Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ovi ce uvek dati vise,isamarace ih,pretiti itd...nikakve tu pare ne mogu pomoci. Moraju imati mnogo vise ljudi koji ce se boriti.

Najlakse je vikati i palamuditi iz udobne fotelje i posle kukati kako je narod neprosvecen, glup i zatucan...

Sta vas sprecava da izadjete iz svoje zone komfora, generacijo odrasla na drustvenim mrezama i rijaliti programima, da odete i upoznate se sa realnim zivotom  koji bi ste menjali, a da ga, pri tom, niste ni videli, ni upoznali?

Kad ovi koji palamude oko UKR-RUS rata odu i opale koji metak i zazvizdi im koji oko usiju - neka onda biraju stranu.

Isto i ovi oko Kosova, Bosne....... bilo cega.

Ako se bojis da ce te neko udariti - ne pricaj o ulazenju u frku i ishodu iste.

Mozda dobijes batine, mozda i pobedis, bitno je da nisi picqica koja cvili o tome po drustvenim mrezama vec neko ko se u to vec upustio.

Ako ova decurlija danas nece da trci na pendrek, sem za selfi i lajk na mrezama, neka im ga - njihov je i oni ce ziveti u njemu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Haklberi said:

A ona fora da ostavku pa ga mi opet izaberemo?

Mislim da je previse Vucko nezadovoljan pravim rezltatima da bi isao na to..iskreno, da barem ovi Ujedinjeni ne cute, dosadilo mi vise i da spominjem to, ja bih verovao da ce nekih vanrednih izbora biti opet jedan kroz jedan..Aleksic je dovece u UN, necu gledati, iskreno..nedleju dana necu gledati nista, previse je sve ovo za mene..ipak sma prvi put od 2012 neke nade polagao.. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

Najlakse je vikati i palamuditi iz udobne fotelje i posle kukati kako je narod neprosvecen, glup i zatucan...

Sta vas sprecava da izadjete iz svoje zone komfora, generacijo odrasla na drustvenim mrezama i rijaliti programima, da odete i upoznate se sa realnim zivotom  koji bi ste menjali, a da ga, pri tom, niste ni videli, ni upoznali?

Kad ovi koji palamude oko UKR-RUS rata odu i opale koji metak i zazvizdi im koji oko usiju - neka onda biraju stranu.

Isto i ovi oko Kosova, Bosne....... bilo cega.

Ako se bojis da ce te neko udariti - ne pricaj o ulazenju u frku i ishodu iste.

Mozda dobijes batine, mozda i pobedis, bitno je da nisi picqica koja cvili o tome po drustvenim mrezama vec neko ko se u to vec upustio.

Ako ova decurlija danas nece da trci na pendrek, sem za selfi i lajk na mrezama, neka im ga - njihov je i oni ce ziveti u njemu.

Da znaju kako je dobar osećaj kad se jurcaš sa policijom, udišeš suzavac a pomaze ti lepa devojka( ne mora da je kosovka) iako te nikad pre nije videla. Ajde da vidimo hoce li ovi ekolozi barem nešto da pokrenu, ili mora Sava da pokrene svoju "vojsku".

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Zavetnici su onda ono sto se kolokvijalno na engleskom zove "the stranger"?

Ma, sviraci kurcu..Vucicevi isfabrikavani sateliti..sta ti aj pricam, znas i sam..inace, nisam desnicar, da se razummeo, samo sam za pluralizam:classic_biggrin:

Just now, Perkos2 said:

Da znaju kako je dobar osećaj kad se jurcaš sa policijom, udišeš suzavac a pomaze ti lepa devojka( ne mora da je kosovka) iako te nikad pre nije videla. Ajde da vidimo hoce li ovi ekolozi barem nešto da pokrenu, ili mora Sava da pokrene svoju "vojsku".

Sava je licnost godine,sto se mene tice, i prosle,a bice i ove..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Da znaju kako je dobar osećaj kad se jurcaš sa policijom, udišeš suzavac a pomaze ti lepa devojka( ne mora da je kosovka) iako te nikad pre nije videla. Ajde da vidimo hoce li ovi ekolozi barem nešto da pokrenu, ili mora Sava da pokrene svoju "vojsku".

Eh, a tek onaj adrenalin u jurisanju na protivnika.....

To ne moze preko foruma, tvitera i mreza....

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kronostime said:

Najlakse je vikati i palamuditi iz udobne fotelje i posle kukati kako je narod neprosvecen, glup i zatucan...

Sta vas sprecava da izadjete iz svoje zone komfora, generacijo odrasla na drustvenim mrezama i rijaliti programima, da odete i upoznate se sa realnim zivotom  koji bi ste menjali, a da ga, pri tom, niste ni videli, ni upoznali?

Kad ovi koji palamude oko UKR-RUS rata odu i opale koji metak i zazvizdi im koji oko usiju - neka onda biraju stranu.

Isto i ovi oko Kosova, Bosne....... bilo cega.

Ako se bojis da ce te neko udariti - ne pricaj o ulazenju u frku i ishodu iste.

