Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Neko uradi milion stvari da bi mogao putovati a on jer je najbolji teniser ne mora. Da je bilo ko drugi u pitanju, ovi Novakovci 🙂 bi ga razapeli na krst...Tipa Nadal,Federer ili neko treci. Smisljate bas glupe izgovore, to je sve znao mesecima unapred

Ne lupetaj.

Bilo bi vrlo jasno receno da ne putuje iako je dobio exemption, tu mislim na vlasti Aus.

Pritom novinari kazu da su u Melburnu vec neki sa exemptionom.

Jasno je ovo da je teranje inata i mlacenje.

Jos jednom, ne lupetaj.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Cak i da je on nevina zrtva u ovome, sto moze biti, opet ispada budala, a nije mu prvi put. Da je prvi put pa i da kazes, ali ko zna koji je. I on nastavlja po istom.

 

 

E ovo je jedna cinjenica.

On prosto da l iz naivnosti, pogresnih odluka, cega god, konstatno pravi gresku u koracima...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Novakove navijace bi bas bolelo uvo da je ovakva sitiacija sa Rafom ili Fedom. Igrao ili ne, sasvim svejedno. Ova bolesna histerika koja je usmerena na Novaka dostize neverovatne razmere. Veli broj grlatih se pribojavaju osvajanja rekordnog slema jer ostace samo umetnicki i zlatni sako dojam kao prednost u komparaciji.

Je li ima te papire koji potvrdjuju medicinske razloge nevakcinisanja? Ako ima, sta ga tupe onda? Ako nema, nazad u Bosnu na piramidalno palamudjenje.

 

Bilo bi lepo da ne imputiras drugima svoje subjektivno rezonovanje, jer je takvih u svetu medju teniskim fanovima jednocifren procenat, a medju ljudima generalno koji prate sta se desava verovatno manje od promila.

 

Na ovom forumu, nula.

 

Situacija je mnogo, mnogo specificnija i komplikovanija od "nervira ih No1e jer je najbolji, sve Fedal fanovi, plakyyyy"

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo sad opet jednu seriju pljuvanja po ženi rospiji jer on inače ne može sam od sebe da se izglupira, a očigledno ni dosad nije bio dovoljno uspešan samo zbog nje, šta je ovih 20-ak komada kad je mogao imati bar 30 samo da se bolje oženio :classic_rolleyes:

Nije mu niko drugi za ovo kriv. A jeste sam sebi ovo zamesio, ali nijedna titula nije vredna ovog ponižavanja. Nadam se da će da sedne u avion i ostavi AO domaćinima.

7 minutes ago, AgroLaki said:

Kakav debil, sad nek izmeditira osecajuci talase piramida i sitost brokolija. Da je ozenio najprosecniju devojku na svetu bio bi zdraviji, normalniji, srecniji, a najmanje vazno uspesniji sa cca 25 grendslemova do sad. 

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

moliicu lepo ga se fed i rafa ne ukljucuju u diskusiju, kome je do njih imaju svoje teme pa tamo pisite do mile volje.

 

 

a ti @Devil In My Pants znas da on nije uradio milion stvari ???

ako ima med.indikaciju da ne primi vakcinu, bilo ko da je u pitanju ,prica se tu zavrsava a ne sa hebadom po aerodromu .

ima ih jos koji su dobili izuzece pa nikog nisu maltretirali .

Edited by vanjabarsa
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Ajmo sad opet jednu seriju pljuvanja po ženi rospiji jer on inače ne može sam od sebe da se izglupira, a očigledno ni dosad nije bio dovoljno uspešan samo zbog nje, šta je ovih 20-ak komada kad je mogao imati bar 30 samo da se bolje oženio :classic_rolleyes:

Nije mu niko drugi za ovo kriv. A jeste sam sebi ovo zamesio, ali nijedna titula nije vredna ovog ponižavanja. Nadam se da će da sedne u avion i ostavi AO domaćinima.

 

Ne naravno, ne mislim da je ovo samo Jelenina krivica, jer je Novak pre svega jedan dobar, ali jako plitak i naivan covek, a to vec dobro znamo nakon svih epizoda sa Imazima, Piramidama itd. 

