Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

40 minutes ago, wwww said:

 

A kao sto rekoh nekoliko stranica ranije, Srdjana Djokovica je nemoguce zaustaviti da blebece cak i ako to ide na stetu negovog sina! :ajme: Kakav mamlaz! Zamislite da imate takvog oca. :twak:

Onaj deo obrisanog posta se slazem 100%

 

ovaj deo citiran: Da li imas dece?

Eno Angelia hoce da prevrne Ameriku zbog sina i doktora :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, ras kass said:

 

 

Ne bi me cudilo da je smandrljao neku dokumentaciju ovde u Srbiji. Spominje se prelezali covid u roku od 6 meseci, a zna se da je bio zarazen jos 2020.

2020 je imao koronu negde u junu, znaci imao je vremena u 2021 kolko oces da se zarazi

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, stray_cat said:

 

Potpuno se slažem.

 

Zašto je Noksa dozvolio sebi da upadne bukvalno u pritvor granične službe Australije, nakon 15 sati putovanja avionom, šta će mu to u životu, ima li on mozak da razmisli unapred štakako?

 

Koliko god da su mi njegovi mečevi ulepšali neke trenutke života, vrlo sam razočaran da ga ovako budalasto odigra, sad kada je konačno u situaciji da poentira i zacementira stvari. S obzirom kakve je sve prepreke morao da savlada, koliko je truda i odricanja uložio u svoj tenis, on bukvalno ima jedno od najsporijih mogućih opadanja nivoa igra kako godine idu.

 

Brate mili, pa neće da crkne od hebenog neefikasnog Sinofarma, svuda će da ga puste s tom vakcinom.

Dal je i tebi krivo sto se nije vakcinisao? zasto si se ti vakcinisao? zbog tebe ili radi privilegija? 

Mislim vec stvarno ako ima tu mogucnost da dokaze da ne sme da primi vakcinu , onda sta tu nije jasno? Kod jednih stvari verujete medicini a kod drugih ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Onog momenta kad shvatite da odluka o vakciniciji nije samo licno dobro, vec i dobro za JAVNO ZDRAVLJE tokom pandemije, da je jedini izlaz iz ove usrane pandemije solidarnost, masovna vakcinacija i postovanje mera, shvaticete da mentolsko ponasanje Novaksa Djokovida mora jednom da dovede i do ovog ishoda. Do tad nek vam je sa srecom u denialu, projekcijama, cepanjima i ostalim mehanizmima odbrane. Zao mi je sto se Novaks ovoliko izglupirao za ovih godinu i po dana i nadam se da ce ovo da ga otrezni

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ciao said:

A zasto iskljucujes mogucnost da on ne moze da primi vakcinu? On je podneo sa ostalim teniserima medicinsku dokumentaciju koja je bila anonimna a dva medicinska tela izabrana od strane australijske valda i Victorije su izucavala i njemu je odobreno, znaci nesto ima. On nikad nije rekao da je protiv vakcina, naprotiv rekao je da je za vakcine a za ovu konkretno jedino sto je rekao je i to na samom pocetku epidemije da ne bi voleo da to bude obavezno da bi se ucestvovalo a ako bude on ce da razmisli. To je sve sto je rekao na tu temu, a znamo da je nagovarao Krajinovica i Lajovica da je uzmu i znamo da je na turniru u beogradu organizovanom od strane Djokovica bilo organizovano i vakcinisanje svih ucesnika koji zele, znaci on nije antivakser. Ima neki razlog i taj razlog je bio uvazen kao izuzetak, izuzeci zvanicno postoje i sta ga sad zahebavaju sem iz razloga jer su u mogucnosti

Mislim da velika vecina clanova koji sad pisu ovde pisu iz inata, tipicno Srpski. Uvek kazem mozes ti biti i osecati sa kao deo zapada ali Srbija nikad iz tebe nece izaci. ( ne mislim na tebe)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tomiprunet said:

Onaj deo obrisanog posta se slazem 100%

 

ovaj deo citiran: Da li imas dece?

Eno Angelia hoce da prevrne Ameriku zbog sina i doktora :classic_biggrin:

od kud ti ideja da su svi odnosi roditelji-deca idealni, da su svi roditelji savrseni pa deca mogu smao da se ponose njima i obrnuto, da su sva deca idealna pa roditelji mogu samo da se ponose njima? to sto Andja ima odlican odnos s sinom i sto ni jedno ni drugo nemaju razloga da se stide jedno drugog "u drustvu" ne znaci da nema drugih "kombinaccija" roditelja.

evo ti konkretan teniski primer: Damir i Jelena Dokic.

Link to comment
Share on other sites

Cinjenicno je da on ima papir s kojim moze da nastupa i udje u zemlju.

Poturena je prica oko vize. Sto je smehotres.

Pa je sad poturena prica da je dobio zeleno svetlo na lepe oci. Radi masinerija.

Ajd da vidimo sta je sa ostalim sto su dobili exemption.

Inace Deki Andjus je najavio ove nemile scene pre 2 nedelje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, wwww said:

od kud ti ideja da su svi odnosi roditelji-deca idealni, da su svi roditelji savrseni pa deca mogu smao da se ponose njima i obrnuto, da su sva deca idealna pa roditelji mogu samo da se ponose njima? to sto Andja ima odlican odnos s sinom i sto ni jedno ni drugo nemaju razloga da se stide jedno drugog "u drustvu" ne znaci da nema drugih "kombinaccija" roditelja.

evo ti konkretan teniski primer: Damir i Jelena Dokic.

Nije mi namera bila konkretno da uporedjujem necijeg roditelja i dete. vec kako bi ti reagovala da se ovako nesto desava tvom sinu? 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Pise se po tviteru, da ako bude vracen sa sledecim letom da je uobicajena praksa i zabrana dolaska u tu zemlju 3 godine.

 

Sto znaci, ne igra li ove godine, najverovatnije vise nece ni igrati AO.

To bi bilo super, i ne treba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...