Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

4 hours ago, nssa said:

 

Ti si mu zamerila i sto je napravio kucu pored neke vece bare (pa je jos zovu jezero) usred atara i kako time ugrozava eko sistem ili sta vec.

 

Ne treba nama da odogovaras, ali odgovori sebi, ali iskreno, da si ti u mogucnosti da otvoris tenisku akademiju/kompleks sa mogucnoscu organizacije atp turnira, gde bi ga gradila:

 

1. Na atraktivnoj lokaciji i sa pristupacnim pratecim sadrzajima, polovinom terena vec izgradjenim

 

2. Nas nekoj utrini u Borci

 

 

 

Nisam mu zamerila, samo sam rekla da tamo postoje 3,4 vile, a da li sme da se tu gradi, ja pojma nemam.

 

Ako pod 1 znaci da mogu da ugrozim istorijske spomenike koji tu stoje vekovima, onda je odgovor veoma jednostavan.

A odgovori i ti sebi, ali iskreno, da li bi se zarad akademije slizao sa najvecim kriminalcima koji postoje i koji unistavaju sve u drzavi?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Ovaj lanac racionalizacije i spinovanja više ne može da se prekine taman da se Novak nađe i na izbornoj listi sns-a i/ili preore ceo Kalemgdan. Uvek ima opravdanja.

Pazi, kad je šofer Božidar Vučurović uspio da smisli spin da Dubrovnik bombardujemo da bismo napravili stariji i ljepši, ne smijem ni da zamislim koliko duboko down the rabbit hole bi mogli da odu naši mnogo pametniji drugari forumaši i eksponencijalno pametnije drugarice forumašice 😬

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Pazi, kad je šofer Božidar Vučurović uspio da smisli spin da Dubrovnik bombardujemo da bismo napravili stariji i ljepši, ne smijem ni da zamislim koliko duboko down the rabbit hole bi mogli da odu naši mnogo pametniji drugari forumaši i eksponencijalno pametnije drugarice forumašice 😬

Znaci zato vi dolazite ovde - pokusavate da nas prosvetlite - gubite vase dragoceno vreme odmah da vam kazem. Suvise smo mi glupe da bismo razumele vas stepen inteligencije, to nas prevazilazi uveliko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ciao said:

Znaci zato vi dolazite ovde - pokusavate da nas prosvetlite - gubite vase dragoceno vreme odmah da vam kazem. Suvise smo mi glupe da bismo razumele vas stepen inteligencije, to nas prevazilazi uveliko.

Molim vas da govorite u svoje ime, ja ni za koga nisam napisao da je glup ili da ne dobacuje do mog nivoa, naprotiv, pa nemojte ni vi da opanjkavate moje cijenjene neistomišljenike.

Link to comment
Share on other sites

A dobro bre, čemu tolike strasti i padanje u vatru, ljudi dragi? Neće niko nikoga ubediti da odjednom zavoli ili zamrzi Đokovića. Neko ga nije voleo ni pre, još manje će ga voleti sada. Oni koji su ga voleli će nastaviti da ga vole isto ili manje, sa nekom rezervom. Spadam u ovu poslednju grupu, mnogo je gafova napravio u poslednjih mesec dana - za mene je veći gaf šetanje i širenje virusa od slikanja sa Vučićem, ali shvatam da neko može i da se ne slaže sa time. Bilo bi lepo da postoji širina i normalan ton u diskusiji, ne vidim čemu hvatanje za vrat i prebacivanje priče na lični nivo, @Beonegro?

Link to comment
Share on other sites

 

24 minutes ago, Beonegro said:

Izvini, gdje to?

 

Pa kako da ti kažem, ako se obratiš cenjenim forumašima i forumašicama, tj. nekolicini njih sa kojima vodiš diskusiju i dovodiš na kvarno, onako uopšteno, u pitanje njihovu inteligenciju, šta je to nego spuštanje na lični nivo? Ili ti misliš da ovde pišu deca?

 

Btw., cela premisa sa koje polaziš u ovu diskusiju ti je na vrlo klimavim temeljima. Kažeš, ja odvajam Đorđevićevu trojku, omiljenog Paspalja i ostale od svinjarija KKP. A da li odvajaš jedan krajnje prijateljski razgovor Đorđevića i Slobodana Miloševića, brojne prijeme košarkaške reprezentacije kod tog istog Miloševića, ostale reprezentacije da ne nabrajam. Ja ih odvajam, kakva je tvoja pozicija po tom pitanju?

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

Just now, implant said:

Pa kako da ti kažem, ako se obratiš cenjenim forumašima i forumašicama, tj. nekoliko njih sa kojima vodiš diskusiju i dovodiš na kvarno, onako uopšteno, u pitanje njihovu inteligenciju, šta je to nego spuštanje na lični nivo? Ili ti misliš da ovde pišu deca?

Nisi dobro pročitao moj post, zapravo piše da mislim da su intelignentni, a posebno inteligentnE.

Ne vjerujem da ti je namjera bila da mi učitaš nešto što ne piše, zato pročitaj ponovo malo pažljivije.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Nisi dobro pročitao moj post, zapravo piše da mislim da su intelignentni, a posebno inteligentnE.

