Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

Još 16og februara na Studiju B je rekao da će podržati AV kao predsedničkog kandidata. Tada je rekao da je Milica Zavetnica bila deo SRSa, ali da se potukla sa drugom radikalkom, pa su obe izbačene iz stranke.

 

 

(9:37) - o Zavetnici

(19:45) - o AV

 

Sve u svemu, izgleda da 80% političke scene čine bivši radikali i oni ideološki blizu njima što bi trebalo ozbiljno da zabrine kako smo došli do toga.

 

 

Edited by McCarthy
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Devojka Luke Razića said:

 

Ne pričam gluposti. 

 

Na početku rada foruma bila sam banovana jer sam samo prepričala koje je sve dobre stvari uradio Dragan Đilas kada je bio gradonačelnik Beograda. 

Ispalo je da sam bot.


Pa da, u tome je i razlika. Jedna je stvar kad “prepričavaš”, tj. iznosiš svoje utiske o tome šta je Đilas “dobro uradio” dok je bio gradonačelnik (a prepričavanje takvih stvari u stilu u kojem si ti to radila, predstavljajući vlast DĐ u Bg kao sjajnu, bajnu i lepu te ne čini ništa drugačijim od AV botova, samo si na drugoj strani), a drugo je kad prenosiš objektivne vesti o tome gde je ko držao mitinge, skupove i šta je radio u sklopu kampanje.
 

Nekritično botovanje nije poželjno, objektivno izveštavanje naravno da jeste, tako da za takvo nešto nikad nećeš biti banovana.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, posto za mene zapad/eu/nato nema alternativu recite mi postoji li uopste neko u ovom nasem buretu ko se otvoreno zalaze za pobrojano? Za tog cu glasati. Totalno sam ispao iz svih tokova jer imam tonu posla, pa neka mi neko od istomisljenika sazvace, ako moze. 

Link to comment
Share on other sites

sad odslušah hit tvit od juče i mogu vam reći da ih je Tadić ispreskakao ko budale. Dačić i Brnaba su bili smešni. To je ono što ja pričam, vlast nema šanse u dijalogu jer je mnogo lakše napadati nego braniti bilo šta.

 

Nažalost mislim da je ovo usluga Tadiću od strane režima, daće mu par ovakvih emisija da pokušaju da ga dignu blizu 3% i otkinu opoziciji deo glasova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hamilton said:

Ljudi, posto za mene zapad/eu/nato nema alternativu recite mi postoji li uopste neko u ovom nasem buretu ko se otvoreno zalaze za pobrojano? Za tog cu glasati. Totalno sam ispao iz svih tokova jer imam tonu posla, pa neka mi neko od istomisljenika sazvace, ako moze. 

Glasaj za Aleksandra Vucica i neces pogresiti, on se zalaze za sve moguce.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/12/2022 at 4:47 PM, JohnnyDragon said:

Jbg zato se sada traži dlaka, jer su nas posle Zlobe lepo izhebali ...

 

Izjebali su nas idioti iz EU jer su bili protiv sablje I izbora odmah posle iste gde bi DS oduvao ostale I mogao da sprovede ozbiljne stvari.

 

EU birokrate su te koje naprave zajeb i to uvek. Pa i AV je njihov zajeb. Ajde da nemaju Orbana pa da ne znaju šta ovaj radi.

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Klotzen said:

sad odslušah hit tvit od juče i mogu vam reći da ih je Tadić ispreskakao ko budale. Dačić i Brnaba su bili smešni. To je ono što ja pričam, vlast nema šanse u dijalogu jer je mnogo lakše napadati nego braniti bilo šta.

 

Nažalost mislim da je ovo usluga Tadiću od strane režima, daće mu par ovakvih emisija da pokušaju da ga dignu blizu 3% i otkinu opoziciji deo glasova.

 

Tadic igra ulogu korisnog idiota koji treba da odnese glasove za bg izbore,a da ne predje cenzus. I sto je najgore  on prihvata tu svoju ulogu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li negde spisak lista za predsednicke i beogradske izbore kao i spisak predsednickih kandidata?

 

Po onome sto sam gledao, nigde nema LSV i LDP (sto je jako dobro), Seselj ne izlazi na predsednicke (verovatno jer ne zeli da se blamira, SRS ima da padne na ispod 1%), nema ni GDF, ipak nisu hteli u neprincipijalnu koaliciju sa SDS i NS.

 

Objavljena su i neka istrazivanja za beogradske izbore po kojima je kao SNS na 38%, Moramo na 17%, SSP-NS-DS-PSG na 16%, SDS na 3,4%, SPS 3% i verovatno ulazi i NADA sa 3%, mozda i Zavetnici sa 3%. Znaci, ovo su bas optimisticne brojke, pa je opet situacija 42% - 33% - 13% (rezim - opozicija - "opozicija").

 

Zaista ne znam kojom matematikom opozicija moze do vecine u BG. Samo bez pljuvanja po narodu i biracima, do sada nikada SNS nije imao sam ispod polovine odbornika, ako i sa situacijom da SNS + SPS imaju manje od 55 odbornika opozicija ne moze da namakne vecinu kao u CG treba zabraniti izbore i proglasiti Vucica za Tita.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...