Jump to content

VN Abudabija 2021


Radoye

Recommended Posts

5 minutes ago, shonke said:

Nije baš , u 56. se videlo da čiste onaj beli qrac od gašenja požara i da su se tek tada sklanjali redari (bio redar još ispred ograde). Nisu tad ni mogli da urade ništa drugo osim da zaustave trku.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

 

Aha, nisam to video, onda je trebalo da izbace crvenu zastavu u 56. i to je onda to, pa 2 kruga obojica u istim uslovima

Link to comment
Share on other sites

Zasto hamilton nije isao u boks kod zadnjeg izlaska SC? Nista ne bi izvubio jer je i max isao?
Ma RB bi ovde postupio suprotno Mercedesu jer nisu imali sta da izgube. Da je Hamilton otisao, Max bi ostao i obratno. A ovo na kraju se uvek moze dogoditi, ali se nikada ne nadas tome.
Na kraju svega, Verstappen je pretekao Hamiltona na stazi i to je najvaznije. Nije bilo nikakvih udesa kao sto su pojedinci najavljivali.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Danas Masi nakon zakucavanja Latifija, nije mogao a da NE zajebe. Da je ostavio bolide između Lewisa i Maxa, bilo bi nepravedno. Kad je dozvolio da prođu Lewisa, isto je bilo nepravedno, ali smo barem imali trkanje između dva pretendenta za naslov u poslednjem krugu. 

Jedini naslovi, koji nisu kontrovererzni su oni, kad je imala neka ekipa totalnu dominaciju. Inače je uvek bilo povuci potegni. Od vajkada. Ajd u zdravlje 🥃

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Downforce said:

A i ako ne bude razlika - ima ko ce da namontira. 

 

Nista ovo ne valja. I ovo je otislo u rijaliti. Polako ce da se povuku proizvodjaci i ostace samo rezirani cirkus. 

 

Rezija je krenula od Silverstona i zavrsila se ovako. Tad su oni vec znali sta ce namontirati. 

 

Dodijalo svima da jedan tim pobedjuje 8 godina za redom što je nezabeleženo u bilo kom sportu Svetskog ranga. 

 

Rekao bih da je ta dominacija izrodila Masija & co koji su manipulisali odlukama cele godine kako bi napravili šou od sporta koji je u zapećku već nekoliko godina kod šire mase. Jedino mi, zaljubljenici u ovaj sport gledamo svaku trku, a sada se zbog ove kontroverzne sezone pojavljuju i ljudi koji nisu odgledali ni jednu trku godinama.

 

Dakle još jednom čestitke Libertiju, cilj ispunjen, džepovi će se napuniti $$$.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, staneC said:

Danas Masi nakon zakucavanja Latifija, nije mogao a da NE zajebe. Da je ostavio bolide između Lewisa i Maxa, bilo bi nepravedno. Kad je dozvolio da prođu Lewisa, isto je bilo nepravedno, ali smo barem imali trkanje između dva pretendenta za naslov u poslednjem krugu. 

Jedini naslovi, koji nisu kontrovererzni su oni, kad je imala neka ekipa totalnu dominaciju. Inače je uvek bilo povuci potegni. Od vajkada. Ajd u zdravlje 🥃

 

 

Bilo je nepravedno prema njima? Pa da ih nije pusito da preteknu svejedno ne bi mogli da se bore za vise pozicije...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Maharaja said:

Jedino dobro iz svega ovoga je što je Liberty odlučio za mene: neće me videti u Montrealu 17. juna, a ni mojih 325 dolara. Do sutra je trebalo da se odluči da li zadržavam kartu...

 

nek bonus šampionu Masiju plaća neko koga ova bruka pali.

325$ za šta?! 😬

 

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, Maharaja said:

Jedino dobro iz svega ovoga je što je Liberty odlučio za mene: neće me videti u Montrealu 17. juna, a ni mojih 325 dolara. Do sutra je trebalo da se odluči da li zadržavam kartu...