Ne vjerujem da ti je namjera bila da mi učitaš nešto što ne piše, zato pročitaj ponovo malo pažljivije.

 

Znači, ipak misliš da razgovaraš sa decom. Važi, samo ti piči dalje :thumbsup:.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, implant said:

Znači, ipak misliš da razgovaraš sa decom. Važi, samo ti piči dalje :thumbsup:.

O pa vi pretendujete da znate bolje od mene šta sam htio da kažem?

 

Uzgred, bukvalno je ovo ad hominem napad, na temi o Novaku Đokoviću meni lično učitavate da sam napisao nešto što nisam.

 

Nije vam dugo letjela ova krilatica o nepadanju u vatru.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Beonegro said:

O pa vi pretendujete da znate bolje od mene šta sam htio da kažem?

 

Uzgred, bukvalno je ovo ad hominem napad, na temi o Novaku Đokoviću meni lično učitavate da sam napisao nešto što nisam.

 

Nije vam dugo letjela ova krilatica o nepadanju u vatru.

 

Ajde, nemoj da se sramotiš ovim foricama za drugi razred OŠ.

 

Nego, ne reče mi ovo za Đorđevića, Paspalja, prijeme kod Miloševića? Kakav ti je stav po tom pitanju?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, freethrow said:

Paspalj je bio i kandidati SPSa za poslanika na onim izborima sa Lilićem?

 

Ne sećam se toga, jesi li siguran?

 

I da jeste bio, ja biram da se sećam kakav je igrač bio, kako je spasao gomilu ploča iz Studija B, humanitarnog rada itd. Mnogo više nas je zadužio pozitivnim nego negativnim, barem ja to tako vidim. A ako budemo čekali savršenstvo bez mane, načekaćemo se, hebeš onda i sport i sve.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

Mom stomaku smeta što se Novak sastao sa Vučićem, ali mogu da razumem - jbg. prijem kod predsednika države, za čije smo postavljenje mi krivi, ne Novak.

 

Međutim, stomaku i glavi smetaju druge stvari i to mu žestoko zameram - ono bržebolje ''nepolitičko'' ograđivanje, zatim neograđivanje od upotrebe u propagandnom spotu, sada i ubuduće, kao i svako poslovno muljanje sa ovom bagrom na vlasti. Jbg, ako ne želi da se petlja u dnevnopolitička događanja, onda treba da bude dosledan. Ovako će biti deo političke kampanje ovih zlikovaca i ništa ga ne može oprati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Boxy said:

 

Nisam mu zamerila, samo sam rekla da tamo postoje 3,4 vile, a da li sme da se tu gradi, ja pojma nemam.

 

Ako pod 1 znaci da mogu da ugrozim istorijske spomenike koji tu stoje vekovima, onda je odgovor veoma jednostavan.

A odgovori i ti sebi, ali iskreno, da li bi se zarad akademije slizao sa najvecim kriminalcima koji postoje i koji unistavaju sve u drzavi?

 

Nije da mu nisi zamerila, nego si rekla da unistava zivotnu sredinu i "da mu se moze jer je on Djokovic", tako nekako

 

Ja nisam Beogradjanin, ali koliko znam, oko Kalemgdana se gradi decenijama, tako da mi nije bas jasno kako to sportski tereni bi ugrozili Kalemegdan

 

Da li znaci da svi treba da se isele iz Srbije jer njom vladaju najveci kriminalci? Sad treba sve da stane dok se stanje ne promeni, a izgleda nece zadugo

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, nssa said:

 

Nije da mu nisi zamerila, nego si rekla da unistava zivotnu sredinu i "da mu se moze jer je on Djokovic", tako nekako

 

Ja nisam Beogradjanin, ali koliko znam, oko Kalemgdana se gradi decenijama, tako da mi nije bas jasno kako to sportski tereni bi ugrozili Kalemegdan

 

Da li znaci da svi treba da se isele iz Srbije jer njom vladaju najveci kriminalci? Sad treba sve da stane dok se stanje ne promeni, a izgleda nece zadugo

 

Ako je zavod za zastitu spomenika ocenio da ta gradnja moze da ugrozi Kalemegdan, ja ne znam zasto se to dovodi u pitanje? Ah, pa da, zato sto Noksa treba da gradi :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Barkley#34 said:

prijem kod predsednika države

Ne, upravo je tu granica.

Postoje protokolarni susreti (recimo odlazak na takmičenje na kojem sportista predstavlja Srbiju / povratak sa takmičenja na kojem je sportista koji predstavlja Srbiju ostvario značajan rezultat), to su formalni događaji koje organizuju državni organi (recimo kabinet predsjednika to preko ministarstva sporta traži od konkretnog sportskog saveza ili olimpijskog komiteta) i koji formalno zahtijevaju prisustvo sportiste povodom određenog sportskog događaja. To je ovo što pojedini pokušavaju da podvale košarkašima kao podršku Miloševiću, ali to nema nikakve veze sa Novakovom inicijativom da se javno zahvaljuje vučiću (kao da nije, ukoliko mu je do toga zaista bilo stalo, to mogao da uradi privatno i bez zalaganja svog lika i djela u vučićevo zločinačko udruženje).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...