Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Druze precenjujes inteligenciju i moral Srba...svi su potkupljivi..uplaseni..15k ne mogu da sakupe semako ne dele pare...

 

Sto ne bi delili pare? Manje bi ih kostalo nego tri bilborda u centru Beograda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, djole said:

vrte se po mrezama snimci paralelnih birackih spiskova koji se uvek vrte... i to kao treba da bude dovoljno

 

ako ne znaju, nek unajme ludog raduleta da im objasni kako se to radi

Ludi Radule, koji ni na bojkot izborima nije mogao smanjeni cenzus preci..vazi..ne znam ja sta Moramo dalje planiraju, teoretski, ne znam ni da li istisnki prtestvuju, ili je ovo mazanje ociju..ali, ako nekome jos uvek mogu da verujem, za sada mogu njima..i to ne svima, vec E. Ustanku, iliti Cuti, i Biljani..NDBG, i oni se utisali..ako ih vidim an proetstima, povlacim ovo sto sada pisem..

4 minutes ago, Haklberi said:

Kako misliš?

Po Ustavu, predsednik drzave mozes biti u najvise 2 mandata uzastopono..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Devil In My Pants said:

Druze precenjujes inteligenciju i moral Srba...svi su potkupljivi..uplaseni..15k ne mogu da sakupe semako ne dele pare...

Zanimljiv je i rasizam, da ga tako nazovem, koji deo wannabe progresivnih na ovoj temi pokazuje prema "građanima" nerazvijenih područja, posebno juga, a u stvari ceo taj jug zajedno ima glasaca kao jedna oveca gradska opstina, gde su isto pobedili  Vucic i SNS, a i ako nisu, svi ostali su glasali za iste stvari, patrijotizam, ne u nato, kocoBo, qrtz paltz.  A onda se kao svi cude zasto Albanci i ostali nece da imaju nista sa tom zemljom. Stvarno pravo cudo.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako nista, usla je jedna prava, i za mene prihvatljiva levica u Skupstinu..ja sma za to da imamo i normaln desnicu, i evicu, pluralizam pre svega, ali, posto su nama desnica Milica, Bosko, radikali,a do juce najblize levici DJB i SPS, oo jeste korak napred..koracic

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Ovi ce uvek dati vise,isamarace ih,pretiti itd...nikakve tu pare ne mogu pomoci. Moraju imati mnogo vise ljudi koji ce se boriti.

 

Pa nateraj ih da daju vise. Moras imati vise ljudi koji ce se boriti, a na borbu ces pozivati iz Beograda vicuci sa TV ekrana borite se vi po selima glasajte za nas, a ja odoh da pijem makijato, ali glasajte vi.

 

I onda posle 5% na izborima jeeee, sampanjac.

 

Pa nemoj zajebavati. Znaci ne moze to, SNS ce to ugusiti, A NE POKUSAS uopste. O cemu pricamo onda?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Azazelkg said:

Stanovo... Najveća opština u gradu.... Kako li je u većim pi.kovcima 🤔

 

Nemoj me shvatiti pogresno, ali znamo obojica sta je Stanovo. Ovo su super rezultati, malo gori od Erdoglije, za koju takodje znamo sta je, a za sta imam informacije da se bas namestalo pred kraj glasanja, a u tome su ucestvovali i "opozicioni" kontrolori.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da mnogi trpaju Zavetnicu u desničarsku partiju iako ja tamo iskreno ne vidim ništa što nije vec u sns ili sps. Malo je samo Mica bila pričljivija i hrabro rekla da podrzava Rusiju ali to blage veze sa desnicom nema. Klasična interesna grupa koja sluzi mandat-dva da pomogne vladajucoj partiji. Nema tu ideologije kao kod DSS i Dveri.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

 

Pa nateraj ih da daju vise. Moras imati vise ljudi koji ce se boriti, a na borbu ces pozivati iz Beograda vicuci sa TV ekrana borite se vi po selima glasajte za nas, a ja odoh da pijem makijato, ali glasajte vi.