Verujem Obradovicu da se okruzio losim ljudima koji ga usmeravaju na neke debilne vodenice, a da ima uz sebe neke razumne ljude prvo sto bi uradio je da se vakcinise, jer to je drustveno odgovorna stvar. Ovako je zasluzio da ga kecaju, jer je sam doveo sebe u takve situacije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vanjabarsa said:

 

ako ima med.indikaciju da ne primi vakcinu, bilo ko da je u pitanju ,prica se tu zavrsava a ne sa hebadom po aerodromu .

 

 

Bas me zanima koja je medicinska indikacija vrhunskog sportiste da ne primi vakcinu, kad je primaju ljudi alergicni na sve i svasta, onkoloski bolesnici i ljudi sa autoimunim bolestima. Zato sto je decko antivakser zato je i zasluzio da ga isutiraju nazad. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Devil In My Pants said:

Neko uradi milion stvari da bi mogao putovati a on jer je najbolji teniser ne mora. Da je bilo ko drugi u pitanju, ovi Novakovci 🙂 bi ga razapeli na krst...Tipa Nadal,Federer ili neko treci. Smisljate bas glupe izgovore, to je sve znao mesecima unapred

Kao sto je mnogo glupo ovo sto si ti sada napisao, jer dobro znas da neke druge iz svetskog vrha ne bi ovako trkeljisali i maltretirali kada bi bili i istoj situaciji kao ovaj nas. Sta je sa ostalim igracima koji su trazili medicinsko izuzece, jer su oni usli u zemlju kengura, potomaka kaznjenika, ustasai istrebljivaca Aboridzana? 

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Za razliku od mogućnosti da se okružio Obradovićem i njemu sličnima, u kom slučaju bi bio okružen pravim ljudima :lol_2:

Slažem se naravno u principu, ali kud izvuče baš Obradovića od svih mogućih autoriteta :classic_biggrin:

 

A jbg, zato sto sam juce citao intervju sa njim u vezi toga pa mi najsvezije. 😄 Naravno i Bosa je srbenda antiglobalista fazon, ali msm da je Djolo u jos goroj ekipi... 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Bas me zanima koja je medicinska indikacija vrhunskog sportiste da ne primi vakcinu

 

lekarska tajna, najiskrenije se nadam da nikad nece izaci na videlo .

btw njemu su dozvolu dali australijski lekari , ne neki iz srbije ....

Edited by vanjabarsa
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Losmi17 said:

Ne lupetaj.

Bilo bi vrlo jasno receno da ne putuje iako je dobio exemption, tu mislim na vlasti Aus.

Pritom novinari kazu da su u Melburnu vec neki sa exemptionom.

Jasno je ovo da je teranje inata i mlacenje.

Jos jednom, ne lupetaj.

To ti je internet domet. To tako u svojoj kuci pricaj sa svojima, ovde se umij i upristoji.

19 minutes ago, vanjabarsa said:

moliicu lepo ga se fed i rafa ne ukljucuju u diskusiju, kome je do njih imaju svoje teme pa tamo pisite do mile volje.

 

 

a ti @Devil In My Pants znas da on nije uradio milion stvari ???

ako ima med.indikaciju da ne primi vakcinu, bilo ko da je u pitanju ,prica se tu zavrsava a ne sa hebadom po aerodromu .

ima ih jos koji su dobili izuzece pa nikog nisu maltretirali .

I to smo saznali danas...a prica se o ovome pola godine. Teski ste, postujte i neko drugo misljenje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AgroLaki said:

 

Bas me zanima koja je medicinska indikacija vrhunskog sportiste da ne primi vakcinu, kad je primaju ljudi alergicni na sve i svasta, onkoloski bolesnici i ljudi sa autoimunim bolestima. Zato sto je decko antivakser zato je i zasluzio da ga isutiraju nazad. 

 

Možda neprimanje vakcine u određenom vremenskom periodu od COVID19 infekcije...?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, jevrem69 said:

Kao sto je mnogo glupo ovo sto si ti sada napisao, jer dobro znas da neke druge iz svetskog vrha ne bi ovako trkeljisali i maltretirali kada bi bili i istoj situaciji kao ovaj nas. Sta je sa ostalim igracima koji su trazili medicinsko izuzece, jer su oni usli u zemlju kengura, potomaka kaznjenika, ustasai istrebljivaca Aboridzana? 