Mozda dobijes batine, mozda i pobedis, bitno je da nisi picqica koja cvili o tome po drustvenim mrezama vec neko ko se u to vec upustio.

Ako ova decurlija danas nece da trci na pendrek, sem za selfi i lajk na mrezama, neka im ga - njihov je i oni ce ziveti u njemu.

Isao i video da je protiv vucica samo kulturan svet koji ne bi mogao da osvoji trafiku. Postenjem u Srbiji najcesce dobijes qrac. Srecom pa nemamnikakve dodirne tacke sa drustvom sa dna kace,mada sam ih u mladosti bas dobro poznavao. 

 

To tvoje filozofiranje kako niko nije isao u rat i fala bogu na tome. Mi smo kriminogena drzava, sto se tice morala,morali smo. Nema sta ja da kukam,to je jednostavno tako.

 

Ljudi ovdevole dupe da prodajui znam ih mnogo, hvala Bogu sto sam totalno nezavistan i sto ne moram da im budem ni u blizini..Mi smo dno evropske kace...

Link to comment
Share on other sites

Razumljiva mi je potištenost, shvatam i rezigniranost, kao i svu težinu spoznaje da je politički protivnik toliko jak da postaje monumentalan, dakle i veći od prirodne veličine, u očima poraženih...
 
Ali zaista ne mogu da razumem generalizaciju naroda i da je ovakav i onakav, budući da nas moderna politička istorija uči da je taj isti narod, primera radi, na izborima u decembru 2000. godine dvotrećinskom većinom glasao za Demokratsku opoziciju Srbije, koja je ubedljivo pobedila, sa 2.405.000 glasova, i one koji su na narod izvodili tenkove, i podizali helikoptere u vazduh i ubijali političke neistomišljenike, kao i rodonačelnike ove desnice koja se sada ušunjala u parlament kao puvanjak u donji veš.
 
I taj isti narod će, jednoga dana kada se steknu uslovi za to, dati i aktuelnom režimu ono što ga spada... Isto kao i Miloševićevom režimu.
 
To je čista dijalektika.
 
 
Sto rekoše neki ranije, glasali su jer je milošević izgubio ratove i jer su videli 3 meseca ranije ko je novi gazda.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Devil In My Pants said:

Isao i video da je protiv vucica samo kulturan svet koji ne bi mogao da osvoji trafiku. Postenjem u Srbiji najcesce dobijes qrac. Srecom pa nemamnikakve dodirne tacke sa drustvom sa dna kace,mada sam ih u mladosti bas dobro poznavao. 

 

To tvoje filozofiranje kako niko nije isao u rat i fala bogu na tome. Mi smo kriminogena drzava, sto se tice morala,morali smo. Nema sta ja da kukam,to je jednostavno tako.

 

Ljudi ovdevole dupe da prodajui znam ih mnogo, hvala Bogu sto sam totalno nezavistan i sto ne moram da im budem ni u blizini..Mi smo dno evropske kace...

Pismenost i pravopis su prvi korak ka napretku.

Na tvojoj generaciji je da nesto menja, ako im se ne svidja - nije na meni, Urosu, Divu, Constantinu.....

Samo, za to bi morali da mrdnete dupe iz svoje zone komfora koju vam placaju roditelji, dok se vi igrate uspesnih mislilaca i eksperata po netu.

Imate li iole sposobnosti za to?

Od toga vam buducnost zavisi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kronostime said:

Pismenost i pravopis su prvi korak ka napretku.

Na tvojoj generaciji je da nesto menja, ako im se ne svidja - nije na meni, Urosu, Divu, Constantinu.....

Samo, za to bi morali da mrdnete dupe iz svoje zone komfora koju vam placaju roditelji, dok se vi igrate uspesnih mislilaca i eksperata po netu.

Imate li iole sposobnosti za to?

Od toga vam buducnost zavisi.

Što si se bre okomio na.momka  vidis da je nezavistan i da nam je to par puta naglasio, u prevodu boli ga patka za sve oko njega.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Što si se bre okomio na.momka  vidis da je nezavistan i da nam je to par puta naglasio, u prevodu boli ga patka za sve oko njega.

Podsticem ga da svojim primerom utice na druge: da kidise na pandure zubima, da tera na Rusiju na celu kolone, da se pokida sa EL timovima kad ne ispostuju Radonju.... da plati porez na dohodak drzavi za koju se bori.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kronostime said:

Pismenost i pravopis su prvi korak ka napretku.

Na tvojoj generaciji je da nesto menja, ako im se ne svidja - nije na meni, Urosu, Divu, Constantinu.....

Samo, za to bi morali da mrdnete dupe iz svoje zone komfora koju vam placaju roditelji, dok se vi igrate uspesnih mislilaca i eksperata po netu.

Imate li iole sposobnosti za to?

Od toga vam buducnost zavisi.

Ma vi niste promenili nikad nista, stavise usrali ste sve. Mislim na te vase generacije. Sve je ovo nastalo kad ste bili na vrhuncu.