 

I onda posle 5% na izborima jeeee, sampanjac.

 

Pa nemoj zajebavati. Znaci ne moze to, SNS ce to ugusiti, A NE POKUSAS uopste. O cemu pricamo onda?

Ma dzaba, iznervirao sam sinoc za sve pare i nikad vise. Izduvali smo,manjina smo i to je to. Bar mi je drago da sam manjina.

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Azazelkg said:

Moje BM:

- SNS 408;

- SPS 143;

- UPS 97;

- DSS 65;

- dveri 30 itd.... 

Da moze Milošević da ustane iz groba ne bi verovao da su ovo glasovi iz Kragujevca!  Ajde sns to je ucenom i kupovinom ali otkud ovako dobar rezultat sps u Kragujevcu? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Da moze Milošević da ustane iz groba ne bi verovao da su ovo glasovi iz Kragujevca!  Ajde sns to je ucenom i kupovinom ali otkud ovako dobar rezultat sps u Kragujevcu? 

I to što kažeš.... I Miloševiću je svojevremeno Kg bio trn u oku, sad bi se, nažalost, ponosio.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Da moze Milošević da ustane iz groba ne bi verovao da su ovo glasovi iz Kragujevca!  Ajde sns to je ucenom i kupovinom ali otkud ovako dobar rezultat sps u Kragujevcu? 

Pa bio bi presrecan, vidis da je imao 551 glas.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

Da moze Milošević da ustane iz groba ne bi verovao da su ovo glasovi iz Kragujevca!  Ajde sns to je ucenom i kupovinom ali otkud ovako dobar rezultat sps u Kragujevcu? 

 

U centru SPS i SNS nisu uzeli ovako malo glasova od kako je SNS osnovan. Po obodima su ili jako krali ili je nesto drugo bilo u pitanju.

 

Sto se tice konkretno SPSa, kadrovi su im vrlo zivi, Cetkovic i dalje nije zaboravljen, pogotovo Elektrosumadija, Vodovod i Energetika. Sta se desilo pa su odlucili da podrze SPS u vecem broju umesto Vucica, to vec ne mogu zasigurno da tvrdim, moguce je da su imali "dojavu" da ce ih otkaciti posle ovih izbora.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Zanimljiv je i rasizam, da ga tako nazovem, koji deo wannabe progresivnih na ovoj temi pokazuje prema "građanima" nerazvijenih područja, posebno juga, a u stvari ceo taj jug zajedno ima glasaca kao jedna oveca gradska opstina, gde su isto pobedili  Vucic i SNS, a i ako nisu, svi ostali su glasali za iste stvari, patrijotizam, ne u nato, kocoBo, qrtz paltz.  A onda se kao svi cude zasto Albanci i ostali nece da imaju nista sa tom zemljom. Stvarno pravo cudo.

Ja sam odozdo pa sam zbog toga i komentarisao konkretno Pcinjski okrug.

 

Moj stav jeste apsolutno elitisticki, ali je vrlo tesko posmatrati sta se vec decenijama dole dogadja i ostati potpuno miran i ravnodusan. 

 

Daleko od toga da je Pcinjski okrug sa svojih 200k stanovnika bio prelomni faktor na bilo kojim izborima, ali da bilo ko ode dole, ne bi mu trebalo duze od nedelju dana da skapira da ce ljudi koji budu ziveli dole biti u penisu narednih 30 godina minimum.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Perkos2 said:

Vidim da mnogi trpaju Zavetnicu u desničarsku partiju iako ja tamo iskreno ne vidim ništa što nije vec u sns ili sps. Malo je samo Mica bila pričljivija i hrabro rekla da podrzava Rusiju ali to blage veze sa desnicom nema. Klasična interesna grupa koja sluzi mandat-dva da pomogne vladajucoj partiji. Nema tu ideologije kao kod DSS i Dveri.

pa kazem, lazna desnica..

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...