Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Da, glupo je i bezveze slaviti na takav način, razmetljivo i primitivno u zemlji gde ogroman broj ljudi jedva preživljava.

 

Nacionalizam puca u svakoj reči a kult ličnosti je davno prevazišao Broza i to ti kažem ja koja sam bila u kultu Tita.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Helena said:

Nacionalizam puca u svakoj reči a kult ličnosti je davno prevazišao Broza i to ti kažem ja koja sam bila u kultu Tita.

 

Tito je bar kultivisao stoku i objasnio popovima gde im je mesto. Za to zaslužuje da mu se vrati bar ime neke ulice. Ovaj je uspeo da vrati sve u srednji vek.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Helena said:

Da, glupo je i bezveze slaviti na takav način, razmetljivo i primitivno u zemlji gde ogroman broj ljudi jedva preživljava.

 

Nacionalizam puca u svakoj reči a kult ličnosti je davno prevazišao Broza i to ti kažem ja koja sam bila u kultu Tita.

 

 

 

Ovo je iz Bloka 654 ? Strašno....na decu, koja su protestvovala, došli su maskirani razbojnici Sekte i počeli da "primenjuju silu"....medjutim, gradjani iz Bloka su se brzo organizovali i usledilo je rasterivanje istih, a Bogami i primenjivanja kontra-sile....

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Helena said:

Pa videla sam, šta će mi slike.

Auuu Helena, pa ja tek sad vidim da. je  bilo vatrometa u prestonici. Naravno, ja glupander, pomislio da u Nišu bije vatromet, a da ne bude u glavnom gradu. Elem, ja sam mislio na niški, pa zato nudio slike. Nikad nismo u Nišu imali ovako veliki i dugotrajan vatromet, a moram priznati i lep. Baš se nije štedelo. Ama kad vidoh beogradski vatromet, skupih se "ko dve pare u kesi" i postideh. Beograd na vodi me podseti na Sidnej i njihove novogodišnje kreacije. I kako pomenu @Valensija ode nam benzin u 300 din...Ama, nema veze, svima smo pokazali raskoš i ko je lider na Zapadnom Balkanu.

Bog te mazo...🤦

Edited by Constantin
Link to comment
Share on other sites

Ja sam totalno van događanja, ništa nisam video ni čuo. Rano navukao zavese, rano i zaspao, video sam juče tokom dana neko ispaljivanje 10 (valjda) plotuna iz 6 topova i da je onaj maltreirao neku decu, vrbovao ih u vojne pilote, naravno da mi nije žao što sam propustio da vidim sav taj kičeraj, kolikogod vatromet, pa i u Sidneju, može da bude atraktivan, ipak je sve to kičeraj, pročitao sam da će avioni nadletati gradove, nisam ni to video, ali verujem da su nadletali, beda ima potrebu da prikaže moć, sjajem da zaseni prostotu, silom da uguši mišljemnje, ne samo suprotno, bilo koje, jer mišljenje je opasno, može se i promeniti.

 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Helena said:

Da, glupo je i bezveze slaviti na takav način, razmetljivo i primitivno u zemlji gde ogroman broj ljudi jedva preživljava.

 

Nacionalizam puca u svakoj reči a kult ličnosti je davno prevazišao Broza i to ti kažem ja koja sam bila u kultu Tita.

 

 

Bok te maz o! Od ovoga moz se rikne....

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Helena said:

Da, glupo je i bezveze slaviti na takav način, razmetljivo i primitivno u zemlji gde ogroman broj ljudi jedva preživljava.

 

Nacionalizam puca u svakoj reči a kult ličnosti je davno prevazišao Broza i to ti kažem ja koja sam bila u kultu Tita.

 

 

literally-1984-theatre-footage-exq7jwhj2

 

Hvala Bogu i mojoj pameti da se pre 20 godina preselim na periferiju ove kasabe.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Helena said:

 Čemu čuđenje, ovo stvorenje je bilo predstavnik naroda u parlamentu.

 

 

I postoje oni koji bi za njega "strateski" glasali... Jer nikako ne mogu svariti bilo kakvu saradanju sa "proevropskom" opozicijom koja by the way to 80% nije...

Edited by ters
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Desio se incident na aerodromu Nikola Tesla, avio ES za Dizeldorfu je udario u nekakva svetla valjda pri pokretanju.

Na portalu Blica se pojavila vest, ali je brzo sklonjena i režimski mediji ništa ne objavljuju.

N1 stidljivo oglašava vest u jednom članku i prilično je tiho za tako Big dil stvar.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...