, pa tek iz ove perspektive još manje kapiram kako se nije potpuno raspala tada kad je urlao ceo onoliki stadion, a sada je dovoljan jedan idiot iz publike da je potpuno izbaci iz koloseka. I to čak ovo nije bilo ni toliko strašno, šta se sve dobacuje teniserima.

 

Mislim da je ona bila pod velikim adrenalinom u tom finalu protiv Serene, te da nije bila ni svesna dešavanja oko sebe u potpunoj meri. Tek na kraju ju je lupilo, bar mi je takav utisak bio. Ironija je da umesto iz toga izađe jača i sa iskustvom više, ona je zapravo psihički izašla oštećena iz tog meča. Žao mi je baš, ona je mlada i život je pred njom a morali bi da se pozabave njenim mentalnim zdravljem koje je podjednako bitno kao i fizičko. A mnogi to ne shvataju, guraju po strani. Trajne posledice ostaju ako se ne vodi računa, a posledice su neretko fatalne

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

I Cicipas ispao, ovaj trenutni gen blage veze nema tj. nikad nece imati tu konstantnost kakvu su imali big 3.

Nadal ne igra savrseno, ali prolazi kroz zreb, ubedjena sam da bi to radio i Djokovic, a i Federer sa ovoliko godina, samo da ima zdravo koleno.

Zverev, Medvedev, Cicipas, Shapo, Feliks...svi su poispadali

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Boxy said:

I Cicipas ispao, ovaj trenutni gen blage veze nema tj. nikad nece imati tu konstantnost kakvu su imali big 3.

Nadal ne igra savrseno, ali prolazi kroz zreb, ubedjena sam da bi to radio i Djokovic, a i Federer sa ovoliko godina, samo da ima zdravo koleno.

Zverev, Medvedev, Cicipas, Shapo, Feliks...svi su poispadali

 

Ma sta ti je, to samo tako izgleda zbog Djokovica, inace je ovo najjaca era tenisa ikada.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Cisto da stavimo stvari u perspektivu - 36godisnji Nadal ima najbolji start sezone u karijeri. 17-0. Ovo mu je 20. (DVADESETA) sezona na ATP turu. I NIKADA nije imao bolji start.

 

O cemu mi pricamo?

 

Djokovic GOAT, razume se.

Edited by McLeod
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaki navijac Djokovica sve do prethodne sezone. Uporedjujuci neke tamo Hjuite i Nalbandijane sa mocnim Medvedevima i Cicipasovima.

 

David Ferer bi osvajao dva do tri slema godisnje da sad ima 25 godina.

 

Da ne pricamo o Hjuitu, on bi imao verovatno 13 Vimbldona.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Polako..najjaca era nedvojbeno jeste ona u kojoj su Big3 dominirali i smenjivali se na broju 1,trkali u broju GS titula itd..ona ukljucuje i Marija,Ferera,Vavrinku i DelPa..sad, na koliko se ona tacno godina proteze - nije toliko ni vazno..

Nego,nakon godina natalozenih frustracija,Fedal fanovi dosli do malo svezeg vazduha,poceli da likuju..sa tim nemam problem..ali nemojte da spinujete..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Sunshine Double 2022 - u doba kad je i najzagrizenijim teniskim fanovima tenis postao totalno sporedna stvar

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...