 

nek bonus šampionu Masiju plaća neko koga ova bruka pali.

 

1 minute ago, Drago said:

325$ za šta?! 😬

 

 

Za te pare - kompletan vikend za Toronto Indi sa sve tribinom, padok pasom i sta za pojesti / popiti.

 

I na kraju me u nedelju teraju zadnjeg sa staze dok je rasklapaju i pakuju :lol_2:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Radoye said:

 

 

 

Za te pare - kompletan vikend za Toronto Indi sa sve tribinom, padok pasom i sta za pojesti / popiti.

 

I na kraju me u nedelju teraju zadnjeg sa staze dok je rasklapaju i pakuju :lol_2:

Znam da si pisao ranije da je Indy iskustvo mnogo bolje. Vreme je da detaljno iščitam šta si pisao (i na drugom forumu).

 

Treba gledati trkanje.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Maharaja said:

Dobro pitanje. Netflix košta 9.99 dolara mesečno...

 

 

 

Sad kada vidim da SVI portali prenose rezultat ove trke ima da se traži karta više sledeće sezone pa će da košta 650$. 

 

Nego poslušaj Radoja, budi ceo vikend na Indiju za taj keš.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, staneC said:

Prema Lewisu...

 

Ne razumem stvarno, pa zaostali vozaci ne sluze da cuvaju ledja onima koji su ispred njih. Pri svakom restartu poredak vozaca je prema poretku. 

3 minutes ago, Cooper said:

Meni jedino nije jasno na koji način je ona Honda uzela titulu i to u izlaznoj godini iz F1

 

Na magiju broja 33

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cooper said:

Meni jedino nije jasno na koji način je ona Honda uzela titulu i to u izlaznoj godini iz F1

 

tako su tempirali, to im je bio korporativni plan. rek'o ja da ce tako biti jos onomad kad su ispadale bregaste osovine u Meklarenu nakon 3 brza kruga tokom zimskih testova. dosli su da testiraju in vivo.

 

 

Inace:

 

Toto odbio Hornerovu pruzenu ruku posle trke, Mercedes ulaze protest na rezultate trke. Sad jos jedan kopernikanski obrt da titula promeni vlasnika za zelenim stolom i onda je cirkus kompletan... 😐 

Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo dobro.

Kao prvo, svi su dobro i zdravo i nadam se da će i Mazepin biti ok.

Drugo, trku nije (do kraja) odlučio sudar pretendenata za titulu.

Treće, Masi je ispao toliki kreten da će sada i momci sa dugačkim pišama (ako ovo čudo što je CEO Daimler-a može da se podvede u tu kategoriju) morati da daju nalog da se to reši. Jednom za svagda.

Puno poštovanje Liberty mediji, ali na stazi se takmiče kompanije koje imaju globalnu reputaciju. A počele su da je stiču u prošlom milenijumu.

Četvrto, svi oni kojima se smučila dominacija MGP-a dobili su predah u vidu zasluženog trijumfa Maxa Verštapena. Dečko je previše prljav vozač za moj ukus, ali bih bio vrlo nepošten da kažem da nije imao stabilnu formu čitave sezone.

Peto, Luis je izvezao vrhunsku sezonu i na kraju se poneo šampionski. Ostajem njegov navijač i radujem se novoj sezoni.

Šesto, danas sam shvatio da ponovo moramo napraviti zver od auta i da će se to desiti.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Radoye said:

 

 

Toto odbio Hornerovu pruzenu ruku posle trke, Mercedes ulaze protest na rezultate trke. Sad jos jedan kopernikanski obrt da titula promeni vlasnika za zelenim stolom i onda je cirkus kompletan... 😐 

Sram ga bilo. Velik moraš biti i u pobedi i u porazu.

To čini razliku.

I da promene odluku, a neće, takva titula nam ne treba.

Meni je mnogo mnogo draža konstruktorska jer je osvojio auto koji su pokušali da sjebu promenom pravila.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...