 

Cuj meni placaju roditelji :roflmao: ne bih dalje isao sa tobom. Zivis u imaginrnom svetu da je vasa generacija nesto uradila. Ovo cak spada u bezobrzluk, srecom posle vase generacije otvorile su se granice,dosao internet. Ovima sto je dobro sto motaju kablove i rade na traci, zelim im sve najbolje. Iz tog filma nisam, niti cu ikad biti. 🥰 oni nek nastave da glasaju za bolju buducnost

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Naprdnjaci u Nišu su zabeležili 36% glasova, što je najslabiji rezultat ikada. Na prošlim izborima su imali blizu 60%...U odnosu na ukupne retultate u Srbiji, imsli su 6% manje glasova, s u odnosu na Beograd 4%...šteta je što nije bilo i lokalnih izbora. Mada, ako ovako nastave, na sledećim lokalnim izborima, boriče se za cenzus...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kronostime said:

Pismenost i pravopis su prvi korak ka napretku.

Na tvojoj generaciji je da nesto menja, ako im se ne svidja - nije na meni, Urosu, Divu, Constantinu.....

Samo, za to bi morali da mrdnete dupe iz svoje zone komfora koju vam placaju roditelji, dok se vi igrate uspesnih mislilaca i eksperata po netu.

Imate li iole sposobnosti za to?

Od toga vam buducnost zavisi.

Evo, mogu ja da odgovorim kao predstavnik te mladje generacije. Mislim ne moze dalje da bude od toga da sam u nekoj zoni komfora i da mi nesto placaju roditelji ali ajde.

 

Bio sam svaki put i da stojim i da se setam i da gutam suzavac i da se jurim sa mandrilima da bi na kraju u Jadru Vucic imao 90% glasova.

 

Tako da, ako sledeci put umesto svega toga odaberem da skuvam caj i gledam Arsenal - West Ham, necu se osecati ni najmanje krivim, a ako se neko od tih glava koje su zaokruzile 1 bude pobunio kako ce da mu zagade okolinu... pa necu da nastavim recenicu da ne bih bio previse nekulturan.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Ma vi niste promenili nikad nista, stavise usrali ste sve. Mislim na te vase generacij. Sve je ovo nastalo kad ste bili na vrhuncu.

 

Cuj meni placaju roditelji :roflmao: ne bih dalje isao sa tobom. Zivis u imaginrnom svetu da je vasa generacija nesto uradila. Ovo cak spada u bezobrzluk, srecom posle vase generacije otvorile su se granice,dosao internet. Ovima stoje dobro sto motaju kablove i rade na traci,zelim im sve najbolje. Iz tog filma nisam, niticu ikad biti. 🥰 oni nek nastave da glasaju za bolju buducnost

Eto, kreni ti prvo da objasnjavas vrednosti po Bukovcu, Lovcencu,  Veterniku.... u direktnom kontaktu sa ljudima, a ne preko mreza i interneta.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Kronostime said:

Najlakse je vikati i palamuditi iz udobne fotelje i posle kukati kako je narod neprosvecen, glup i zatucan...

Sta vas sprecava da izadjete iz svoje zone komfora, generacijo odrasla na drustvenim mrezama i rijaliti programima, da odete i upoznate se sa realnim zivotom  koji bi ste menjali, a da ga, pri tom, niste ni videli, ni upoznali?

Kad ovi koji palamude oko UKR-RUS rata odu i opale koji metak i zazvizdi im koji oko usiju - neka onda biraju stranu.

Isto i ovi oko Kosova, Bosne....... bilo cega.

Ako se bojis da ce te neko udariti - ne pricaj o ulazenju u frku i ishodu iste.

Mozda dobijes batine, mozda i pobedis, bitno je da nisi picqica koja cvili o tome po drustvenim mrezama vec neko ko se u to vec upustio.

Ako ova decurlija danas nece da trci na pendrek, sem za selfi i lajk na mrezama, neka im ga - njihov je i oni ce ziveti u njemu.

Kad ovi što hoće da čitaju prvo sami smisle slova...

Kad ovi što hoće da voze kola prvo sami naprave kvačilo...

Kad ovi što hoće da seksaju žene prvo sami dobiju menstruaciju...

Link to comment
Share on other sites

Nisam bas pratio neke brojke, ali el moze neko da mi objasni kako je moguce da Srbija ima cca 6 miliona i 900 iljada stanovnika i istovremeno cca 6 miliona i 500 iljada glasaca?!? Skk?

To bi znacilo da imamo samo 400 iljada ljudi mladjih od 18 godina, sto je cisti nonsens. 🤔

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Zapravo to sam vec uradio i ne pomaze. Kako ti sa gorstacima i kozama, si im objasnio nesto pod Avalom...

Prvi komsiluk Mojkovcani, i to zadrti SNS-ovci - jedva ih batinama naucih da mi ne ulaze u posed.

Nit` vecih Srba, po potrebi - nit` vecih podanika, po opredeljenju.

Sutra bi preleteli na drugu stranu - ako im je korist od toga.

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...