Mnogo ste teski. To kao kod nas u NS kad istetovira zadtavu, Ostrog ili sta znam nekog sveca, odmah misli da je veci Srbin od drugih.

 

Hocu reci i ja navijam za Novaka i ovo je moj rezon.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

To ti je internet domet. To tako u svojoj kuci pricaj sa svojima, ovde se umij i upristoji.

 

Ni tvoji postovi nisu pristojni i vredjaju inteligenciju, jer teras u jednu stranu nevezano za cinjenice.

Tako da si dobio odgovor u skladu sa tom situacijom.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, McLeod said:

 

Bilo bi lepo da ne imputiras drugima svoje subjektivno rezonovanje, jer je takvih u svetu medju teniskim fanovima jednocifren procenat, a medju ljudima generalno koji prate sta se desava verovatno manje od promila.

 

Na ovom forumu, nula.

 

Situacija je mnogo, mnogo specificnija i komplikovanija od "nervira ih No1e jer je najbolji, sve Fedal fanovi, plakyyyy"

Vidi, napadao sam ga ovde zbog nevakcinisanja i svog  njegovog majmunisanja oko toga. I dalje mislim da je morao da se vakcinise, a ako ne zeli,da ne baljezga o tome.

Da li on ima papire koji sa medicinskog aspekta govore da ne treba da prila vakcinu. Ako ima, onda se kenguri izivljavaju. Kako bi se osecao da imas takve papire, a da ti zabrane da se kreces slobodno. Podseca na rasnu segregaciju.

Sta je sa drugim teniserima koji imaju te papire? Da li se i na njima izivljavaju ovako?

A to oko Feda, Nadala... Pa i na ovom forumu imas one koji panice da bi gs rekord mogao vec sada da padne. Uostalom, toliko pokazatelja je do sada bilo da je nettpeljivost prema Novaku izrazena i zbog rasprsenog fedal mehura od sapunice... Eto, ja sam ubedjen da je Fed imao neke probleme zbog kojih ne sme da se vakcinise, ovakve drame, bezobrazluka i izivljavanja ne bi bilo.

Edited by berti
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Losmi17 said:

Ni tvoji postovi nisu pristojni i vredjaju inteligenciju, jer teras u jednu stranu nevezano za cinjenice.

Tako da si dobio odgovor u skladu sa tom situacijom.

Moji postovi su uvek pristojni. Mi iz NS-a smo takvi. Ako zelis da mi objasnis iznesi cinjenice a ne tvoje pausalne procene i vresjanje.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sta pricas ti vise. Ao je izdao press release da je dobio exemption i da moze da igra.

Nakon toga su mogli nadlezni da se oglase i da kazu da ipak ne moze i ne dolazi.

A nisu. Pritom je u drzacu vec uslo par igraca sa exemptionom.

Daj informisi se pre nego sto udaris u tastaturu, losmisk.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AgroLaki said:

 

A jbg, zato sto sam juce citao intervju sa njim u vezi toga pa mi najsvezije. 😄 Naravno i Bosa je srbenda antiglobalista fazon, ali msm da je Djolo u jos goroj ekipi... 

Nije. Obradoviću je samo krivo što ne može da omasti brk u Novakovoj ekipi a nudio se i preporučivao onolike godine. Ovako je morao da se zadovolji Kinezima :lol_2:

Da mu kojim slučajem daju neko zaduženje da vidiš kako bi od sutra pričao kako je veganska ishrana najbolja na svetu, i sve što uz to ide.

 

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Pa nek javno kaze. Ovako izgleda drugacije. Meni jeste zelja da Novak osvoji, ali kad dolazis u goste, ne pravis ti kucni red vec domacin.

Pa on je ispoštovao ono što domaćin traži, podneo dokumentaciju i domaćin mu je izdao dozvolu. Ovo sve ostalo je PR i vađenje fleka tih istih domaćina. Oni su mu tu dozvolu izdali, ne neko deseti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...